wszystkie recenzje » Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy


średnie oceny z 16 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marianna 2019-10-14 12:01
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Gdańsk, 2019-10-12 18:00
koncert Jubileuszowy z okazji 40 -lecia pracy artystycznej
Występ p. Andrzeja to uczta duchowa. W chwili obecnej jest w szczytowej formie. Jego intdligentna gra słów i umiejętność opisywania rzeczywistych zdarzeń i sytuacji jest nie do powtórzenia przez kogokolwiek. Po prostu diament!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Krzysztof 2019-10-14 09:22
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Gdańsk, 2019-10-12 18:00
koncert Jubileuszowy z okazji 40 -lecia pracy artystycznej
Szedłem na występ nie do końca będąc pewnym swej decyzji. Jeden facet mówiący , czasem śpiewający , przez 1-ą godzinę !? Koncert trwał dwie godziny, a ja nie chciałem opuścić sali ! Wyśmienity spektakl !
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ryszard 2019-10-13 23:05
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Gdańsk, 2019-10-12 18:00
koncert Jubileuszowy z okazji 40 -lecia pracy artystycznej
Andrzej Poniedzielski prezentuje humor na poziomie niedoścignionym dla większości satyryków i kabaretów. Oby był w stanie robić to jak najdłużej.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ola 2019-10-13 21:45
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Gdańsk, 2019-10-12 18:00
koncert Jubileuszowy z okazji 40 -lecia pracy artystycznej
Niesamowita uczta dla ducha... Klasa i urok nieziemski. Cudowne spotkanie :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
maciek 2019-10-13 19:23
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Gdańsk, 2019-10-12 18:00
koncert Jubileuszowy z okazji 40 -lecia pracy artystycznej
Perfekcyjny występ ! Sto lat dla Pana Andrzeja !
oceniono 0 razy 0 plus minus
Wojciech 2019-10-13 16:55
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Gdańsk, 2019-10-12 18:00
koncert Jubileuszowy z okazji 40 -lecia pracy artystycznej
Pan Andrzej w formie, ten typ humoru zawsze przypomina mi znakomitego filozofa Ks. J. Tischnera. Pan Andrzej jest reprezentantem tego samego nurtu filozoficznego - prostego, logicznego, pełnego zrozumienia dla drugiego człowieka podejścia do życia. Bardzo miły i sympatyczny w bezpośrednim kontakcie, znajduje czas i chęć na zamienienie kilku słów z każdym po spektaklu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Benia 2019-10-13 16:34
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Gdańsk, 2019-10-12 18:00
koncert Jubileuszowy z okazji 40 -lecia pracy artystycznej
Wspaniały występ!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agnieszka 2019-10-13 13:24
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Gdańsk, 2019-10-12 18:00
koncert Jubileuszowy z okazji 40 -lecia pracy artystycznej
Fantastycznie!!! Inteligencja, dowcip, optymizm (zwłoczny :-)) - jednym słowem Kurhan Radości, jak sam o sobie mówi pan Andrzej. Polecam z całego serca.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Irek 2019-10-13 11:27
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Gdańsk, 2019-10-12 18:00
koncert Jubileuszowy z okazji 40 -lecia pracy artystycznej
Świetnie spędzony sobotni wieczór. Inteligentny humor, koronkowe mazwerki polszczyzny, jak przystało na mistrza mowy polskiej. Zawsze ceniłem p. Poniedzielskiego . Żywy kontakt jeszcze mnie w tym utwierdził. Jeszcze raz życzę jubilatowi dożycia wieku ZUS- owskiego.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Bazi 2019-10-13 10:25
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Gdańsk, 2019-10-12 18:00
koncert Jubileuszowy z okazji 40 -lecia pracy artystycznej
Kapitalna zabawa, było super
oceniono 0 razy 0 plus minus
Radek 2019-10-13 10:03
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Gdańsk, 2019-10-12 18:00
koncert Jubileuszowy z okazji 40 -lecia pracy artystycznej
Mistrz!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
lesna 2019-10-13 09:16
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Gdańsk, 2019-10-12 18:00
koncert Jubileuszowy z okazji 40 -lecia pracy artystycznej
To była uczta intelektualna.
oceniono 0 razy 0 plus minus
resyl 2019-06-19 09:02
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Olsztyn, 2019-06-18 18:30
Pan Andrzej jak zawsze na najwyższym poziomie. Świetny występ, pełen inteligentnego humoru. Super kontakt z publicznością. Na prawdę warto!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anna P. 2019-06-19 08:53
Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy, Olsztyn, 2019-06-18 18:30
Andrzej Poniedzielski - jak zwykle- niezawodny!
< Poprzednia | 1 | Następna >