Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewskiśrednie oceny z 48 recenzji:
ocena widzów

Opis

W świecie stand-upu za łatwo w poszukiwaniu złota natknąć się na tombak. Na szczęście powraca ekipa, który błyszczy w mroku, skrzy się od dowcipu i rozpuszczona w drinkach wywołuje euforię oraz nieuzasadnioną chęć zagadywania do wszystkich wokół.

To Kryształy, tercet komików połączony więzami alkoholu i wspólnymi poglądami na hedonizm (ogólnie: jesteśmy za), z tysiącami występów za pasem, milionami wyświetleń na Youtube i ciągłą pustką w duszach, duszach, które zamierzają wywlekać na scenę dla waszej uciechy. Występują w unikatowej formule dwóch par prowadzących i dwóch par występujących, co za cenę jednego biletu daje aż OŚMIU KOMIKÓW (wyliczenia w załączniku).

Struktura Kryształów to:
Jacek STRAMIK - Rodem z Koszalina, osiadły w Poznaniu, współautor książki "Łapy precz od żartów" (z Abelardem Gizą). Lubi wzbudzać kontrowersje, dzielić publiczność na tych, którzy go rozumieją i dzbanów, którzy powinni zostać w domach.

Jasiek BORKOWSKI - Nieodrodny syn warszawskiej Ochoty, ubiorem sprytnie zmusza do opuszczenia mentalnej gardy, tylko by wyprowadzić celny cios w centrum jestestwa. Najbardziej charakterystyczny i melancholijny komik w Polsce.

Darek GADOWSKI - Czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju.

Bartosz ZALEWSKI - Wywodzi się z Wrocławia, a swoje występy z tradycji maksymalizacji absurdu. Świat przedstawiony w jego występach jest krzywym zwierciadłem wystarczająco krzywej rzeczywistości, na dodatek ktoś jeszcze na nim posypał.

UWAGA: występ dla osób dorosłych.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
aga 2019-02-16 19:13
Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski, Lublin, 2019-01-28 20:00
mega
oceniono 0 razy 0 plus minus
Alicja 2019-02-15 09:10
Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski, Szczecin, 2019-01-31 19:00
Występ jak zawsze rewelacja. Świetna atmosfera, dobry klimat całej imprezy. Nadal będę brać udział w Stand-up, super rozrywka ,mega dawka dobrego nastroju. Można naladować baterię jak nigdzie 😊
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magdalena 2019-02-15 08:52
Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski, Poznań, 2019-01-29 20:00
Świetny występ, uśmiałam się do łez. Gorąco polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
fk44 2019-02-04 22:00
Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski, Lublin, 2019-01-28 20:00
Faktycznie trochę zimno :D w Graffiti Lublin ale żarty gorące, Jasiek jak zwykle słabo :D żart, polecam Stramika, Zalewskiego, Borkowskiego, Gadowskiego w mieszanym składzie par GJ-owskich ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Seba 2019-02-03 20:40
Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski, Lublin, 2019-01-28 20:00
Bardzo dobrze się bawiłem. Było śmiesznie, nie wiem czy były żarty nowe bo nie znam za dobrze programu komików. Jako prowadzący i występy solowe każdy zaprezentował wysoki poziom. Moje wskazanie na Darka gadowskiego jako brylant wśród kryształów. Chciałbym zoabczyć Jaśka Borkowskiego w innej stylizacji niż śmiesznego dresika - jednak to tylko moje życzenie, zdaję sobie sprawe z jego stylu. P.s. Napiszę jednak coś co nie dotyczy artystów - było zimno i krzesła były skrajnie niewygodne (nie brałem tego pod uwagę przy ocenie - gwiazdki patrz powyżej) jenak warto o tym wspomnieć żeby organizatorzy może starali się choć troche bo artystom tego odmówić nie można.

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019