Polska Noc Kabaretowa 2017

z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Jerzego KryszakaAmfiteatr Kadzielnia
ul. Legionów 1
25-035 Kielce


Informacje

Polska Noc Kabaretowa już wkrótce w Twoim mieście! Kup bilet już dziś ;)Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka – u nas nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub... [czytaj dalej]

W związku z zamieszaniem i niejasnościami wokół 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki oficjalnie informujemy, że kabaretowa impreza odbędzie się planowo 9 czerwca 2017 roku w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia o godzinie 20:00.

Jednocześnie uspokajamy, że plany Telewizji Polskiej w związku z „Koncertem Polskiej Piosenki” w Kadzielni w żaden sposób nie kolidują z tegoroczną Polską Nocą Kabaretową w Kielcach.

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2018