hype art prezentuje: STAND-UP Jacek Stramik & Rafał Banaś

Opis

hype-art management zaprasza na kolejny wyśmienity wieczór stand-up w Twoim mieście. ���
 
Tym razem z najnowszymi programami wystąpią Jacek Stramik i Rafał Banaś
 
 
Jacek Stramik - literacki komik i komediowy literat, smucikoń. Uczeń komedii, student życia. Współautor książki „Łapy precz od żartów”, którą popełnił wraz z Abelardem Gizą. Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno kraju, jak i zagranicy. Prowadzi scenę w Poznaniu oraz, do spółki z Darkiem Gadowskim, w rodzinnym Koszalinie. Zaprezentuje materiał „Dobry jak chleb”.
 
 
Rafał Banaś - komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. Jako stand-upper bawił w programach Kuba Wojewódzki w TVN, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych w TVP2.
 
Zwycięzca Festiwalu komedii „Szpak”, Areny stand – upperów oraz trzykrotny finalista Antrakt stand – up festiwalu. Jego pierwszy program jest w całości dostępny na platformie Netflix. Należy do grupy Stand –up Skład. Brał udział w Wielkiej gali stand-upu i jest członkiem kanału 20 – stand upów. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Poprzedni program „Strefa
Komfortu” w całości dostępny na YouTube.
 

Najbliższe występy

2019-05-29 20:00 Wrocław Niebo Cafe kup bilet
2019-05-30 19:00 Legnica Spiżarnia kup bilet

Ostatnie recenzje

plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się

Zobacz więcej recenzji...

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019