Stand up: Piotr Szwedes. Godzina z Pożycia Mężczyznyśrednie oceny z 1 recenzji:
ocena widzów

Opis

Idealnie się składa. Idealny temat na tę i każdą inną okazję. Idealny temat na ten czas. Idealny temat na zawsze. Nie tylko dla idealnych kobiet czy mężczyzn.
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór kabaretowo-muzyczny, nazywany przeze samego Piotra Szwedesa comedie-musical stand up. A w nim trochę teatru, kabaretu i muzyki.   
 
Mars i Wenus, mężczyzna i kobieta, i cały kosmos między nimi i w nich świat, który tworzą, ale niestety, konsekwentnie go burzą. Temat stary jak… no właśnie - świat, a…ciągle aktualny. 
To jest to, co zainteresowało Piotra Szwedesa i Artura Andrusa, z tego narodził się scenariusz, wzbogacony osobiście przez aktora piosenkami z jego warszawskich spektakli i nie tylko. Wśród autorów tekstów piosenek: Emilian Kamiński, Wojciech Młynarski, Kabaret Starszych Panów.
 
„Czy Państwo wiedzą, że ponad 90 procent utworów muzycznych, dzieł literackich powstało z myślą o kobiecie? A my, Panowie, to co ? Jesteśmy gorsi? Mniej ciekawi? Pozbawieni wnętrza? Jeśli mężczyzna, to znaczy, że wszystko proste? Tak? Bez żadnej  tajemnicy?.
Szwedes przyznaje: „Miał rację Napoleon Bonaparte, kiedy mówił, że Bóg też jest najlepszym  pisarzem, jego poezja to kobieta, jego proza to mężczyzna. I właśnie proza pisze często piękne opowiadania. Chcecie sobie  mnie poczytać? Słusznie, w końcu już cała Polska czyta! Zapraszam! W tę Polskę ze mną!"
 
Zapraszamy zatem na niekonwencjonalny wieczór, w którym biorą czynny udział widzowie. Zapewniamy, że stand up ten poruszy każdego do śmiechu, do łez... i do śpiewu... 
 
Program wyłącznie dla widzów pełnoletnich!

 

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kika 2018-04-17 12:56
Stand up: Piotr Szwedes. Godzina z Pożycia Mężczyzny, Łomianki, 2018-04-16 19:00
Fantastyczny występ. Piotr Szwedes -przystojny,zabawny,utalentowany...

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019