Stand-up na Wrocku 2019: Maciek Adamczyk & Wojtek Fiedorczukśrednie oceny z 1 recenzji:
ocena widzów

Opis

Stand-up na Wrocku: Maciek Adamczyk & Wojtek Fiedorczuk

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zdążyli już zatęsknić za zabawą w gronie najlepszych polskich stand-uperów i humorem, którego na Festiwalu Wrocek mamy zawsze pod dostatkiem! Tym razem na naszej scenie wystąpią:

Maciek Adamczyk - jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce. Stand-upem zajmuje się od 2009 roku. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż - mimo walki
z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia.
W swoich występach, ze stoickim spokojem, szuka absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego. Wyciąga je na światło dzienne ale jednocześnie serwuje im kubek dobrego kakao. Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych, domowej kuchni oraz samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka. W toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka
z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie. Komedia Maćka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Wojtek Fiedorczuk - jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Nie ma ulubionego Stand-uppera z za granicy. Natychają go Tuwim, Słonimski, Starsi Panowie, Młynarski. Cieszy go, gdy ktoś podczas jego występu rozumie o co mu chodzi. Dziękuje za chęć dowiedzenia się kim jest i zaprasza teraz w inne miejsce, bo psem poszczuje.

Na kolejny Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 25 kwietnia, na godz. 20:00 do Klubu Firlej przy ulicy Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 25 zł dostępne na http://www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia. W dniu koncertu bilety dostępne na miejscu wydarzenia w cenie 30 zł od godziny 19:00. Program przeznaczony dla osób dorosłych.  

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-04-26 21:28
Stand-up na Wrocku 2019: Maciek Adamczyk & Wojtek Fiedorczuk, Wrocław, 2019-04-25 20:00
SUPERB

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019