wszystkie recenzje » Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali


średnie oceny z 689 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
MR 2019-05-26 11:24
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Szczecin, 2019-05-25 19:00
Super program, improwizacje były genialne. Płakałam że smiechu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kasia 2019-05-26 09:11
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Szczecin, 2019-05-25 19:00
Rewelacja!Same nowe skecze. Brzuch az bolal od smiechu. Ponad dwie godziny wspanialej zabawy 🙂
oceniono 0 razy 0 plus minus
JoannaHa 2019-05-26 08:55
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Szczecin, 2019-05-25 19:00
Występ zorganizowany dobrze, ale co do jakości i treści - oj, coś już się wypalili Panowie? Poza tym ,ja wiem ze kabarety bazują na codziennych wydarzeniach, ale niektóre tematy, jak pedofilia i problemy kościoła, po prostu ... nie wypada, gdzieś dobrego smaku zabrakło. Poza tym - było ok :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Szczecinianin 2019-05-26 08:42
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Szczecin, 2019-05-25 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju był fenomenalny. Naprawdę pokazali klasę. Jedna gwiazdka zabrana tylko dlatego że teatr letni w Szczecinie jest w tragicznym stanie. Ławki tak niewygodne że nie dało się wysiedzieć 30 min a program miał ok 2 godzin. KMN wielkie Tak, Teatr Letni w Szczecinie - niestety nigdy więcej, bynajmniej do czasu remontu i wymiany ławek
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kinia 2019-05-26 08:33
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Szczecin, 2019-05-25 19:00
Było zajebiście. A dwa ostatnie skecze - petarda. Brawo!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-05-25 12:38
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Koszalin, 2019-05-22 17:00
Niestety zawiodłem się. Niby nowy program a z butów nie wyskoczylem. 3 skecze śmieszne reszta do tzwtzw. uśmiechu polgebkiem.
oceniono 0 razy 0 plus minus
GM 2019-05-24 10:25
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Koszalin, 2019-05-22 17:00
Siedzenie w I rzędzie na balkonie to widok tylko na górę sceny nad głowami aktorów, bo dół zasłania parapet. Występ średni.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Lasjan 2019-05-23 22:54
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Koszalin, 2019-05-22 17:00
KMN cały czas w dobrej formie. Bardzo dobry występ. Dużo śmiechu. Nowe skecze (niektóre jakby trochę przydługie).
oceniono 0 razy 0 plus minus
Tomi 2019-05-23 17:15
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Koszalin, 2019-05-22 17:00
Zajebisty kabaret. Polecam.
oceniono 0 razy 0 plus minus
szaniasz 2019-05-23 16:52
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Koszalin, 2019-05-22 17:00
Jak zwykle rewelacja:) "Kasztany" pierwsza klasa!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
anna 2019-05-23 12:07
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Koszalin, 2019-05-22 17:00
Kolczaste Kasztany wymiatały :) Skecze, numery, których jeszcze nie było. Przednia zabawa. Jak zawsze przy nich salwy śmiechu. Warto było pójść.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sławek 2019-05-23 09:44
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Koszalin, 2019-05-22 17:00
Występ ciekawy . Program ambitny , polecam do oglądania
oceniono 0 razy 0 plus minus
spoko 2019-05-23 09:41
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Koszalin, 2019-05-22 17:00
Super zabawa i kupa śmiechu. Lubię ten kabaret. Organizacja pełny profesjinalizm.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Joanna 2019-05-23 09:23
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Koszalin, 2019-05-22 17:00
Same nowe skecze...fajne....nie zawiodłam się
oceniono 2 razy 0 plus minus
Grzegorz 2019-05-16 22:43
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Stalowa Wola, 2019-05-12 16:00
super program - polecam!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Iwona i Aga 2019-05-15 22:09
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Stalowa Wola, 2019-05-12 16:00
Śmiałyśmy się z koleżanką najgłośniej.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Andrzej 2019-05-15 21:20
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Starachowice, 2019-05-11 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju to polska pierwsza liga , dlatego spodziewałem się dobrej zabawy. To co wydarzyło się MCK przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Skecze same nówki zero polityki-która staje się nudna. Sala pękała ze śmiechu. Jeśli czyta to ktoś kto się zastanawia czy iść to powiem tak człowieku nie zastanawiaj się. Moi znajomi którzy nie mogli być na tym występie już zamówili bilety na występ Na Wichrowym Wzgórzu. Polecam
oceniono 2 razy -2 plus minus
Emi89 2019-05-15 20:53
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Warszawa, 2019-05-13 19:00
Obsługa bardzo dobra, ale kabaret niestety nas rozczarował i zadziwił, ośmieszał wartości, które są dla nas bardzo ważne: wiarę katolicką, sakrament pokuty, rodzinę. Nigdy więcej nie pójdziemy na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mj 2019-05-14 22:18
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Warszawa, 2019-05-13 19:00
Kabaret rewelacja! Obsługa bez zarzutu
oceniono 3 razy 1 plus minus
Gość 2019-05-14 21:45
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Warszawa, 2019-05-13 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zwykle w świetnej formie! Najlepsi!!
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >