wszystkie recenzje » Igor Kwiatkowski i kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy


średnie oceny z 10 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ania 2019-01-29 05:23
Igor Kwiatkowski i kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy, Skawina, 2019-01-27 16:00
Witam,podziwiam pana Igora to człowiek orkiestra ,śpiewa ,tańczy jest zabawny naprawde nadaje się do tej roboty .Byłam na jego wcześniejszych występach z paranienormalnymi i dużo bardziej mi się podobało .Panie Igorze jestem pana fanką mam tyle samo lat co pan i niestety ,ale na następny pana występ nie pójdę bo tym razem pana występ w Skawinie poprostu mi się dłużył i czegoś mi brakowało .Było fajnie ale to nie było to .przepraszam .
oceniono 0 razy 0 plus minus
ziuta134 2019-01-25 19:27
Igor Kwiatkowski i kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy, Kłodzko, 2019-01-21 18:30
Przecudowny występ kabaretu K2 i Igora Kwiatkowskiego. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z występu. Była zmiana terminu występu i czym byliśmy powiadomieni esemesem. Bardzo dziękujemy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ati 2019-01-22 11:15
Igor Kwiatkowski i kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy, Jelenia Góra, 2019-01-20 18:30
Było super :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anna 2019-01-22 08:34
Igor Kwiatkowski i kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy, Kłodzko, 2019-01-21 18:30
Świetny występ!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-01-22 06:02
Igor Kwiatkowski i kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy, Jelenia Góra, 2019-01-20 18:30
Myslalem, ze to bedzie wystep K2 a Igor bedzie wchodzil w przerwach lub uzupelnial program K2. A to byly dwa wystepy jeden po drugim. Nie lubie stand-up wiec wywody Igora mnie nudzily. K2 bardzo fajne ale krotko.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Cukiereczek666 2019-01-21 08:28
Igor Kwiatkowski i kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy, Jelenia Góra, 2019-01-20 18:30
Świetna zabawa i "kupa" śmiechu
oceniono 0 razy 0 plus minus
MagWin 2019-01-21 08:08
Igor Kwiatkowski i kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy, Dzierżoniów, 2019-01-19 19:30
Było świetnie ! Duża dawka humoru za jednym razem. ;)
< Poprzednia | 1 | Następna >