wszystkie recenzje » Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali


średnie oceny z 479 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-03-19 19:43
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
Cudowne dwie godziny rozrywki na najwyższym poziomie, całkiem nowe skecze z cietym dowcipem zagrane na pełnym luzie ,na dlugo pozostaje w pamięci, gorąco polecam
oceniono 1 razy 1 plus minus
Andrzej 2019-03-19 11:30
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
Ten program kabaretowy trzeba poprostu zobaczyć, bardzo śmieszny a przy tym wszystkie skecze premierowe
oceniono 0 razy 0 plus minus
Robert 2019-03-19 10:48
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
Tak jak się spodziewałem nie zawiodłem się. Występ KMN był po prostu genialny. SUPER
oceniono 0 razy 0 plus minus
Iva 2019-03-19 08:54
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
Super i wesoło;-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
andcho 2019-03-19 00:18
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
Kupiłem 8 biletów, rodzina i znajomi zadowoleni! Polecam 👍
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kilina3 2019-03-18 21:01
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Starogard Gdański, 2019-03-08 18:00
Super zabawa, polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
lena 2019-03-18 20:40
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Chrzanów, 2019-03-16 16:00
Świetna zabawa. Klasa!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Wilku 2019-03-18 20:32
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
R E W E L A C J A !!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
papay 2019-03-18 19:43
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marzena 2019-03-18 19:23
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wieliczka, 2019-03-15 18:00
Wspaniała zabawa,nowy program super, popłakałam się ze śmiechu.Organizacja ok.Szkoda, że tak krótko.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Patryk Skrzypczak 2019-03-18 18:30
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
Bylo super, Robert Górski mistrz !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
widz 2019-03-18 18:07
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
Super przedstawienie. Same nowe skecze. Polecam wszystkim
oceniono 0 razy 0 plus minus
rednick 2019-03-18 15:57
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraśnik, 2019-03-10 15:00
Martwa widownia. W takim klimacie nawet najlepszy zespół kabareciarzy - a tacy występowali - gra z najwyższą trudnościa. Szczerze im współczuję.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Zol 2019-03-18 15:46
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
Przy tak znanym kabarecie oczekuje się rozrywki na najwyższym kabaretowym poziomie. Niby żarty śmieszne, ale często pojawia się w głowie gdzieś to już słyszałem, i zaczyna się zerkać coraz częściej na zegarek a śmiech jaki się pojawia jest tylko z grzeczności. Jedynie dwa skecze były warte uwagi. Jeśli byłby to film to obejrzałbym tylko urywkami. I troszeczkę rozczarował mnie fakt, że Bisy były wliczone w czas programu.
oceniono 1 razy 1 plus minus
TK 2019-03-18 15:40
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
Świetna zabawa. 2 godziny śmiechu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Bowess 2019-03-18 15:14
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
Program był fantastyczny - tego naprawdę jeszcze nie grali. KMN w wysokiej formie. Są kontynuacje popularnych "moralnych" wątków - rodzice i Mariusz, "Familiada", są absolutne świeżynki. Płakałam się ze śmiechu, gdy Robert Górski opowiadał o termosie i czajniku, a wtręt o kocie w "Familiadzie" to było po prostu mistrzostwo świata. Agata Wątróbska "w roli kobiety" spisuje się świetnie, ma w programie również piękną, liryczną piosenkę. Zdecydowanie warto zobaczyć na żywo - pełen profesjonalizm, świetna gra aktorska, rewelacyjne teksty i mnóstwo dobrej energii, którą KMN wyzwala z siebie i wszystkich widzów.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Nick 2019-03-18 14:35
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
2 godziny bardzo dobrej zabawy. Polecam gorąco
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aneta 2019-03-18 14:19
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wieliczka, 2019-03-15 18:00
Fajny program, pierwsze skecze mniej mnie ubawily, ale na teleturnieju historycznym wycieralam lzy ze smiechu. A wiec calosciowo patrzac swietnie sie bawilam. :-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
R 2019-03-18 14:05
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
Super. Dwie godziny śmiechu. Choć w MOKISIE wygodniej niż w hali.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Darzur 2019-03-18 11:05
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Oleśnica, 2019-03-17 15:00
Było bardzo zabawnie i śmiesznie. Polecam, bardzo świetnie spędzony czas. 😂😂😂
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >