wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2018


średnie oceny z 979 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Arturo 2018-08-20 15:16
Polska Noc Kabaretowa 2018, Sopot, 2018-08-12 18:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super zabawa polecam każdemu kto lubi się pośmiać. Już czekam na PNK 2019
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-08-20 09:36
Polska Noc Kabaretowa 2018, Ostróda, 2018-08-14 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super występ.
oceniono 0 razy 0 plus minus
xoliwcix 2018-08-19 20:57
Polska Noc Kabaretowa 2018, Mrągowo, 2018-08-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
kabarety super, w następnym roku ,również jedziemy
oceniono 0 razy 0 plus minus
zuzka 2018-08-19 17:00
Polska Noc Kabaretowa 2018, Sopot, 2018-08-12 18:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
atmosfera wspaniała, łzy leciały ze śmiechu, organizacja w porządku, szkoda że niektórzy widzowie nie umieją czytać, na 18 była impreza, a spóźnialskich sporo
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2018-08-19 13:12
Polska Noc Kabaretowa 2018, Sopot, 2018-08-12 18:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Kupione bilety nie chciały się zeskanować, ale i tak nas wpuszczono. Jedynie to co bulwersuje na takich impreza to zabieranie przy wejściu na obiekt dziecku wody do picia przez ochronę i wyrzucanie jej do kosza. Jest to szczyt chamstwa, gdyż na obiekcie jest bar, gdzie można kupić różne napoje. Porostu liczy się biznes, a gdzie w tym wszystkim człowiek???
oceniono 0 razy 0 plus minus
Precel 2018-08-19 12:08
Polska Noc Kabaretowa 2018, Sopot, 2018-08-12 18:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Organizacja super.Wystep bajka bylismy pierwszy raz z zona plakalismy ze smiechu. Bylo idealnie polecam w 100%
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-08-18 16:11
Polska Noc Kabaretowa 2018, Ostróda, 2018-08-14 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
swietny wystep
oceniono 0 razy 0 plus minus
jackoff 2018-08-18 13:12
Polska Noc Kabaretowa 2018, Mrągowo, 2018-08-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Jak co roku Super, życzyć sobie tylko takich imprez.
oceniono 0 razy 0 plus minus
sedzia_tczew 2018-08-18 10:22
Polska Noc Kabaretowa 2018, Mrągowo, 2018-08-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
jedynie I.Krosny przez połowę wystepu przynudzał.Reszta super.Brzuch mnie bolał przez godzinę po występach ze śmiechu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aneta 2018-08-18 09:10
Polska Noc Kabaretowa 2018, Mrągowo, 2018-08-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Świetna zabawa!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-08-18 08:18
Polska Noc Kabaretowa 2018, Sopot, 2018-08-12 18:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
występy super, organizacja na parkingu dramat, powinny być osoby kierujące pojazdy do płynnego opuszczenia tarenu
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aneta.graff@yahoo.com 2018-08-17 18:20
Polska Noc Kabaretowa 2018, Mrągowo, 2018-08-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Było super. Jedynym minusem była kiepska widoczność z 4 rzędu sektor A. Cała reszta - Extra!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Pieteuszka 2018-08-17 11:28
Polska Noc Kabaretowa 2018, Mrągowo, 2018-08-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super. Na pewbo wybiore sie raz jeszcze
oceniono 0 razy 0 plus minus
ewel 2018-08-17 09:06
Polska Noc Kabaretowa 2018, Mrągowo, 2018-08-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Superrrr!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
MS 2018-08-16 20:21
Polska Noc Kabaretowa 2018, Mrągowo, 2018-08-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super. Dawno tak się nie bawiłam.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ania 2018-08-16 19:17
Polska Noc Kabaretowa 2018, Ostróda, 2018-08-14 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Świetna zabawa!!! do zobaczenia za rok!
oceniono 0 razy 0 plus minus
ania 2018-08-16 17:52
Polska Noc Kabaretowa 2018, Mrągowo, 2018-08-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Uwielbiam kabarety niezapomniane wrażenia,super atmosfera, jestem bardzo szczęśliwa .Czekam na lato 2019!!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
ewa 2018-08-16 12:57
Polska Noc Kabaretowa 2018, Mrągowo, 2018-08-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Za dużo możliwości spożywania piwa na występie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ania 2018-08-16 11:50
Polska Noc Kabaretowa 2018, Ostróda, 2018-08-14 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super, świetna dawka humoru! Polecam każdemu - i małemu i dużemu! Do zobaczenia za rok!
oceniono 1 razy 1 plus minus
tomsport 2018-08-16 11:23
Polska Noc Kabaretowa 2018, Mrągowo, 2018-08-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super organizacja, tylko pielgrzymki za piwem i zapiekankami irytujące, i pan Daniec, (choć jestem jego fanem) jakiś chaotyczny.
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >