wszystkie recenzje » Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK"


średnie oceny z 689 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Viki 2018-06-25 10:35
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-16 20:00
Genialni jak zawsze!
oceniono 0 razy 0 plus minus
mattkoziel 2018-06-21 04:47
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-16 20:00
Super show, nie spodziewałem się aż tak dobrego występu!
oceniono 0 razy 0 plus minus
D. 2018-06-20 17:23
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-16 20:00
bardzo kiepskie nagłośnienie, nie można było zrozumieć słów w piosenkach, które stanowiły większość występu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monika 2018-06-20 15:44
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-18 20:00
Miałam wrażenie że nic już nie przebije ostatniego występu na którym byłam "Cyrkuśniki" i niestety miałam rację Na pewno jest to warty zobaczenia spektakl czy wydarzenie kabaretowe. Pan przy klawiszach.. Ale Pan się zmienił. Ciacho :) Mój ulubiony kabaret po prostu. Komentarz ku mobilizacji, ocena według serca:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Joanna 2018-06-20 14:14
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-16 20:00
ekstra! uśmialiśmy się do łez
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-06-19 21:43
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-16 20:00
Hrabi jak to Hrabi, uwielbiam ich i zawsze będę, występ był super i jak najbardziej podobał mi się pomysł występu na świeżym powietrzu, natomiast mam sporo do zarzucenia co do nagłośnienia - jeśli były kwestie mówione, wszystko było ok, jednak podczas piosenek muzyka była tak głośna, że całkowicie zagłuszała wokal artystów, praktycznie nic nie można było zrozumieć :(... Ale jak najbardziej polecam ;)!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aria 2018-06-19 21:28
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-16 20:00
Impreza zorganizowana sprawnie. Fajnym pomysło było ustawienie przy wejściu cysterny Warszawskiej Kranówki. Nagłośnienie mogłoby być lepsze, nie było zbyt słychać słów piosenek - zagłuszała je muzyka. Program Hrabi ciekawy, pełny błyskotliwych spostrzeżeń, choć nie najlepszy w ich karierze scenicznej. Oglądało się przyjemnie i po występie pozostał uśmiech na twarzy, ale nie było skeczy wchodzących w kanony typu kawiarenki (a u ciebie co grają?), pijane zwierzaki, Andrzeju, Dziubas, czy choćby egzamin. Warto zobaczyć, ale z nastawieniem, że będzie po prostu miło, a nie nad wyraz śmiesznie, jak to Hrabi czasami potrafi.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Widz 2018-06-19 19:14
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-16 20:00
Występ super, bardzo udany. Połączenie skeczów wraz z muzyką na plus. Przyjemny i mile spędzony czas z uśmiechem na twarzy. Jedynym minusem jest zbyt głośna muzyka w trakcie piosenek, która zagłuszała śpiewających, przez co nie było słychać o czym owa piosenka jest : )
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agi 2018-06-19 18:36
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-18 17:00
oni są po prostu niesamowici! :) zdrowo się śmiałam non stop przez 2h :) już szukam następnego występu kabaretu hrabii ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
paszpak 2018-06-19 10:48
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-18 17:00
Obsługa biletowa bez zastrzeżeń. Co do samego występu to ponad 2 godziny wspaniałej zabawy z udziałem publiczności. Profesjonaliści z każdym calu ! Warto zobaczyć taki występ na żywo - w TV to nie to samo
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-06-19 09:53
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-18 17:00
Od chwili rozpoczęcia spektaklu do chwili jego zakończenia śmiać się nie przestawałam. Super!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Katty 2018-06-19 09:16
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-18 17:00
Występ fantastyczny. Fajna intersekcją z publicznością . Duzo śmiechu i przednia zabawa.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marta 2018-06-19 09:08
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-18 17:00
Było świetnie!!! Razem z chłopakiem czekamy już na kolejne występy :)
oceniono 1 razy 1 plus minus
AM 2018-06-18 23:38
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-16 20:00
Dziękuję bardzo za fantastyczną zabawę. 😍😍😍😍💓💓💓💓💓🤩🤩🤩🤩🤩😘
oceniono 0 razy 0 plus minus
Megan 2018-06-18 23:00
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-16 20:00
Nigdy nie zawiodłam się idąc na Hrabi - tym razem także :) Są obłędni i bezbłędni! Uwielbiam i polecam :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
warszawiak 2018-06-18 15:34
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-16 20:00
Dzień dobry. Niestety, ale nagłośnienie tej imprezy,(jestem z branży estradowej) można określić na poziom 1 w skali 1 do 10. Jest to przede wszystkim brak szacunku do klienta, który przychodzi, płaci i chciałby przynajmniej usłyszeć co dany kabareciarz ma do powiedzenia. Marnie to wypadło. Tylko Pani Kołaczkowska to w miarę opanowała, ale wyłącznie swoją osobowością sceniczną. Technika poziom... imprezy u wujka Mietka w oficynie. Pozdrawiam.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Tomasz Owczarek 2018-06-18 15:20
Kabaret Hrabi - "Gdy Powiesz: TAK", Warszawa, 2018-06-16 20:00
Artyści i program super! Akustyk i nagłośnienie (dla sektora prawego) do niczego. Każdy utwór muzyczny połączony ze śpiewem był niezrozumiały. Słowa były zagłuszone przez perkusję i sekcję basową.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Michał 2018-06-18 14:51