wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2018


średnie oceny z 643 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
IRO 2018-05-22 12:12
Polska Noc Kabaretowa 2018, Opole, 2018-05-11 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
super zabawa POLECAM
oceniono 0 razy 0 plus minus
gosia i grześ 2018-05-18 20:44
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
bez autografów i zdjęć (tylko Pana Dańca udało nam się złapać przed :) i chociaż tyle skorzystaliśmy Tak to występy super tylko brak Pana Mikołaja Cieślaka z KMN i żadnego wyjaśnienia.......
oceniono 0 razy 0 plus minus
etienka27 2018-05-18 11:08
Polska Noc Kabaretowa 2018, Opole, 2018-05-11 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Rewelacja!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sylwia 2018-05-17 18:36
Polska Noc Kabaretowa 2018, Kielce, 2018-05-12 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bawiliśmy się świetnie. Co zawiodło to brak oznakowania parkingi i ludzi kierujących na parking,mała ilość toalet i ich stan (brak papieru toaletowego i brudno), oraz ograniczone ilości kiosków jedzębowych co powodowało długie kolejki i ucinalo czas zabawy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
xyz 2018-05-17 10:44
Polska Noc Kabaretowa 2018, Kielce, 2018-05-12 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Fantastyczna impreza :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Joanna 2018-05-16 19:19
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bardzo atrakcyjne występy. Oglądanie kabaretów na żywo to duża przyjemność. Podobało mi się indywidualne podejście do publiczności i nawiązywanie bezpośrednio do miejsca występu. Jednak wstyd mi za rzeszowską publiczność, która zaczęła wychodzić, zanim artyści zeszli ze sceny, tylko dlatego żeby nie utknąć w korku przy wyjeździe z parkingu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-05-16 17:06
Polska Noc Kabaretowa 2018, Sanok, 2018-04-22 18:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Występy były rewelacyjne.Z przyjemnością poszlabym jeszcze raz. Mam nadzieje ze w przyszlym roku również będzie zorganizowana taka Noc Kabaretowa w tym miejscu. :-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
minta_Y 2018-05-15 20:52
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Mega lux zajefajnie !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
kabel 2018-05-15 18:05
Polska Noc Kabaretowa 2018, Zabrze, 2018-04-20 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
super zabawa:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
anna 2018-05-15 12:55
Polska Noc Kabaretowa 2018, Opole, 2018-05-11 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
bawilismy sie bardzo dobrze, swietny dobor kabaretow,Pan Gorski jak zawsze nie zawiod tym w roli prezentera i kabareciarza
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-05-15 07:50
Polska Noc Kabaretowa 2018, Kielce, 2018-05-12 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Było mega super
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-05-14 22:57
Polska Noc Kabaretowa 2018, Opole, 2018-05-11 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Pełny energii, zabawy i śmiechu program. Bawiłam się super, polecam gorąco. Skorzystam jeszcze nie raz !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
jarek1405 2018-05-14 22:13
Polska Noc Kabaretowa 2018, Opole, 2018-05-11 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
super super super!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
danuta 2018-05-14 21:32
Polska Noc Kabaretowa 2018, Opole, 2018-05-11 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super kabaret!Prawie cztery godziny non stop śmiech. Naprawdę warto zobaczyć.Polecam.
oceniono 0 razy 0 plus minus
timo27 2018-05-14 21:29
Polska Noc Kabaretowa 2018, Opole, 2018-05-11 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Jak zwykle był ubaw po pachy,polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Justyna 2018-05-14 20:49
Polska Noc Kabaretowa 2018, Kielce, 2018-05-12 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super zabawa!
oceniono 0 razy 0 plus minus
damianinho 2018-05-14 19:56
Polska Noc Kabaretowa 2018, Kielce, 2018-05-12 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super się bawiliśmy! Polecamy każdemu z poczuciem humoru takie imprezy!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aga 2018-05-14 18:28
Polska Noc Kabaretowa 2018, Kielce, 2018-05-12 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Było super polecam raka dawka humoru i to na żywo
oceniono 0 razy 0 plus minus
Basia 2018-05-14 18:01
Polska Noc Kabaretowa 2018, Kielce, 2018-05-12 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
świetne kabarety zwłaszcza KSM
oceniono 0 razy 0 plus minus
Asiulkaa21 2018-05-14 14:52
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Występy świetne! Artyści mega przygotowani, inteligentne żarty, duża różnorodność tematyczna. Wszystkie występy nowe, których nie ma jeszcze na youtube. Polecam!
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >