Zenon Laskowik "Będą zmiany..."



średnie oceny z 418 recenzji:
ocena widzów
79% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Będą zmiany to nowy program Zenona Laskowika i Kabareciarni. Występują: Zenon Laskowik, Jacek Fedorowicz, Adrianna Biedrzyńska, Adrianna Biernacka, Grzegorz Tomczak oraz zespół muzyczny Promile.

Najbliższe występy

2019-12-09 19:00 Poznań Teatr Muzyczny kup bilet
2020-01-20 18:00 Poznań Teatr Muzyczny kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-10-20 11:32
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2019-10-07 19:00
lASKOWIK JEST PONADCZASOWY .I CHOCIAŻ NIEKTÓRE DOWCIPY SIĘ POWTARZAJĄ TO DLA NIEGO TYLKO IDZIEMY DO TEATRU. KULTURALNY, AKTUALNY .
oceniono 0 razy 0 plus minus
Thorir 2019-10-09 20:25
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2019-10-07 19:00
Ciekawe, zabawne, ale dla mnie zdecydowanie zbyt bezpośrednie. Dawny mistrz aluzji obecnie prosto w twarz uderza brakiem sympatii do rządzących. Niestety zbyt często sprowadza się to do żartów które brzmią jak pisane na siłę. Co nie zmienia faktu że wieczór uważam za przyjemnie spędzony :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aleksandra 2019-10-09 09:47
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2019-10-07 19:00
Wspaniały spektakl. Pan Laskowik i pan Fedorowicz to klasa jedyna w swoim rodzaju. Celne teksty, duża kultura wykonania. Szkoda że nie można ich obejrzeć np w telewizji . Może dałyby niektórym Rodakom do myślenia. Czasami śmiech był hm przez łzy-a teksty oprócz szczerego śmiechu zmuszają do refleksji. Tak trzymać,!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-10-08 17:13
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2019-10-07 19:00
SUPER 111 Zenek we wspaniałej formie.! Jak za dawnych lat. Ilością wspaniałych puent i gagów można by obdzielić kilka spektakli.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Adam 2019-10-08 16:51
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2019-10-07 19:00
Pan Zenon w świetnej formie, z resztą tak samo jak Pan Jacek Fedorowicz i Pan Grzegorz Tomczak. Mnie się bardzo podobało choć dla niektórych widzów przekaz polityczny mógł być zbyt nachalny, ale w końcu jesteśmy w Poznaniu. :-) Polecam wyśmienity i inteligentny humor!

Zobacz więcej recenzji...