wszystkie recenzje » Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat


średnie oceny z 472 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
rikiisz 2017-12-19 08:32
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Warszawa, 2017-12-14 18:00
Najlepszy kabaret polski! Genialny!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Andrzej 2017-12-15 11:36
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Warszawa, 2017-12-14 18:00
Występ jak zwykle świetny!Wysoki poziom muzyki i humoru!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Fanka MoCarta 2017-12-15 11:25
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Warszawa, 2017-12-14 18:00
Najlepszy pięcioosobowy kwartet smyczkowy! Wycieczka po historii Zespołu, najwyższej klasy muzycy, doskonały żart. Publiczność nieco mało entuzjastyczna, w przeciwieństwie do Gwiazd. Organizacja w DK Świt-jak zwykle świetna.
oceniono 0 razy 0 plus minus
KaruseK 2017-11-23 07:17
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Nysa, 2017-11-18 20:00
cudownie, wspaniale, polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-11-23 01:08
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 20:45
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
nic nowego, znane od wielu lat powtarzane schematy, na sali chciałabym zobaczyć coś nowego, a nie to, co jest w sieci. Za stare numery, chociaż miałam je za darmo
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-11-22 19:50
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Nysa, 2017-11-18 20:00
Zabawa niezła. Trochę za mało muzyki.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Graziapp 2017-11-22 17:17
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Nysa, 2017-11-18 20:00
Koncert byl udany w 100%!!! Humor,swietna muzyka ,wspomnienia....bardzo jestem zadowolona
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2017-11-19 13:10
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 18:00
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
świetny, mądry i wyważony koncert. Polecam bardzo
oceniono 0 razy 0 plus minus
Radek i Dorota 2017-11-18 00:16
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 20:45
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
świetna rozrywka na wysokim poziomie
oceniono 0 razy 0 plus minus
gozdawa13 2017-11-17 21:50
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 18:00
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
Super koncert, fantastyczni muzycy, świetni goście , doskonałe nagłośnenie ..słowem WSPANIALE!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jerzy J. 2017-11-17 13:29
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 20:45
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
Wraz ze znajomymi odczuwaliśmy mały niedosyt, brakowało nieco więcej samej Grupy Mocarta...Generalnie koncert uznaliśmy za udany.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Joanna 2017-11-16 21:13
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 20:45
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
Fantastyczny występ grupy nie do przecenienia.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Placido 2017-11-16 21:10
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 20:45
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
Super
oceniono 0 razy 0 plus minus
wiecejwyswietlennayoutube 2017-11-16 18:37
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 18:00
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
Fantastycznie, oby więcej, a zwłaszcza częściej!
oceniono 0 razy 0 plus minus
LEO 2017-11-16 13:56
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 20:45
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
rewelacja!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Wojtek 2017-11-16 13:07
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 20:45
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
Było prześmiesznie i jednocześnie na poziomie. Występ wspaniały, organizacja super.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Romecki 2017-11-16 12:55
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 20:45
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
Super - profesjonalny i śmieszny.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marcin B. 2017-11-16 11:53
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 20:45
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
Rewelacyjna rozrywka. Świetni, mistrzowscy, bezkonkurencyjni. Wyśmienita lokalizacja, rewelacyjne nagłośnienie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ania 2017-11-16 11:42
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 18:00
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
Występ rewelacja, zabawa cudowna...Bawiliśmy się świetnie :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
wkluczyk 2017-11-16 11:38
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat, Wrocław, 2017-11-12 20:45
Jubileusz 20-lecia na bis: Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Adam Sztaba oraz inni goście i liczne niespodzianki.
Było bajecznie !
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >