Stand Up Tomasza Jachimkaśrednie oceny z 4 recenzji:
ocena widzów

Opis

Komik, standuper, konferansjer, tekściarz, scenarzysta, dramaturg. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy na estradzie, na scenie, w telewizji i radiu. Laureat wszystkich największych przeglądów kabaretowych w Polsce. Autor programów kabaretowych, tekstów piosenek, monologów, sztuk teatralnych i radiowych. Od 2005 roku komentator niezwykle popularnego "Szkła Kontaktowego" w TVN 24. Podczas występów na żywo niezwykle energetyczny i ekspresyjny - tak w mowie, jak i w gestykulacji. Z łatwością nawiązuje kontakt z publicznością, błyskawicznie reaguje na nieoczekiwane wydarzenia na widowni; z taktem, dowcipem i wyczuciem potrafi odnaleźć się w każdej scenicznej sytuacji.

Żywy dowód na to, że brak urody i dykcji nie wyklucza odniesienia sukcesu w branży rozrywkowej.

Urodził się i wychował w Gdyni; teraz od kilkudziesięciu lat jest podwarszawskim słoikiem występującym na terenie całego kraju, a czasami nawet poza granicami. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Wygadany, bezczelny, błyskotliwy i inteligentny. Prywatnie mąż fantastycznej żony i tata równie fantastycznej dwójki dzieciaków. Uwaga! Mimo wielu propozycji nie szlaja się z rodziną po telewizjach śniadaniowych, bankietach i kolorowych magazynach lifestylowych!!!

Zapalony sportowiec - amator: uwielbia tenis, triathlon, piłkę nożną i scrabble. Niestety, kocha sport bez wzajemności, więc rekordy mu nie grożą. Od kilku miesięcy pasjonat szachów, obecnie gra w szachy na poziomie "półidiota". W najmniej oczekiwanym momencie oddaje rywalowi za darmo hetmana i wieżę, a potem ma pretensje do całego świata, że przegrał partię.

Marzy mu się emerytura na kanapie z dobrą, grubą powieścią i lampką wytrawnego wina. Ale ponieważ nie będzie dostawał emerytury jest to marzenie z gatunku nieziszczalnych. Najprawdopodobniej będzie musiał pracować do śmierci, a grube powieści czytać w wolnych chwilach. Na wytrawne wino zawsze znajdzie się czas po występie i w miłym towarzystwie.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2019-03-11 10:12
Stand Up Tomasza Jachimka, Nowogard, 2019-03-08 19:00
Wyższa szkoła jazdy ! Czapki z głów przed człowiekiem który bawi publikę przez prawie 2godziny , z takim samym natężeniem zainteresowania i nie koniecznie przeklinając :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-03-11 04:38
Stand Up Tomasza Jachimka, Nowogard, 2019-03-08 19:00
Geniusz Stand Up to kto ? Tomasz Jachimek. Wspaniały, pełen humoru i świetnej zabawy wieczór z Tomkiem Jachimkiem z okazji Dnia Kobietek w NDK Nowogard, to strzał w dziesiątkę. Dziękuję serdecznie za wspaniałą zabawę, wspólne zdjęcia i przemiłe towarzystwo. Pozdrawiam :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Dorota 2019-03-09 10:49
Stand Up Tomasza Jachimka, Nowogard, 2019-03-08 19:00
Rewelacja, 1,5 godziny fenonenalnej zabawy
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sylwester 2019-03-09 08:29
Stand Up Tomasza Jachimka, Nowogard, 2019-03-08 19:00
Rewelacja!!!

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019