Stand-up na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017: Adam Van Bendler & Michał Leja & Olka Szczęśniakśrednie oceny z 2 recenzji:
ocena widzów

Opis

Stand-up na Wrocku: Adam Van Bendler & Michał Leja & Olka Szczęśniak

W marcu jak w garncu, ale nie na Festiwalu Wrocek! My stale zapewniamy temperaturę wrzenia wśród publiczności, oczywiście dzięki najlepszym w Polsce stand-uperom, którzy regularnie pojawiają się na naszej scenie. Tym razem Stand-up na Wrocku gości gwiazdy z Krakowa i Trójmiasta, co oznacza tylko jedno - gwarancję doskonałej zabawy!

 

Wystąpią:

Adam Van Bendler - stand-raper czyli komik z raperskim alter ego. Ojciec Stand-Up Trójmiasto, znany z występów u Kuby Wojewódzkiego i u boku Abelarda Gizy. Jego hobby to filmy, zwierzęta i myśli samobójcze. Wyrósł na pięknego mężczyznę, ale podobno za młodu nie grzeszył urodą (do tego stopnia, że gdy nie chciał jeść obiadu, to matka straszyła go lustrem).

 

Michał Leja - krakowski komik wywodzący się z grupy Comedy Lab - Laboratorium komedii. Mogliście już parokrotnie spotkać go na naszej scenie. Tym razem przygotowuje dla Was coś specjalnego, wyjątkowego i - nie boimy się użyć tego słowa - eksperymentalnego. Michał w ramach swojego najnowszego projektu "Michał Leja vs news" skomentuje najciekawsze informacje miesiąca.

 

Olka Szczęśniak - prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Nie przebiera w słowach, szczera do bólu, nie lubi wymuszonych komplementów i składania życzeń świątecznych. Stand-upem zajmuje się od trzech lat. Ma na koncie występy w programie ''Tylko dla dorosłych" Kacpra Rucińskiego i u Kuby Wojewódzkiego.

 

Na kolejny Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 16 marca, o godz. 20 do Klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 20 zł dostępne na www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.html. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w Firleju od godz. 19. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

 

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się raz w miesiącu w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
QiuR 2017-03-24 06:11
Stand-up na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017: Adam Van Bendler & Michał Leja & Olka Szczęśniak, Wrocław, 2017-03-16 20:00
Naprawde fajna sprawa tylko tej leja to lipa ????
oceniono 0 razy 0 plus minus
jusiasia 2017-03-17 13:44
Stand-up na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017: Adam Van Bendler & Michał Leja & Olka Szczęśniak, Wrocław, 2017-03-16 20:00
Świetny stand-up, a Adam Van Bendler rozśmieszał do łez;) Kobiecy punkt widzenia tez genialnie wyszedł;)Naprawdę warto na Wrocek chodzić;)

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2018