wszystkie recenzje » Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie


średnie oceny z 59 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gieniu 2019-03-11 08:55
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Dębica, 2019-03-08 17:30
Brawo
oceniono 0 razy 0 plus minus
nick 2019-03-09 10:13
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Dębica, 2019-03-08 17:30
Pan Waldemar i reszta zespołu jak zawsze na najwyższym poziomie . Prawie 2 godziny humoru i doskonałej muzyki . Wspaniali ludzie i super zespół!!!!! Polecam wszystkim (czekamy na występ całej orkiestry na Podkarpaciu.-to jest dopiero petarda!!!!) Pozdrawiam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-03-05 12:58
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Lublin, 2019-03-03 19:00
Występ na bardzo wysokim poziomie.Pan Malicki to niedościgniony wirtuoz fortepianu. Wydaje się, że to fortepian sam gra. Zespół był dobry i ładny.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jerzy 2019-03-05 07:54
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Lublin, 2019-03-03 16:00
Kawał super fajnej i dobrej roboty.Wirtuozeria,nieprzeciętny humor,inteligencja i zarażanie muzyką klasyczną,której chce się słuchać i słuchać i słuchać... Cała ekipa,choć w okrojonym składzie na światowym poziomie muzycznym,a do tego z wielkim dystansem do siebie.Wielki szacunek !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Basia 2019-03-04 21:45
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Lublin, 2019-03-03 16:00
Bardzo wyjątkowy występ, dwie godziny świetnej muzyki z uroczym dowcipem Pana Malickiego. To był kolejny koncert na którym byliśmy i na pewno zakupimy bilety na najbliższy jeśli tylko będzie w Lublinie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
ab 2019-02-27 22:24
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
Świetna zabawa.Artysci prezentują naprawdę dobry poziom muzyczny 🎶🎶🎶
oceniono 0 razy 0 plus minus
MARKA 2019-02-27 07:50
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Świebodzin, 2019-02-15 19:00
Wspaniali artyści.MIŁO ,ŚMIESZNIE.WARTO BYŁO OBEJRZEĆ.POZDRAWIAM.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Adam 2019-02-24 17:04
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
Niezawodny Waldemar Malicki z ekipą. Wspaniała zabawa jak i przeżycie artystyczne. Dziękuję za wspaniały występ.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Persesa 2019-02-19 21:27
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
Uwielbiam Waldemara Malickiego, jego talent i poczucie humoru. Zdecydowanie jednak wolę kiedy występuje z całą Filharmonią Dowcipu, brakowało mi pozostałych wykonawców i ich instrumentów. Nie mniej jednak z przyjemnością zobaczyłam i wysłuchałam "okrojony repertuar".
oceniono 0 razy 0 plus minus
mirela 2019-02-19 18:18
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
koncert był świetny, bardzo zabawnie i na luzie -gorąco polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kasia 2019-02-19 11:17
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
Było zabawnie, inteligentnie i z klasą. Pan Malicki jest doskonałym muzykiem i świetnym satyrykiem. Byłam na Filharmonii Dowcipu drugi raz i będę z niecierpliwością oczekiwać nowych programów. Bardzo polecam - to 1,5 godziny doskonałej zabawy przy pięknej muzyce.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Miron 2019-02-19 07:07
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
Wszystko w pigułce! Klasyka, poprzez świetną interpretację, wspaniałe głosy( wokale), mistrzostwo instrumentu, humor jedyny w swoim rodzaju. Dziękuję Panie Waldemarze że pojawił się Pan w ,,mojej okolicy''
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jarosław 2019-02-18 14:55
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
Bardzo miły wieczór. Spotkanie z wykonawcami po występie i podpisywanie płyty ("żeby uzbierać na następną płytę z marmuru, bo jak nie, to będzie lastriko") dla Malickiego, niezwykle sympatyczne. Koniecznie P. Małgosia musi mieć jakieś zdjęcia "prześlicznej wiolonczelistki", do autografów, bo na obwolucie płyty jej nie ma. WAŻNE dla biletyna.pl. Przy sprzedaży biletów na balkony w Raciborzu należy zaznaczyć, że PIERWSZY rząd balkonów ma b. ograniczoną widoczność (balustrada i cofnięte fotele) a boczne balkony dodatkowo fatalną akustykę.
oceniono 0 razy 0 plus minus
DANA 2019-02-18 14:39
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
Występ Rewelacja!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
IrCe 2019-02-18 14:17
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
Świetna zabawa przy wspaniałej muzyce
oceniono 0 razy 0 plus minus
Slomka 2019-02-18 12:02
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
Wspaniale było! Polecam każdemu!
oceniono 0 razy 0 plus minus
justinaK 2019-02-18 10:33
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
Świetny występ!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-02-18 10:24
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
Bardzo nam się podobało i muzyka i prowadzenie to przecież WALDEMAR MALICKI z"OKŁADEM" Barbara
oceniono 0 razy 0 plus minus
Róża 2019-02-18 10:14
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
Muzycy profesjonalni. Spiew rewelacyjny i profesjonalny. Jedynie pikanteria paru słów (choć większości się to podoba) budzi nasze maleńkie zastrzeżenia.... Ale postrzegamy występ Malickiego i jego zespołu jako wielkie wydarzenie w Raciborzu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Zbigniew.B 2019-02-18 10:14
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, Racibórz, 2019-02-17 16:00
Wspaniały występ. Bardzo miłe przeżycie. Owacje na stojąco.
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | Następna >