wszystkie recenzje » AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska


średnie oceny z 16 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
M 2018-10-08 20:10
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-10-04 20:30
Zabawa przednia!!! Mogłyby być wygodniejsze siedzenia - fotele zamiast krzeseł, ale to w końcu restauracja, a nie teatr
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agu_Nat 2018-10-08 12:52
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-10-04 20:30
Wybitny występ!!! będę wypatrywać kolejnego.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monika 2018-10-06 14:35
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-10-04 20:30
Świetny występ, było bardzo śmiesznie😀
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mruffka 2018-10-05 11:52
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-10-04 20:30
Nie ma, nie ma, nie ma lepszego wieczoru niz wieczor w Kuzni Kulturalnej z Ab Ovo i Aśką. I juz!
oceniono 0 razy 0 plus minus
KBE 2018-10-05 10:13
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-10-04 20:30
Spektakl fantastyczny - miejsce wspaniałe, jedzenie pyszne, organizacja na piątkę! Jednyna rzecz, która mi przeszkadzała to fakt, że do każdej sceny pchał się Pan Michał Głowacki i choć był zabawny to po pewnym czasie jego poczucie humoru zaczęło mnie drażnić, gdyż było go po prostu za dużo. Z chęcią obejrzałabym interpretacje również innych aktorów w scenkach i nie miałabym wtedy poczucia przesytu Panem "Głowasiem" Pozostali aktorzy wspaniali! Podziwiam zdolności szybkiej i inteligentnej kreatywności i mistrzowskiej sztuki improwizacji!
oceniono 0 razy 0 plus minus
BBW 2018-10-05 09:38
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-10-04 20:30
Było świetnie!!! Wieczór w oparach absurdu! Pozdrowienia dla wyuzdanego koniuszego, patataj, patajtaj😉
oceniono 0 razy 0 plus minus
HA 2018-10-05 09:29
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-10-04 20:30
Znakomity występ - choć wiele zależy też od publiczności! Polecam wszystkim pragnącym odpoczynku od dnia powszedniego.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Karolina 2018-10-05 09:15
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-10-04 20:30
Cudowny wieczór, świetna zabawa i śmiech non stop. Nigdy dość 😀
oceniono 0 razy 0 plus minus
Majk 2018-10-05 08:44
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-10-04 20:30
Fenomenalne przedstawienie. Poszedłem z żoną świętować naszą rocznicę (po raz pierwszy do KK) na występ "AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska" i się bawiłem pierwszorzędnie. Zdecydowanie polecamy!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Nikamo 2018-06-14 09:41
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-06-12 20:30
Joanna Kołaczkowska rewelacyjna jak zawsze i Michał Głowacki również, jego piosenka jako niemieckiego wykonawcy, położyła wszystkich na łopatki! Mnóstwo śmiechu i fajnej zabawy artystów z publicznością :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Niki 2018-06-13 17:11
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-06-12 20:30
Super ubaw, polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
mruffka 2018-06-13 09:57
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-06-12 20:30
Wieczór absolutnie powalający! Można dostać bezdechu ze śmiechu, a później człowiek ma poważny problem z powrotem do rzeczywistości... Jestem pod OGROMNYM wrażeniem improwizacyjnych talentów Ab ovo no i Asi :* (ps. w ocenach powinna być jakaś specjalna gwiazdka z konfetti)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-06-13 08:30
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-06-12 20:30
Rewelacyjne , polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
JoannaS 2018-06-13 08:27
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska, Warszawa, 2018-06-12 20:30
świetnie spędzony czas !
< Poprzednia | 1 | Następna >