wszystkie recenzje » Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio


średnie oceny z 582 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 1 razy -1 plus minus
Wojciech Kajdan 2018-01-18 21:45
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 17:30
Niestety, występ kabaretu Ani Mru Mru zawiódł nas. Brak trzeciego członka kabaretu, wulgarne słownictwo, stare znane skecze to tylko niektóre powody dla których nie poleciłbym innym tego kabaretu. Cena biletu nie jest odpowiednia do tego co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy. W ubiegłym roku byliśmy na Kabarecie Moralnego Niepokoju (Maj zaczyna się we wtorek) świetnie się bawiliśmy, wróciliśmy do domu bardzo, bardzo zadowoleni. Tegoroczny występ Kabaretu Ani Mru-Mru to porażka.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aga 2018-01-16 17:17
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 20:00
Uwielbiam Ani mru mru. W Poznaniu byli świetni, choć skład był okrojony, i brakowało Waldemara. Niestety mam jedno ale.... brakowało mi nowych skeczy.te które były widziałam wcześniej w tv lub Internecie. Tak więc.... odgrzewane czasem mniej smakuje. Mimo to polecam...udany wieczór.
oceniono 0 razy 0 plus minus
123 2018-01-16 16:25
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 20:00
Wszystko w najlepszym porządku. Organizacja jak i sam występ na 5.
oceniono 3 razy -1 plus minus
Bożena 2018-01-16 11:25
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 17:30
Średnio, DWÓCH PANÓW NIE MOŻE JEDNAK ZASTĄPIĆ TRZECH, TO PO PIERWSZE. PODOBAŁY MI SIE TYLKO dwa SKECZE (stacja benzynowa i wyjazd do sanatorium), RESZTA ZBYT Wulgarna i Prymitywna a ten islandzki kompletnie niezrozumiały. Myślę, ze panowie obniżyli loty.
oceniono 1 razy -1 plus minus
gm 2018-01-15 21:39
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 20:00
Zmiana miejsc- bo część biletów była podwójnie sprzedana. Prawie wszystkie skecze znaliśmy.
oceniono 3 razy 1 plus minus
SoniaM 2018-01-15 19:14
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 17:30
"Ostatnie takie trio" kabaretu Ani Mru Mru jest świetnym programem, dlatego też wybrałam się na niego po raz drugi, z tym, że zmieniłam miejsce z II balkonu (wtedy spóźniłam się z zakupem biletów) na pierwszy rząd. Zmiana perspektywy pozwoliła na nowy odbiór przedstawianego materiału - dlatego polecam Pani "byłej fance" zmianę miejsca przy następnej okazji, bo wydaje mi się, że teraz siedziała na III balkonie za filarem, albo że oglądałyśmy całkiem inny występ.. Jak dla mnie Panowie mogą zagrać w Poznaniu "Ostatnie takie trio" po raz trzeci, a ja i tak się wybiorę, z rezerwacją pierwszego rzędu oczywiście :D I choć sama mam dopiero 24 lata to fanką jestem już od lat 15stu. Bardzo polecam wybrać się na występ Panów - profesjonalizm i ubaw od lat ten sam:) A jeśli ktoś idzie dwa razy na ten sam program i liczy na to, że to zupełnie coś innego...hmm to tak jakby pójść do teatru na "Romea i Julię", po czym wybrać się kolejny raz licząc jednak na szczęśliwe zakończenie. Pozdrawiam!
oceniono 4 razy -2 plus minus
Krzysztof-Lewand 2018-01-15 18:17
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 20:00
Niewątpliwie kabaret Ani Mru-Mru przechodzi okres pewnej stagnacji.Poziom skeczy co najwyżej średni.Daleko im do legendarnego skeczu z Tofikiem czy otwarcia supermarketu.Skecz na pożegnanie z publicznością zamiast śmieszny nieco chyba obcesowy i obrażający widzów.I przede wszystkim przypominał bisy z koncertów Turnaua spoglądającego na zegarek czy nie przekroczył o kilka sekund wydzielonego sobie czasu.Wyraźnie potrzebują "świeżej krwi" głównie jeśli chodzi o teksty ,które są podstawą dobrego kabaretu.Towarzysząca mi osoba zwróciła uwagę na pewną niestaranność strojów, no ale może siedzieliśmy za blisko sceny...
oceniono 4 razy 0 plus minus
Zuz 2018-01-15 14:56
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 17:30
Niestety, do Poznania dojechali w okrojonym składzie...i to już nie było to. Fajnie, ale nie wybitnie.
oceniono 3 razy 1 plus minus
Eva 2018-01-15 14:28
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 17:30
Uśmiałam sie do łez. A wybrnięcie z sytuacji, że nie było kompletu artystów - PERFEKCYJNE :) Skecz na wstępie świetny.
oceniono 0 razy 0 plus minus
macs 2018-01-15 12:20
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 20:00
Sam spektakl bardzo dobry :) Skecze, przynajmniej dla mnie, wcześniej nie słyszane. Jednak co do organizacji to niestety miejsca, które mieliśmy zarezerwowane, zostały zakupione też przez innych uczestników (tzw. overbooking) i tuż przed spektaklem Panie bileterki zamieniały ręcznie miejsca na wolne (zazwyczaj w gorszej lokalizacji) Duży minus!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-01-15 10:05
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 20:00
Mam niedosyt po obejrzeniu występu. Prawdopodobnie jest to związane z oczekiwaniem na jakiś "numer" w stylu "Chińska restauracja", Otwarcie Hipermarketu", czy "Tofik"...
oceniono 0 razy 0 plus minus
Beti Boj 2018-01-15 08:03
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 20:00
Bardzo nam się podobało 😀 Wybierzemy się ponownie ale chyba nie na kabaret 😀
oceniono 1 razy 1 plus minus
annamaria 2018-01-14 23:14
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 17:30
Szkoda że nie było trzeciego z trio. Ogólnie fajniei śmiesznie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Karol 2018-01-14 22:55
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 20:00
Bawiliśmy się znakomicie , warto obejrzeć kabaret Ani Mru Mru na żywo.
oceniono 0 razy 0 plus minus
żaba 2018-01-14 22:28
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 20:00
Fantastyczny!
oceniono 2 razy 2 plus minus
Robert 2018-01-14 21:18
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 20:00
Poniżej oczekiwań. Skecz ze standuperem z Islandii, poza samym początkiem słaby.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2018-01-14 19:35
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 20:00
Super, tylko szkoda, że stary repertuar.
oceniono 3 razy 1 plus minus
Była fanka 2018-01-14 18:27
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 17:30
Niestety, żenada niegodna tak doświadczonych kabareciarzy! Stare spleśniałe kotlety były już w Poznaniu prezentowane na ubiegłorocznym spektaklu, też wtedy nie było Waldemara. Tłumaczenie równe żałosne, jak w ubiegłym roku. To naprawdę "Ostatnie takie trio", nieuczciwie zarobione pieniądze. Powinni mi zwrócić 1/3 ceny, bo zapłaciłam za TRZECH, a produkowało się DWÓCH. Okazali widzom brak szacunku, ja też do nich straciłam ten szacunek bezpowrotnie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ben 2018-01-14 16:17
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 17:30
kabaret jak stary odgrzewany kotlet, ten sam numer z brakiem trzeciego do kompletu , żadnego nowego skeczu od roku - byłem znudzony i zawiedziony
oceniono 0 razy 0 plus minus
Paulina 2018-01-14 15:26
Kabaret Ani Mru-Mru - Ostatnie takie trio, Poznań, 2018-01-13 17:30
Świetny kabaret, śmiech towarzyszył mi przez cały występ!
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >