Zenon Laskowik "Będą zmiany..."



średnie oceny z 405 recenzji:
ocena widzów
79% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Będą zmiany to nowy program Zenona Laskowika i Kabareciarni. Występują: Zenon Laskowik, Jacek Fedorowicz, Adrianna Biedrzyńska, Adrianna Biernacka, Grzegorz Tomczak oraz zespół muzyczny Promile.

Najbliższe występy

2019-10-07 19:00 Poznań Teatr Muzyczny kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anna 2019-06-06 06:44
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Warszawa, 2019-06-04 19:30
Rewelacyjny wieczór kabaretowy - humor do łez. Pan Laskowik the best ❤️ Dziękujemy życzymy zdrowia i ogromu pozytywnej energii, której można tylko pozazdrościć
oceniono 0 razy 0 plus minus
Joanna 2019-06-05 08:51
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Warszawa, 2019-06-04 19:30
Klasa sama w sobie. Każde słowo coś znaczy, wszytko ma przesłanie i głębszy sens.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Pelagia 2019-05-11 11:32
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2019-05-05 18:00
Pan Laskowik, jak zwykle na najwyższym poziomie :) Po raz kolejny nie zawiedliśmy się. I tak jak to u Pana Laskowika bywa : jest wesoło z momentami zadumy. Jest to kabaret dla widza inteligentnego i myślącego. Dlatego nam odpowiada. Bardzo silne punkty to : p.Laskowik i p.Fedorowicz. Na dobrym poziomie (przynajmniej w tym występie) p.Tomczak. Natomiast zawiedzeni byliśmy p.Biedrzyńska (mimo całej sympatii jaką dla niej mamy). Piosenki, które "śpiewała" odbiegały od tematu występu i wykonane były w zasadzie krzycząc niż śpiewając. Dziwię się bo to dobra aktorka komediowa ale tu się nie sprawdziła. Scenki mówione też słabo. Natomiast druga p.Adrianna (Biernacka) musi się rozhulać z występami kabaretowymi. Brakuje jej lekkości jaką mają starsi wytrawni koledzy. Ale Oni to Klasa Premium ;) Podsumowując, daliśmy za całość 5* :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Dana 2019-05-07 10:21
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2019-05-05 18:00
Bardzo dobry występ, wreszcie kabaret na poziomie. Teksty poruszają aktualne tematy. Super. Brawo.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-05-06 17:31
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2019-05-05 18:00
Bardzo dobry spektakl, oby więcej takich kabaretów.

Zobacz więcej recenzji...