wszystkie recenzje » Sosnowiecki Iwent Kabaretowy


średnie oceny z 59 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
HubaBuba 2019-09-23 16:58
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Wszystko sprawnie zorganizowane. Występy świetne.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Taka jedna 2019-09-19 22:55
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Po za deszczem było rewelacyjnie ,polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
kd 2019-09-19 11:43
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Proszę o wcześniejszą informację o zakazie wchodzenia na teren amfiteatru z długimi parasolami , gdyż ochrona nie wpuszczała tych osób. Można taką informację podać profilaktycznie wcześniej, gdyż pogody się nie przewidzi a problem później jest. Usytuowanie krzeseł w rzędach utrudnia dobrą widoczność. Sama impreza super. Powinna na stałe zagościć w kalendarzu imprez kulturalnych naszego miasta.. Gratulacje dla organizatorów.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Adriano 2019-09-13 08:05
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Występ kabaretów zaliczony do udanych, mimo deszczu pełne zadowolenie. Obiekt ciekawy, mały minusik za brak oświetlenia przed wejściem na widownię i przy toaletach. Na pewno tam wrócimy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Angelika 2019-09-11 09:07
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Występ jak najbardziej nam się podobał, ale gdyby nie deszcz i brak dachu w "Muszelce" byłoby genialnie. Także Panie prezydencie Sosnowca proszę nad tym pomyśleć by kolejne imprezy były bardziej udane i suche- zorganizować dach 😁😊pozdrawiamy
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gubi 2019-09-10 20:44
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Super impreza i fajne miejsce.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jkasias 2019-09-10 16:22
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Było super, nic nie bylo wstanie zepsuć zabawy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mir 2019-09-10 15:08
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Dużo nowych skeczy w super miejscu. Szkoda, że aura ochłodziła atmosferę.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Madzik** 2019-09-10 14:08
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Rewelacyjny występ . Prowadzący skradł moje serce. Kilka godzin dobrej zabawy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-09-10 11:43
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Bardzo udana impreza
oceniono 0 razy 0 plus minus
Paweł P 2019-09-10 08:59
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Impreza super - świetna zabawa - szkoda tylko , że pogoda zawiodła
oceniono 0 razy 0 plus minus
Lucuś 2019-09-10 06:50
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Świetna impreza!Tak się śmiałam że myślałam że skurczu mięśni żuchwy dostanę. Kałamaga niezawodny w roli prowadzącego .Jedyny minus to brak zadaszenia co przy ulewnym deszczu jaki nam towarzyszył na początku imprezy średnio ją umilił.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Hanys z Sosnowca 2019-09-09 23:19
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Jeśli chodzi o występ kabaretów to piec gwiazdek pomysł też piec gwiazdek ale trzeba pomyśleć o zadaszeniu i za to daje tylko 3 gwiazdki i jeszcze jedno zapłaciłem 90 zł za bilet miejsce siedzące A przestałem cały sik pod małym daszkiem A ludzie którzy nie zapłacili ani złotówki też stali i oglądali za płoty to chyba jakieś nie porozumienie pozdrawiam Hanys z Sosnowca
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2019-09-09 23:07
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Już dawno się tak nie dobrze nie ubawiłam. Przez te 4 godziny byłam w innym wymiarze widząc te rozbawione i uśmiechnięte twarze. Szkoda tylko , że oddając taki obiekt ktoś nie pomyślał o zabezpieczeniu w razie np deszczu . A szkoda...
oceniono 0 razy 0 plus minus
Arni 2019-09-09 22:55
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Super imprezka
oceniono 2 razy 0 plus minus
Anna 2019-09-09 22:18
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Impreza słabo zabezpieczona, weszlam bez biletu, nie zostały nawet sprawdzone, mialam je w ręce, ale rownie dobrze mogl mieć pustą kartkę.. ...brak miejsc parkingowych i napuszczona straż miejska...łapanka parkujacych na chodniku... Same występy rewelacyjne, skecze i Mariusz Kałamaga super.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Paweł 2019-09-09 21:46
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Świetna impreza i bardzo dobra zabawa.
oceniono 0 razy 0 plus minus
sylwia 2019-09-09 20:23
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Super, super, super... pomimo padającego deszczu. Mam nadzieję, że za rok ponownie spotkamy się w Muszelce :-)
oceniono 2 razy 2 plus minus
Peter 82sc 2019-09-09 19:37
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Jeżeli chodzi o sam Iwent Kabaretowy rewelacja 👍super występ kabaretów i Stand uperow natomiast Amfiteatr beznadzieja. Wyremontowany pod imprezy ale brakło na jakiekolwiek zadaszenie czy to przed słońcem czy przed deszczem jak wczoraj na wydarzeniu. Na to wydarzenie można było chociaż zainwestować w darmowe płaszcze najzwyklejsze z worków które mogłyby byc rozdawane na wejściu każdemu. Majątek to by nie kosztowało....
oceniono 1 razy -1 plus minus
Dominika 2019-09-09 18:57
Sosnowiecki Iwent Kabaretowy, Sosnowiec, 2019-09-08 17:00
Super zabawa była mimo latającego deszczu !!
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | Następna >