Stand-up na spontanie

Opis

Gratka nie lada!!

Dla Was na scenie cudowni ludzie, znani z ekranów telewizorów, youtubów i spotkań na żywo.

To artyści związani ze scena kabaretową i mający takąż przeszłość. Przyjdźcie posłuchać ich niesamowitych, śmiesznych historii. Jest ich czworo i prowadzący. Oto oni:

Agnieszka Litwin. Na co dzień występuje w kabarecie Jurki. Wulkan energii, z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie i życia. Pamięta czasy PRL’u i o tym tez opowie.

Ewa Błachnio. Kiedyś w kabarecie Limo, teraz Ewa Błachnio. Wysoka, dynamiczna, spostrzegawcza. Skomasowana dawka celnych żartów. Nie oszczędza na gagach, a jest z Krakowa. Doceńcie.

Michał Wójcik. 1/3 kabaretu Ani Mru Mru. Wysoki, szczupły, gibki, szalony. Lubi przekroczyć granicę. Pewnie dlatego lubi podróże. Jako mim ma wiele do powiedzenia i nie jedno Wam pokaże.

Bartosz Gajda. Występował w kabarecie Łowcy. B. Obecnie, z sukcesami, spełnia się solowo. Bezpardonowy, rześki, lubi zjeść. Żarty, radość z bycia na scenie i burgery to cały on.

Przemysław Sasza Żejmo. Współzałożyciel kabaretu Jurki. W Stand up na Spontanie w roli konferansjera. Lubi żartować,. Ceni kontakt z publicznością. Chętnie improwizuje. Ma też coś do powiedzenia. Preferuje żart żeński, tzn. później dochodzi. Ten żart

Piątka scenicznych osobowości, tryskająca poczuciem humoru. Stand up na Spontanie pigułka dobrej energii. Polecam i zapraszam

Najbliższe występy

2019-11-18 19:00 Wrocław Sala Koncertowa Radia Wrocław kup bilet
2019-11-19 19:00 Poznań Aula Artis - Collegium Da Vinci kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019