wszystkie recenzje » Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki


średnie oceny z 818 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jurek 2018-07-13 16:47
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Wrocław, 2018-07-11 20:00
Klasa sama w sobie. Polecam wszystkim ponurakom pójść na występ Kabaretu Hrabi. Wstawki na YouTube to pikuś w zderzeniu z akcją na żywo. Siedziałem w ostatnim rzędzie - widoczność dobra, akustyka - dla mnie ok - bo może słoń na ucho mi nastąpił... :) Pozdrowienia dla wszystkich członków Kabaretu Hrabi !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sebastian z rodziną 2018-07-13 14:16
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Wrocław, 2018-07-11 20:00
Kabaret Hrabi znamy od dawna z telewizji i YouTube. Ten występ to było dla nas pierwsze spotkanie z nimi na żywo. Są fantastyczni!
oceniono 1 razy 1 plus minus
pucia-pucia 2018-07-13 13:29
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Wrocław, 2018-07-11 17:00
Cudowny czas: Hrabi szanuje inteligencję widowni; przekaz jest wzmocniony dobrym aktorstwem i świetną muzyką. Zabawa najwyższej próby.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-07-12 23:05
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Wrocław, 2018-07-11 20:00
Ubaw po pachy !!! Polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Joanna 2018-07-12 16:06
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Wrocław, 2018-07-11 17:00
Zabawne, dynamiczne, pełne wdzięku przedstawienie
oceniono 0 razy 0 plus minus
Dagmara 2018-07-12 15:36
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Wrocław, 2018-07-11 17:00
Oni są wspaniali! A pani Joanna Kołaczkowska absolutnie najlepsza :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
aga 2018-07-12 11:02
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Wrocław, 2018-07-11 17:00
dużo improwizacji w brawurowym wykonaniu, dobra zabawa przez całe spotkanie,polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Editu 2018-07-12 09:01
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Wrocław, 2018-07-11 20:00
Aśka - super👍
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aga 2018-07-12 08:30
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Wrocław, 2018-07-11 20:00
Było śmiesznie do łez, jak zawsze! :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-07-12 00:39
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Warszawa, 2018-07-09 20:00
Rewelacja!!!!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
3wa 2018-07-11 10:12
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Warszawa, 2018-07-09 17:00
Jak zwykle doskonala zabawa na wysokim poziomie. Czas minal błyskawicznie a humor pozostał na długo :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agi 2018-07-10 18:40
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Warszawa, 2018-07-09 17:00
Aśka i chłopaki! jesteście czad! :) ryczałam ze śmiechu jak wariatka, dawno sie tak nie ubwiłam, no chyba na innym programie Hrabi ;) polecam w 100%
oceniono 0 razy 0 plus minus
Bauer 2018-07-10 17:44
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Warszawa, 2018-07-09 20:00
Kabartek super. Sala do dupy - nie było klimy i było bardzo gorąco w lipcu....
oceniono 0 razy 0 plus minus
grania 2018-07-10 11:04
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Warszawa, 2018-07-09 17:00
Tak jak się spodziewaliśmy - REWELACJA!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ilona 2018-07-10 09:01
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Warszawa, 2018-07-09 17:00
OSP Lębork rządzi!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Łukasz 2018-07-10 08:29
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Warszawa, 2018-07-09 20:00
Występ rewelacyjny! Ponad dwie godziny śmiechu i dobrej zabawy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Karolka 2018-05-23 14:22
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Koszalin, 2018-05-09 17:00
Rewelacja!!!! Wspaniała zabawa. Czas spędzony z Kabaretem Hrabi "uciekł" tak szybko .... :))). Mam nadzieję, że jeszcze zawitają do Koszalina. Panowie jesteście super, a Aśka - "wymiata". A mówią, że przez kobiety tylko same kłopoty - nie prawda!! Dzięki Kobietom (Dzięki Niej - Asiu droga) super zabawa.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kamil 2018-05-15 23:18
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Gdynia, 2018-04-18 17:00
Bylo świetnie
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sebastian Ulański 2018-05-13 10:30
Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki, Koszalin, 2018-05-09 20:00
Ze wszystkich obecnie działających polskich kabaretów, które są w stanie wywołać u mnie szczery śmiech wymienić mógłbym może dwa. Jako pierwsza padnie zawsze nazwa "Hrabi". Mając mnóstwo okazji zobaczenia ich w telewizji dwa lata temu udało mi się w końcu wybrać na ich występ na żywo w Sopocie. Wizytę opłaciłem zbolałą od śmiechu szczęką, zakwasami przepony i bólem gardła. Warto było. Program "Tak, że o" był fantastyczny. Ucieszyłem się niezmiernie, że w maju 2018 roku "Hrabi" zawita do Koszalina i to do tego z nowym programem "Cyrkuśniki", o którym nie wiedziałem zupełnie nic. Oczekując zabawy na poziomie poprzedniego widowiska niestety zawiodłem się. Z jednej strony nie mogę sobie wybić z głowy, że "Cyrkuśniki" mają nawiązywać do absurdalnego humoru mojego najukochańszego na świecie Latającego Cyrku Monty Pythona. Może to tylko moja wyobraźnia, ale jest w nim sporo odnośników właśnie do Pythonów - poczynając oczywiście od tytułu poprzez skecz o żonie-clownie czy pani przedstawiającej się ultra-długim-niemożliwym-do-zapamiętania-nazwiskiem a na wszechobecnych rybach kończąc. Powinienem być więc zachwycony... ...ale z drugiej strony całość była dla mnie zbyt chaotyczna. Momentami grana zbyt mocno "pod publiczkę", generalnie trochę poniżej "hrabiowego" poziomu a część skeczów opierała się miałem wrażenie tylko na improwizacjach pani Joanny Kołaczkowskiej. Brak było spójności, głębszej treści czy konkretnego pomysłu, który stanowił by oś spektaklu. Z trzeciej strony absolutnie nie mogę odmówić artystom zaangażowania i profesjonalnego podejścia. Granie niemal każdego dnia często po dwa razy tego samego wymaga nie lada dyscypliny i entuzjazmu. Moim zdaniem nie było widać po nich śladu znużenia, zmęczenia czy obojętności. Dali z siebie ile mogli. Nie zaliczę "Cyrkuśników" do moich ulubionych przedstawień, ale "Hrabi" nadal pozostanie moją ulubioną grupą kabaretową w Polsce i na pewno kiedy nadarzy się okazja znowu pójdę na ich występ.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mich 2018-05-11 06:02