Sopocka Noc Kabaretu



średnie oceny z 18 recenzji:
ocena widzów

Opis

Sopocka Noc Kabaretu powraca!
Po latach przerwy do Sopotu wraca jedna z najważniejszych imprez kabaretowych w Polsce - Sopocka Noc Kabaretu!
Kultowa Scena Opery Leśnej już w sierpniu, zapłonie blaskiem największych gwiazd polskiego kabaretu:
Kabaret Młodych Panów, Paranienormalni, Kabaret Czesuaf, Kabaret Zachodni, Piotr Bałtroczyk, Marcin Daniec, Michał Wójcik (Kabaret Ani Mru-Mru), Pan Li i Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn!
Sopocka Noc Kabaretu, 3 sierpnia, godz. 20.00, Opera Leśna, Sopot!
Zapraszamy!
Uwaga! Kupno biletu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Beata 2019-08-14 18:14
Sopocka Noc Kabaretu, Sopot, 2019-08-03 20:00
Kabaret Młodych Panów, Paranienormalni, Kabaret Czesuaf, Kabaret Zachodni, Piotr Bałtroczyk, Marcin Daniec, Pan Li i Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn
Zabawa była naprawdę fantastyczna, Pan Li dotąd mi nie znany okazał się niesamowity-super występ, polecam Reszty przedstawiać nie trzeba, każdy zna, każdy słyszał. To był dobrze spędzony wieczór.
oceniono 0 razy 0 plus minus
ko4820 2019-08-12 20:15
Sopocka Noc Kabaretu, Sopot, 2019-08-03 20:00
Kabaret Młodych Panów, Paranienormalni, Kabaret Czesuaf, Kabaret Zachodni, Piotr Bałtroczyk, Marcin Daniec, Pan Li i Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn
Polecam. Uśmialiśmy się do łez. Bilety kupione przez net, szybko, sprawnie, bez problemu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
WŁODAS 2019-08-07 18:08
Sopocka Noc Kabaretu, Sopot, 2019-08-03 20:00
Kabaret Młodych Panów, Paranienormalni, Kabaret Czesuaf, Kabaret Zachodni, Piotr Bałtroczyk, Marcin Daniec, Pan Li i Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn
UŚMIAŁEM SIĘ , MAŁO NOWOŚCI , TROCHĘ ODGRZEWANE KOTLETY.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Twierdza 2019-08-05 18:47