Zenon Laskowik "Będą zmiany..."



średnie oceny z 443 recenzji:
ocena widzów
80% ocen poziomu artystycznego z maksymalną liczbą gwiazdek

Opis

Będą zmiany to nowy program Zenona Laskowika i Kabareciarni. Występują: Zenon Laskowik, Jacek Fedorowicz, Adrianna Biedrzyńska, Adrianna Biernacka, Grzegorz Tomczak oraz zespół muzyczny Promile.

Najbliższe występy

2020-03-09 18:00 Poznań Teatr Muzyczny kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
fanka 2020-01-25 19:30
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2020-01-20 20:30
Było jak za dawnych lat. Laskowik nadal jest fantastycznym żonglerem słów i żartów. Polecam i już czekam na kolejny program.
oceniono 2 razy 0 plus minus
jolex 2020-01-24 15:43
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2020-01-20 18:00
Laskowik bawi od lat. Zawsze super wpasowuje się w klimat wydarzeń. Ubawiłam się serdecznie jak zawsze
oceniono 0 razy 0 plus minus
GenTera 2020-01-23 17:28
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2020-01-20 20:30
Świetny spektakl rozrywkowy! Dwie godziny minęły jak z bicza trzasł a oczy pełne łez, od śmiechu. Zżymasz się na jakość polityki, pozwól sobie obejrzeć ją z dystansu, to cię uzdrowi. Wielkie brawa dla profesjonalizmu i kondycji artystów. Nie tylko podnieśli nam poziom zadowolenie z życia, ale i zmotywowali do większej aktywności. Czego chcieć więcej?
oceniono 0 razy 0 plus minus
MD 2020-01-22 08:28
Zenon Laskowik "Będą zmiany...", Poznań, 2020-01-20 18:00
Bilet kupiony na prezent. Osoba, która uczestniczyła w programie jest zachwycona. Opisała kabaret jako rewelacyjny i z całą pewnością wart zobaczenia.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2020-01-21 19:59