Stand-up Comedy Mateusz Socha - Król Piaskownicyśrednie oceny z 2 recenzji:
ocena widzów

Opis

Już 14 lipca w warszawskim Palladium, ze swoim solowym programem zagra Mateusz Socha! Będzie to ostatni występ Mateusza z tym programem w Warszawie.

Mateusz Socha - dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem.

Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji.

Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

W ten niedzielny wieczór oprócz Mateusza bawić was będą również goście “niespodzianki” zaproszeni specjalnie na tą okazję :)

Występ zostanie w całości zarejestrowany.

Najbliższe występy

2019-07-14 19:00 Warszawa Teatr Palladium kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Damnian 2019-06-24 21:21
Stand-up Comedy Mateusz Socha - Król Piaskownicy, Piotrków Trybunalski, 2019-06-22 19:00
Było świetnie, nigdy się tak nie uśmiałem. Szkoda tylko że paru wieśniaków musiało przyjść.

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019