Stand-up "Elżbietańska w plenerze": Giza, Ruciński i goście



średnie oceny z 92 recenzji:
ocena widzów
77% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

"Elżbietańska na ostro" to pierwsza w Trójmieście cykliczna scena stand-up. Powstała w październiku 2012 roku i gościła na swoich deskach wszystkich najlepszych komików z całej Polski.

Założycielami i gospodarzami cyklu są Abelard Giza i Kacper Ruciński.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ania 2018-08-29 21:08
Stand-up "Elżbietańska w plenerze": Giza, Ruciński i goście, Sopot, 2018-08-25 17:00
Jestem wielką fanką Stand-up’u więc z wielką przykrością muszę powiedzieć, że była to najsłabsza Elżbietańska na której byłam. Do występu Bendlera byłam przekonana, że oglądam open mic’a. Adam był świetny, choć w większości miał ten sam program, co na gali w Spocie. Pozostali średnio. Największa gwiazda, czyli Lotek, to niestety największe rozczarowanie. Żarty słabe, a sam Lotek już tak utył, że stracił swoją fantastycznie ekspresyjną twarz. Mam nadzieję, że za rok będzie lepiej.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Paweł 2018-08-28 18:46
Stand-up "Elżbietańska w plenerze": Giza, Ruciński i goście, Sopot, 2018-08-25 17:00
Udane show, aczkolwiek rok temu bardziej mi się podobało. Rok temu (2017) każdy występujący był dobry przez co miałem wrażenie, że cała impreza jest dopięta jak ze scenariusza. W tym roku (2018) prowadzący byli mniej śmieszni, uczepili się nudnego wątku dziecka. Podobał mi się bendler oraz gościu co opowiadał o przyczepkach [cenzura] kobiet :). Skecz po włosku był słaby. Może poprzedni rok zbyt wysoko podniósł poprzeczkę, jak stały bywalec takich imprez wiem, ze raz jest lepiej raz gorzej. Pozdrawiam.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Janek 2018-08-27 19:53
Stand-up "Elżbietańska w plenerze": Giza, Ruciński i goście, Sopot, 2018-08-25 17:00
Świetny występ, wszyscy komicy pokazali się z super strony
oceniono 0 razy 0 plus minus
lewandosia73 2018-08-27 19:17
Stand-up "Elżbietańska w plenerze": Giza, Ruciński i goście, Sopot, 2018-08-25 17:00
Rewelacja!!!polecam!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
bartlomiej 2018-08-27 16:25