wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2018


średnie oceny z 1053 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
rams 2018-10-11 08:17
Polska Noc Kabaretowa 2018, Włocławek, 2018-10-06 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
wspaniały relaks ,jak zawsze wysoki poziom .
oceniono 0 razy 0 plus minus
Roman 2018-10-10 20:24
Polska Noc Kabaretowa 2018, Kalisz, 2018-10-05 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Zabawa i organizacja super Pozdrawiam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aniaga 2018-10-09 21:15
Polska Noc Kabaretowa 2018, Włocławek, 2018-10-06 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super było...zabawnie i dużo śmiechu
oceniono 0 razy 0 plus minus
Bobcio -Elbląg 2018-10-09 19:17
Polska Noc Kabaretowa 2018, Elbląg, 2018-10-07 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Prosicie o szczerą recenzje. Proszę. Godzinę przed wyjazdem na kabaret, byłem ciekaw jakie jest zainteresowanie biletami. Zajrzałem na waszą stronę i zobaczyłem że jest duże. Pisało że wolnych miejsc jest trzysta pare. Hala w której to było, mieści pare tysięcy widzów .Nie wiem dokładnie ile. Gdy przyjechałem na miejsce ,wolnych krzeseł było zdecydowanie więcej .Na pewno o wiele, wiele więcej. Czyli kłamstwo ! Dalej okazało się ,że to nie pierwsze ! Na plakatach pisało występ STULECIA ,tymczasem połowa skeczy odgrzewanych i z małymi bardzo zmianami. Dalej, świętujemy stulecie niepodległości Polski, a na ten temat w skeczach tylko raz zauważyłem wzmiankę. Przy wejściu widzom odbierane były napoje w butelkach, a dosłownie pięć kroków dalej można kupić było napoje w butelkach w zawyżonych cenach. Co o tym myśleć ?! W szatni za dwie kurtki zapłaciłem cztery złote. Przy odbiorze gdy dałem numerek, otrzymuje dwie inne kurtki ! Szatniarka zdziwiona ,że to nie możliwe. Moja żona poznała kurtki były prawie na końcu. Mówi że to są nasze. Szatniarka daje nam nasze kurtki ,nic nie sprawdza. A jak byśmy wskazali ładniejsze i droższe ? Jeżeli ktoś to od was przeczyta ,proszę to przemyśleć i to poważnie. Proszę mi wierzyć nic nie przesadziłem. Gdy będzie następny występ długo się zastanowię i to poważnie. Za całość dam jedną gwiazdkę ,ale myślałem nie dać nic !
oceniono 0 razy 0 plus minus
Basia 2018-10-09 16:31
Polska Noc Kabaretowa 2018, Włocławek, 2018-10-06 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Zabawa przednia, czasem śmiech do łez. Polecam!
oceniono 2 razy 2 plus minus
mk7777 2018-10-09 14:38
Polska Noc Kabaretowa 2018, Kalisz, 2018-10-05 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Polska Noc Kabaretowa coraz słabsza z roku na rok- jakość maleje, wzrasta cena. NOWAKI najlepsze, oraz Igor Kwiatkowski. Marcin Daniec wyglądał na nieprzygotowanego. Zastanawiamy się czy iść za rok jak będzie znowu PNK.
oceniono 1 razy -1 plus minus
Adam 2018-10-08 22:44
Polska Noc Kabaretowa 2018, Kalisz, 2018-10-05 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Było super
oceniono 1 razy -1 plus minus
Magda 2018-10-08 22:17
Polska Noc Kabaretowa 2018, Włocławek, 2018-10-06 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Swietnie sie bawilismy tej Nocy z mezem.Polecam z czystym sumieniem Do dzis czuje miesnie brzucha od smiechu ;)
oceniono 1 razy -1 plus minus
Halinka 2018-10-08 21:18
Polska Noc Kabaretowa 2018, Kalisz, 2018-10-05 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super impreza.Polecam.
oceniono 1 razy -1 plus minus
MW 2018-10-08 20:40
Polska Noc Kabaretowa 2018, Elbląg, 2018-10-07 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Było mega!!! 3,5 h śmiechu. Fantastycznie że w 98% nieznane skecze. Baterie doładowane! do następnego razu oczywiście.
oceniono 1 razy -1 plus minus
Samuraj 2018-10-08 16:37
Polska Noc Kabaretowa 2018, Elbląg, 2018-10-07 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Ogólnie rewelacja, ale nagłośnienia to się hala musi nauczyć...
oceniono 0 razy 0 plus minus
kamlup 2018-10-08 15:54
Polska Noc Kabaretowa 2018, Elbląg, 2018-10-07 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Zabawa jak zawsze przednia aczkolwiek ceny biletów wysokie i nie sprzedał się występ jak zawsze. Ja jestem zadowolona i za rok pójdę znowu.
oceniono 1 razy -1 plus minus
Dorota1968 2018-10-08 15:10
Polska Noc Kabaretowa 2018, Elbląg, 2018-10-07 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Wspaniałe występy kabaretowe,bardzo zadowolona jestem jak i moi przyjaciele.Na pewno będę na nastepnych
oceniono 1 razy -1 plus minus
Gość 2018-10-08 14:15
Polska Noc Kabaretowa 2018, Elbląg, 2018-10-07 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super spędzony czas. Dużo śmiechu, fajne wystepy, artyści pełen profesjonalizm.
oceniono 1 razy -1 plus minus
Monia 2018-10-08 12:47
Polska Noc Kabaretowa 2018, Włocławek, 2018-10-06 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bawiliśmy się bardzo dobrze. Polecamy!
oceniono 0 razy 0 plus minus
asia 2018-10-08 12:19
Polska Noc Kabaretowa 2018, Kalisz, 2018-10-05 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
bardzo pozytywnie ;-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
MWD 2018-10-08 12:17
Polska Noc Kabaretowa 2018, Kalisz, 2018-10-05 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Program fajny. Duża ilość ludzi, mała liczba miejsc parkingowych oraz dostępnych toalet. Ogólnie ok.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Violka :) 2018-10-08 11:37