Wieczór Duetów - improśrednie oceny z 2 recenzji:
ocena widzów

Opis

: W PEŁNI IMPROWIZOWANY WIECZÓR KOMEDIOWY ::
:: WYSTĘPY BEZ SCENARIUSZA! ::

■ Klub RE, ul. Św. Krzyża 4, Kraków
■ Start: 21.00
■ Bilety:
20 zł - przedsprzedaż internetowa
25 zł - w dniu wydarzenia

Wejście na sale od godziny 20.30.
Pierwszeństwo wejścia mają osoby z biletami.

Wieczór Duetów to wyjątkowe spotkanie z improwizacją sceniczną. 3 duety, 3 style, 3 występy, 0 scenariuszy. Improwizacja sprawia, że pokaz każdego z duetów będzie nieprzewidywalny i niepowtarzalny. Dołącz do widzów tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia!

Wystąpią:
- Michał Iwanicki / Krzysztof Kasparek
- Ola Maczel / Michał Próchniewicz

oraz Gość Specjalny:
- DWAJ PANOWIE: Artur Jóskowiak / Mateusz Płocha

Dwaj Panowie to dwóch wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji. Ich spektakle to improwizowane komedie, które są nacechowane gęstymi relacjami postaci, dawką dobrego humoru i zaskakującymi sytuacjami.

Mateusz Płocha - aktor/lalkarz/improwizator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, od kilku lat aktywny członek Teatru Improwizacji Improkracja. W 2014 roku szkolił się z improwizacji w Chicago min. w iO Chicago, Annoyance Theater oraz u Jimmiego Carrane'a . Prowadzi warsztaty z improwizacji. Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze.

Artur Jóskowiak - aktor improwizator, nauczyciel, trener improwizacji oraz biznesu, komik, konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, współzałożyciel Teatru Improwizacji Improkracja, ośrodka szkoleniowego Akademia Improwizacji, grupy PAPTAK, SLAVIC PARTY 24/7 oraz wielu innych komediowych projektów wrocławskich. Improwizacji uczył się od trenerów m.in. z USA, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Izraela, Argentyny, Słowenii. Ze sceną związany od 2006 roku.

Pełna improwizacja, otwartość na absurd, zabawa formą i dużo śmiechu!

Zapraszamy!

Najbliższe występy

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Pawel K 2019-02-24 20:13
Wieczór Duetów - impro, Kraków, 2019-02-23 21:00
Swietna zabawa :)

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019