To Mało Powiedziane - Historia pewnej miłościśrednie oceny z 3 recenzji:
ocena widzów

Opis

„Historia pewnej miłości” w WCK

 

Dobrze znany wodzisławskiej publiczności Teatr Improwizacji „To Mało Powiedziane” po raz kolejny wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury. Tym razem będzie to propozycja sporej dawki humoru w romantycznej, walentynkowej odsłonie.

 

16 lutego o 18:00 widzowie zobaczą „Historię pewnej miłości”. Jak zapewniają sami aktorzy, jest to najbardziej romantyczny format w historii teatru improwizowanego. Inspiracją jest pierwsza randka kogoś z przybyłych gości. Jedno spotkanie daje kilkanaście możliwych zakończeń.

 

- To będzie trzecie spotkanie z artystami Teatru Improwizacji „To Mało Powiedziane” na deskach WCK. Poprzednie spektakle cieszyły się niemałym zainteresowaniem i jestem przekonany, że również ten będzie doskonałą propozycją na walentynkowy wieczór – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu imprezy do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

 

 

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Bob 2019-04-17 07:24
To Mało Powiedziane - Historia pewnej miłości, Wodzisław Śląski, 2019-02-16 19:00
Byłem na Was wielokrotnie. Po raz drugi na "Historii Pewnej miłości". Tak bez ogródek to był wasz najsłabszy występ. Ale nie martwcie się następnym razem też pójdę.
oceniono 0 razy 0 plus minus
JKS 2019-02-18 18:35
To Mało Powiedziane - Historia pewnej miłości, Wodzisław Śląski, 2019-02-16 19:00
Ubaw po pachy-podziwiam za kreatywność !!! :)

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019