wszystkie recenzje » Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem


średnie oceny z 396 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ewa-z-Łodzi 2019-11-20 14:01
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Jak zwykle, Grupa MoCarta i wszyscy Przyjaciele zapewniają najwyższych lotów, inteligentną rozrywkę. Grupa MoCarta to wirtuozi bawiący się jak rozbrykane nastolatki (dawno się tak nie spłakałam ze śmiechu). Artur Andrus - moja miłość. Poniedzielski - mistrz zakamuflowanej ironii. Alicja Majewska w olśniewającej formie głosowej. Zamachowski - świetny glos z ekspresyjnym aktorstwem. Wspaniali akompaniatorzy, a Włodzimierz Korcz zachwycający rownież głosem. Wspólczesne "kabarety" - pobierzcie lekcje!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Piotr M 2019-11-19 16:36
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Przepiękny występ. Warty polecenia.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-11-19 15:12
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Najwyższa jakość, Wspaniale się bawiliśmy.Jak najwięcej takich spektakli
oceniono 0 razy 0 plus minus
Limonka 2019-11-19 14:50
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Grupa MoCarta to genialne połączenie muzyki "poważnej" z doskonałym wyczuciem humoru muzyków, co doprowadza do unikalnej rozrywki. Tak jak w opisie zachęcającym do koncertu "Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć." Wszystko to, co zagrali faktycznie było na bardzo wysokim poziomie, wiemy jednak, że ich możliwości są nieograniczone. Cały koncert można było czuć istotę przyjaźni. Niespotykanie rzadko można oglądać i być świadkiem tak wspaniałego jubileuszu w towarzystwie przyjaciół z jednej branży, którzy wspierają, motywują i budują - co widać na pierwszy rzut oka. Podsumowując, wieczór mistrzowski. Polecam każdemu bez wahania. Grupie MoCarta życzę kolejnych wspaniałych jubileuszy, nowych pomysłów i takich przyjaciół wokół siebie, jacy byli na scenie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Henio 2019-11-19 12:05
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Polecam. Świetna rozrywka
oceniono 0 razy 0 plus minus
Joahna 2019-11-19 07:56
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Bardzo udany wieczór, Panowie z Grupy MoCarta 2 godziny na scenie, nie można się nudzić! Przyjaciele nie zwiedli, zjawiskowa Alicja Majewska - dla mnie olśniewając. Polecam!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marcin 2019-11-18 23:44
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Częstochowa, 2019-11-08 19:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Jaromir Nohavica, Katarzyna Pakosińska
Doskonała atmosfera oraz wspaniali goście zaproszeni przez Grupę MoCarta.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Andrzej 2019-11-18 20:49
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Świetny koncert, są rewelacyjni, warto, warto i jeszcze raz warto uczestniczyć.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gosia 2019-11-18 19:44
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Cudowny koncert, zjawiskowi goście. Miło spędzony czas.
oceniono 0 razy 0 plus minus
hania 2019-11-18 19:25
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
REWELACJA !!!! Gorąco polecam ten koncert !!! Dwie godziny rozrywki na bardzo wysokim poziomie i z cudownymi Artystami !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
rzecka 2019-11-18 19:25
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 20:30
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Świetna zabawa, wspaniali artyści :-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Krzysztof 2019-11-18 18:29
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Można powiedzieć krótko - wiadomo, ze tak będzie! Zespół doskonały, humor inteligentny i zaskakujący, twarze... ulubione. Alicja Majewska była wspaniałą niespodzianką, jej forma także. Cieszę się, że byłem. Nie jestem człowiekiem zestresowanym, więc odstresowywać się nie musiałem, za to ładunek dobrej energii pobrałem najwyższej jakości.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Teresa 2019-11-18 17:45
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Wspaniały występ. Cudownie spędzone chwile. Warto było czekać pół roku :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-11-18 17:07
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
wspaniały koncert Grupy MoCarta z udziałem równie wspaniałych Gości, zwłaszcza Artura Andrusa i Andrezja Poniedzielskiego.. Prosze przysyłanie informacji o spektaklach, ale zdużym wyprzedzeniem
oceniono 1 razy 1 plus minus
juan 2019-11-18 16:37
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Wydarzenie o którym się nie zapomni. Artyści-górna półka.Niesamowity wieczór! Już śledzę,kiedy znów wystąpią w Łodzi.
oceniono 1 razy 1 plus minus
darekw 2019-11-18 15:53
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 20:30
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Super Koncert. Wszyscy wykonawcy w rewelacyjnej formie.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Bogusław 2019-11-18 11:15
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Płakaliśmy i ze śmiechu, i ze wzruszenia. Było cudownie.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Mona 2019-11-18 09:58
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 20:30
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Supr koncert. Polecam
oceniono 1 razy 1 plus minus
awach 2019-11-18 09:57
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Występ absolutnie znakomity, dziękuję bardzo!
oceniono 1 razy 1 plus minus
jaga 2019-11-18 09:56
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem, Łódź, 2019-11-17 18:00
Gościnnie wystąpią: Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz
Wspaniała impreza ! Artyści na najwyższym poziomie . Dziękujemy !!!
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >