Stand-up - Michał Pałubski & Jakub Poczętyśrednie oceny z 2 recenzji:
ocena widzów

Opis

Oto Michał Pałubski StandUp na życie! Najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu!
Michał porzuca dawne sceniczne kreacje , by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka?
Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu.

Jakub Poczęty:
Czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
emi 2019-11-12 07:25
Stand-up - Michał Pałubski & Jakub Poczęty, Kwidzyn, 2019-11-09 19:00
Świetny występ :) nie szło przestać się śmiać
oceniono 0 razy 0 plus minus
wojt-ek 2019-11-10 12:51
Stand-up - Michał Pałubski & Jakub Poczęty, Kwidzyn, 2019-11-09 19:00
Bardzo dobry ponad 2 godzinny występ. Obaj dali czadu. Myślałem że to Michał będzie gwiazdą wieczoru, jednak po występie Jakuba zmieniłem zdanie. BRAWO. Z przyjemnością poszedłbym jeszcze raz.na obu stand-up'erów

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019