wszystkie recenzje » Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali


średnie oceny z 321 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 1 razy 1 plus minus
Kris 2019-01-24 14:14
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Łódź, 2019-01-22 17:30
Z olbrzymią przykrością muszę stwierdzić , że ktoś podmienił KMN . To nie mogli być Oni. Bardzo wymęczone .
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-01-24 13:02
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 20:30
SUPER!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Iza 2019-01-24 13:00
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 18:00
Świetny program, panowie w najwyższej formie :) i bardzo udany występ pani towarzyszącej oby została na stałe :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Karolek Swi 2019-01-24 12:37
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 18:00
Jak zawsze w formie :) pierwszy raz oglądałem ich na żywo. Serdecznie polecam wszystkim fanom! aha. faktycznie. w internecie skeczy nie znajdziecie. znam je wszystkie a tutaj totalna nowość.
oceniono 0 razy 0 plus minus
luki 2019-01-24 12:35
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Warszawa, 2019-01-21 19:00
Kosmos, zakwasy na przeponie gwarantowane
oceniono 1 razy 1 plus minus
Magda 2019-01-24 11:56
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 20:30
Program bardzo dobry. Dawno się tak nie ubawiłam. Natomiast nieporozumieniem dla mnie była płatna szatnia w wysokiścu 4 zł za wieszak. Chodzę często do placówek kulturalnych i taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz. :(
oceniono 0 razy 0 plus minus
To ja 2019-01-24 11:52
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 20:30
Super a jak zawsze krótko 😊
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-01-24 11:22
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 18:00
Bardzo zabawne. Mile spędzony czas
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ziemek 2019-01-24 10:52
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 20:30
Jak zawsze- zespół trzyma poziom., mimo chrypki Pana Roberta Górskiego. Nowe skecze bawiące naszą nastletnią młodzież i nas- rodziców.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ania 2019-01-24 10:04
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Białystok, 2019-01-17 20:30
Wspaniały występ. Świetne nowe skecze. 1.,5 godz. śmiechu. W ramach bisu 2 "stare" skecze, ale na żywo odbiera się to inaczej. Polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
alpinista 2019-01-24 09:59
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 18:00
Witam. Występ praktycznie jednego aktora: Roberta Górskiego. Jak zawsze dobre, ale bez rewelacji. Jeśli chodzi o organizację - to wielka klapa i wstyd dotyczącymi szatni. Opłata 4,00 zł za jedną część garderoby - to skandal ! Do tego niemrawa obsługa i długie kolejki (bo przecież trzeba drukować paragony). Organizator wyjątkowo pazerny - szatnia winna być bezpłatna, jak na innych imprezach organizowanych w tym obiekcie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
piotr 2019-01-24 09:51
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 20:30
Super.Polecam.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Karolina 2019-01-24 09:22
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 20:30
Sympatyczne wydarzenie, choć to nie jest to na co KMN stać. Występ bazuje głównie na starych sprawdzonych schematach i dowcipach, które pamiętam sprzed kilkunastu lat. Mało w tym dynamiki, długie pauzy, jakby nie pamiętali tekstu, czy improwizować próbowali. Artyści z góry przeprosili, że to początek trasy i mogą być jeszcze niedopracowania, ale dla mnie to słaby argument. Bilety na próbę generalną, to powinny chyba być za pół ceny :/ Nie mniej, czarujący i przesympatyczni, jak zwykle. Nie wyszłam co prawda zachwycona, ale jak tu się na nich, przystojniaków gniewać? Mam też uwagę do organizacji występu we Wrocławskim Centrum Kongresowym - czy szatnia naprawdę musiała być płatna? Nie można było tych 4 zł uwzględnić w cenie biletu? 50 zł za zgubienie plastikowego numerka, to dopiero mroziło krew w żyłach. Mało kto się przygotował w bilonie. Ludzie płacili stówkami, a szatniarze rozpaczali. Ogromne kolejki generowało to liczenie drobniaków. Słabe to :/
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aga 2019-01-24 09:19
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 20:30
Sam występ oceniam bardzo dobrze- jak zawsze klasa. Co do samej organizacji, to byłam zażenowana, kiedy okazało się, iż za szatnię powinniśmy zapłacić 8 zł. i to w gotówce (której nie mieliśmy). Niestety skończyło się tym, że cały występ siedzieliśmy z płaszczami na kolanach...
oceniono 0 razy 0 plus minus
allla 2019-01-24 09:17
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 18:00
Rewelacja!!! KMN jak zwykle przebił sam siebie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marek DW 2019-01-24 08:54
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 20:30
Stabilny, bardzo wysoki poziom.
oceniono 1 razy -1 plus minus
Ja. 2019-01-24 08:48
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 18:00
Super, spisali się na medal.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-01-24 08:46
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 18:00
Występ bardzo udany, czego niestety nie można powiedzieć o pracy organizatorów. Plan sali wyświetlany podczas wyboru biletów nie pokrywał się z rzeczywistym w wyniku czego miejsca jakie zakupiłem (w 2 rzędzie) pozwalały jedynie na oglądanie profili artystów i to przy mocno skręconej głowie przez ponad 90 minut. Jeśli już organizatorom bardzo zależało na sprzedaży biletów w pierwszych rzędach to przynajmniej powinni znacznie obniżyć ceny na te miejsca a nie sprzedawać ich - tak jak to miało miejsce w moim, a także wielu innych przypadkach, jako bilety premium, w najwyższej cenie. Co nie zmienia faktu, że występ na najwyższym poziomie, jak to zwykle ma miejsce w przypadku Kabaretu Moralnego Niepokoju .
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monia 2019-01-24 08:40
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 18:00
Jak zwykle było super! Robert i Mikołaj to już ikony humoru i gwarancja dobrej zabawy. Polecam i czekam na kolejny występ.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Markowym 2019-01-24 08:40
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Wrocław, 2019-01-23 20:30
Bardzo mi się podobał
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >