wszystkie recenzje » Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek


średnie oceny z 1508 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
hrabiaRyszard 2018-06-13 12:48
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Warszawa, 2018-06-11 19:00
Świetny występ. Mimo upływu lat wciąż pozostają najlepszym kabaretem w Polsce. Momentami wydaje się, że są występami (może graniem tego programu) już trochę znudzeni. Całość jednak jak najbardziej godna polecenia. Pan Górski powiedział, że po wakacjach będzie nowy program. Nie mogę się już doczekać. P.S. proszę o kontakt Panią, która siedziała ze znajomą obok mnie w rzędzie VI na miejscu 24.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Michałek 2018-06-12 13:47
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Warszawa, 2018-06-11 19:00
KMN jak zawsze w wielkiej formie. Skecze zabawne, piosenki również. Przednia rozrywka :)Na żywo zdecydowanie lepiej ogląda się Mistrzów Polskiego Kabaretu, niż w internecie. Polecam każdemu, kto ma poczucie humoru.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda z Mamą 2018-06-12 11:46
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Warszawa, 2018-06-11 19:00
Było super!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agatha 2018-06-12 11:03
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Warszawa, 2018-06-11 19:00
Było naprawdę super, usmiałam się do łez. Kabaret trzyma klasę, mimo, że część skeczy już znałam to i tak warto obejrzeć na żywo. Tak trzymać
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-06-12 09:21
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Warszawa, 2018-06-11 19:00
wszystko super. A Kabaret Moralnego Niepokoju jest NAJ....
oceniono 0 razy 0 plus minus
karatekidd 2018-06-04 11:13
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Zambrów, 2018-06-02 16:00
Popłakałem się ze śmiechu. Mój ulubiony kabaret, jestem fanem od lat
oceniono 0 razy 0 plus minus
Nie polecam 2018-06-04 10:15
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Zambrów, 2018-06-02 16:00
Ostatni raz kupuje przez ten portal bilety . W ostatniej chwili okazało sie ze nie mozemy przyjsc. Nie oczekuje juz nawet ze zwrócone beda pieniadze ale nawet nie zaproponowali przeniesienia naleznosci na inne wydazenie lub to samo w innym mieście . Zawsze jak kupowałam bilety bezpośrednio w miejscu wydarzenia taka możliwość była bez żadnego problemu a tu niestety prawie 400zl poszło w błoto !! Nie interesuje ich ze moze wypaść cis ważnego . Jesli chcecie czuć sie bezpiecznie ze w razie nagłego wypadku bie stracicie pieniędzy to napewno nie kupując przez ten portal .
oceniono 0 razy 0 plus minus
Beata 2018-06-03 20:12
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Zambrów, 2018-06-02 16:00
Uwielbiam poczucie humoru Panów z KMN. Śmiałam się 2 godziny mimo, że większość skeczy już znałam. Cieszę się, że w mniejszych miejscowościach również można Ich zobaczyć. Dzięki,że chcecie jeździć po Polsce i bawić nas. Pozdrawiam
oceniono 1 razy 1 plus minus
lena 2018-06-03 13:48
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Zambrów, 2018-06-02 16:00
Super zabawa! Dwie godziny dobrego humoru!
oceniono 0 razy 0 plus minus
deli 2018-06-03 10:11
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Zambrów, 2018-06-02 16:00
fajnie
oceniono 0 razy 0 plus minus
suli 2018-06-03 10:09
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Zambrów, 2018-06-02 16:00
fajnie
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sebastian Ulański 2018-05-27 14:15
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Koszalin, 2018-05-23 17:00
Trzeba uczciwie przyznać, że KMN nie schodzi poniżej poziomu solidnej kabaretowej rozrywki. "Maj zaczyna się we wtorek" na pewno nie jest najlepszym programem tego kabaretu, ale uśmiałem się na nim do łez. Zwłaszcza podczas skeczu na temat konkursu wiedzy o historii polski. Można oczywiście zarzucić przaśność niektórym skeczom opartym na stereotypach polskiej rodziny, urzędników czy też związanych z życiem na wsi. Jednak sposób ich wykonania rozśmieszy chyba każdego. KMN nie przekracza granic dobrego smaku, a całość składu za zaangażowanie w występ zasługuje na wielkie brawa. Kto więc ma ochotę zdrowo się pośmiać przez blisko 2 godziny (bisowano aż 3 razy) moim zdaniem może śmiało wybrać się na "Maj zaczyna się we wtorek". P.S. A kto się nie wybierze to, to dla mnie nawet lepiej...
oceniono 0 razy 0 plus minus
ArraBurg 2018-05-25 23:00
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Koszalin, 2018-05-23 17:00
Wspaniały występ!!!! Super profesjonalny zespół. Naprawdę polecam każdemu!!! Wspierajmy polskich artystów, 75 zł to żaden koszt za wspaniały wieczór.
oceniono 0 razy 0 plus minus
vader665 2018-05-25 15:52
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Włocławek, 2018-05-24 19:00
Fajnie było, ale niestety żadnych nowych skeczy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Asd 2018-05-25 15:34
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Włocławek, 2018-05-24 19:00
Było super!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
maciek1234567 2018-05-25 10:13
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Włocławek, 2018-05-24 19:00
wszystko było super, gdybym nie widział tego samego występu w zeszłym roku (!). Jak długo macie jeszcze zamiar powtarzac te same numery?
oceniono 0 razy 0 plus minus
nanszan 2018-05-25 10:05
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Włocławek, 2018-05-24 19:00
Mielismy okazje po raz pierwszy ogladac Kabaret Moralnego Niepokoju na zywo.W telewizji ciagle powtorki.Dawno tak sie nie ubawilismy i odstresowalismy od codziennosci.Kabaret wedlug nas na Bardzo Wysokim Poziomie.Bawi do lez.Bardzo dobre wykonanie oraz oprawa muzyczna.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-05-25 09:28
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Włocławek, 2018-05-24 19:00
wspaniała zabawa, było dokładnie tak, jak się spodziwałam a może nawet więcej :) Gorące pozdrowienia dla Artystów !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-05-25 07:35
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Koszalin, 2018-05-23 17:00
Uwielbiam ten Kabaret:):):)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Any 2018-05-24 22:08
Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek, Koszalin, 2018-05-23 17:00
Organizacja i sam występ - OK.
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >