Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat

Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice (Zielonki-Parcela)
ul. Południowa 2
05-082 Zielonki-Parcela


Informacje

21 marca 2015 roku Grupa MoCarta obchodziła dwudzieste urodziny. Z tej okazji w Teatrze Polskim w Warszawie odbył się uroczysty koncert jubileuszowy kwartetu i jego Przyjaciół. Mimo że ani... [czytaj dalej]

Dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora cena biletu na parterze wynosi 55 zł. Dla posiadaczy babickiej Karty Dużej Rodziny bilety ze zniżką 20 % (parter 52 zł, balkon 44 zł). Bilety ze zniżką (po okazaniu Karty Seniora lub babickiej Karty Dużej Rodziny) do kupienia wyłącznie w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli. Płatność kartą. Sekretariat czynny pn-pt. godz. 8:00-16:00.

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019