Zenon Laskowik "Będą zmiany..."



średnie oceny z 248 recenzji:
ocena widzów
75% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Będą zmiany to nowy program Zenona Laskowika i Kabareciarni. Występują: Zenon Laskowik, Jacek Fedorowicz, Adrianna Biedrzyńska, Adrianna Biernacka, Grzegorz Tomczak oraz zespół muzyczny Promile.

Najbliższe występy

2018-03-03 18:00 Wrocław Impart kup bilet
2018-03-03 20:30 Wrocław Impart kup bilet
2018-03-12 18:00 Poznań Teatr Muzyczny kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 2 razy 2 plus minus
j23 2018-01-24 00:31
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2018-01-15 20:30
super nic dodac nic ujac, swietna zabawa, polecam moze byc hardkorowo dla mohera, "mszycy" i sluchacza radyjka ojca bizmesmena
oceniono 2 razy 2 plus minus
Andi '73 2018-01-19 14:31
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2018-01-15 18:00
Na początku niby słabiej ... ale to raczej spokojna zagrywka P. Zenona a potem tylko...CZAD! Wysoki poziom każdego z artystów. Podobnie - pozytywnie zaskakuje formą i tekstami P. Federowicz. Brawo i jeszcze raz brawo! POLECAM!!!
oceniono 2 razy 2 plus minus
Gość 2018-01-18 15:49
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2018-01-15 20:30
Laskowik jak za dawnych lat - atmosfera jak w Tey'u lat 70, ale i dzisiejsze czasy zaczynają przypominać tamten okres, zatem i pole do popisu dla kabareciarzy. Mistrz Fedorowicz, mimo lat, nadal na topie. Grzegorz Tomczak i towarzyszące osoby także nie ustępują mistrzom. Ogólnie świetna zabawa, humor, ale i głębsza refleksja. Polecam. Szkoda tylko, że publiczność, która przyszła, to przede wszystkim te same osoby, które poznały Tey'a lat 70-tych, a młodsi też mogliby wiele wynieść.
oceniono 2 razy 2 plus minus
Greg 2018-01-18 05:57
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2018-01-15 18:00
Fantastyczny! Uśmiani do łez!
oceniono 2 razy 2 plus minus
Gość 2018-01-16 17:30
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2018-01-15 18:00
Jesteśmy bardzo zadowoleni z występu, który był na wysokim poziomie. Bawiliśmy się świetnie 👌.

Zobacz więcej recenzji...