wszystkie recenzje » 22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK


średnie oceny z 74 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
kamaz 2017-12-21 20:21
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
bardzo fajnie
oceniono 0 razy 0 plus minus
whitehaven 2017-12-14 19:12
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-25 16:30
Konkurs Główny II: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Piotr Bałtroczyk - Tylko dla dorosłych
Było super polecam każdemu :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
drobi 2017-12-12 22:25
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-25 16:30
Konkurs Główny II: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Piotr Bałtroczyk - Tylko dla dorosłych
Wszystko super. Kabarety świetne.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Zbyszek 2017-12-12 12:30
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-26 19:30
Koncert Finałowy - POLSAT na żywo!: Kabaret Młodych Panów, Smile, M.Daniec C.Pazura, Rekiny z Nacyny, zwycięzca ONE RYJ SHOW, Prowadzenie: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk
Powiem krótko było świetnie, wspaniale i warte polecenia i powtórzenia.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Rybniczanka 2017-12-07 20:12
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Polecam wszystkim niezdecydowanym. Cena adekwatna do poziomu widowiska.
oceniono 0 razy 0 plus minus
broq 2017-12-07 19:36
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
było extra !!! polecam !!! ryjek 2018-bedziemy .
oceniono 0 razy 0 plus minus
TMK911 2017-12-07 11:49
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-24 17:30
Konkurs Główny I: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Kabaret HRABI
Było tak jak zawsze czyli świetnie. W przyszłym roku obowiązkowo odwiedzam 2 dni konkursowe.
oceniono 0 razy 0 plus minus
admir 2017-12-06 11:33
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Mega zabawa
oceniono 0 razy 0 plus minus
marta 2017-12-06 10:23
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-25 16:30
Konkurs Główny II: Kabaret A JAK!, Para nr 2: Ewa Błachnio & Łukasz Kaczmarczyk, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO, Kabaret Zachodni; Piotr Bałtroczyk - Tylko dla dorosłych
Jak zawsze było suuuuuper
oceniono 1 razy 1 plus minus
Dario 2017-12-06 07:33
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Impreza na bardzo wysokim poziomie, wszyscy artyści stanęli na wysokości zadania, jedynie można mieć drobne zastrzeżenia do KSM no chyba że ktoś lubi na "Święta, Święta ... " odgrzewane kotlety ;)
oceniono 2 razy 2 plus minus
carti 2017-12-05 19:24
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Wydarzenie obowiązkowe! Rewelacyjna atmosfera, wspaniali kabareciarze, mnóstwo śmiechu. Byłem kolejny raz i kolejny raz się nie zawiodłem. Do zobaczenia za rok! :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
HJU HEFNER :) 2017-12-05 14:48
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Super do zobaczenia za rok :)
oceniono 1 razy 1 plus minus
iiimmm 2017-12-05 14:44
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Było miło, przyjemnie i śmiesznie. Tak właśnie jak powinno być na święta.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Dominika 2017-12-05 13:51
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Wspaniała impreza z bardzo dobrą organizacją. Już sama nazwa imprezy - RYJEK - gwarantuje dobrą zabawę. Czekam na przyszłoroczną edycję :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
liniałka 2017-12-05 11:45
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Występ rewelacyjny! Świetnie się bawiłam.....poza tym jestem fanką Kabaretu Młodych Panów
oceniono 1 razy 1 plus minus
Kokcik 2017-12-05 11:30
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 20:30
Kabaret Młodych Panów: Święta, Święta... realizacja POLSAT: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, David Mbeda Ndege, Zespół FRELE oraz Kabaret Młodych Panów
Było świetnie! Wszystko na wysokim poziomie! Organizacja i cała otoczka koncertu na wielki plus:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Patrycja 2017-12-05 08:42
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 17:30
50 Twarzy Roberta Korólczyka realizacja POLSAT: Kabaret Ani Mru Mru, Andrzej Grabowski, Piotr Cyrwus, Stanisław Karpiel-Bułecka, Anna Pituła, Zespół FUTURE FOLK oraz Robert Korólczyk
Świetnie zorganizowana impreza, cudowna zabawa, na pewno będziemy z mężem długo wspominać.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Domi_J 2017-12-05 08:00
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 17:30
50 Twarzy Roberta Korólczyka realizacja POLSAT: Kabaret Ani Mru Mru, Andrzej Grabowski, Piotr Cyrwus, Stanisław Karpiel-Bułecka, Anna Pituła, Zespół FUTURE FOLK oraz Robert Korólczyk
Wspaniałe wystepy kabaretów i zespołu Future Folk! Każdy chociaż raz, powinien zobaczyć taki spektakl na żywo. Gorąco polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
carera123 2017-12-04 23:35
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-26 19:30
Koncert Finałowy - POLSAT na żywo!: Kabaret Młodych Panów, Smile, M.Daniec C.Pazura, Rekiny z Nacyny, zwycięzca ONE RYJ SHOW, Prowadzenie: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk
Byliśmy pierwszy raz na RYJKU i nie żałujemy było wyśmienicie. Za rok musimy znów to powtórzyć.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2017-12-04 21:39
22. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, Rybnik, 2017-11-27 17:30
50 Twarzy Roberta Korólczyka realizacja POLSAT: Kabaret Ani Mru Mru, Andrzej Grabowski, Piotr Cyrwus, Stanisław Karpiel-Bułecka, Anna Pituła, Zespół FUTURE FOLK oraz Robert Korólczyk
Było rewelacyjnie! A szczególnie dzięki Future Folk, który fantastycznie przygrywał!
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | Następna >