wszystkie recenzje » Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali


średnie oceny z 911 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Bogdan 2019-09-16 10:38
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Bydgoszcz, 2019-09-15 19:00
Polecam. Świetna zabawa. Oni naprawdę tego jeszcze nie grali. Wszystkie numery są NOWE
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anna 2019-09-16 10:01
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Bydgoszcz, 2019-09-15 16:00
Super zabawa
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-09-16 09:37
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Bydgoszcz, 2019-09-15 19:00
Mój ulubiony kabaret. Uśmiałam się baaaardzo. Wesoły od początku do końca. Dwie godziny ciężkiej pracy artystów minęły szybko. Byłam zaskoczona, że tak szybko. Repertuar mocny - na prawdę - tego jeszcze nie grali! Warto zobaczyć! Polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-09-16 09:14
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Bydgoszcz, 2019-09-15 16:00
Dwie godziny świetnej zabawy.Polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
El 2019-09-16 08:43
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Bydgoszcz, 2019-09-15 19:00
świetny, jak zwykle
oceniono 0 razy 0 plus minus
weronka 2019-09-16 08:42
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Bydgoszcz, 2019-09-15 16:00
POLECAM!!! Śmiech przez łzy przez cały spektakl :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Łukasz 2019-09-15 22:28
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Konin, 2019-09-14 16:00
Było super, choć bez pani w składzie. Górski wymiata!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magdziorka 2019-09-15 20:22
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Lublin, 2019-09-11 20:30
rejestracja DVD
Bardzo fajnie spędzony wieczór, dobra zabawa, polecam, warto!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Adam 2019-09-15 19:36
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Konin, 2019-09-14 16:00
Genialny występ, kilka naprawdę świetnych skeczy no i Robert Górski i jego spontaniczne improwizacje które wyprowadzały z powagi nawet jego kolegów z kabaretu którzy nie mogli powstrzymać śmiechu. Gorąco polecam, warto wydać każdą złotówkę 😀
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-09-15 18:52
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Lublin, 2019-09-11 20:30
rejestracja DVD
Polecam!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marek 2019-09-15 17:08
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Konin, 2019-09-14 16:00
Jestem zawiedziony. Mój kultowy kabaret stać na więcej. Moim zdaniem KMN to TOP a przyznam się, że w połowie spektaklu zacząłem się nudzić. Najlepszy skład był z Pakościanką ale Magda też była świetna. Co z Wami Panowie ? Niektóre skecze seksistowskie i żenujące.(dowcip spod butki z piwem). Byłem dotąd na wszystkich programach. ten jest zdecydowanie najgorszy. Jako fan kabaretu, chcę wierzyć, że to jest "wypadek przy pracy".
oceniono 0 razy 0 plus minus
MASKA 2019-09-15 15:41
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Lublin, 2019-09-11 17:30
rejestracja DVD
Jak zwykle super!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
radicalmk 2019-09-15 15:13
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Konin, 2019-09-14 16:00
fajnie było ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
ZBYSZEK 2019-09-15 13:39
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Konin, 2019-09-14 16:00
Niestety jestem zawiedziony. Moja żona zrobiła się śpiąca podczas występu. A ja pomimo że to nowy program miałem wrażenie że już to widziałem. 2-3 skecze bardzo dobre, reszta dyskusyjna. Wrażenia po występie: - niedosyt - za dużo kosztowały bilety, jak na ten występ - występ pomimo 2 godzin wydał się bardzo krótki.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ewela 2019-09-15 11:26
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Konin, 2019-09-14 16:00
Super zabawa
oceniono 0 razy 0 plus minus
Joanna 2019-09-15 09:45
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Konin, 2019-09-14 16:00
Bilety były prezentem dla taty na Dzień Ojca. Wybrali się razem z mamą i byli bardzo zadowoleni. Cały występ trwał około półtorej godziny. Nie było żadnych problemów z biletami czy z miejscami. Są zadowoleni z prezentu także polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Wesoły 2019-09-15 09:26
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Konin, 2019-09-14 16:00
Obecnie najlepszy kabaret na polskiej scenia. Górski potrafi rozbawić jak nikt ;) Serdecznie polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anna 2019-09-15 08:41
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Konin, 2019-09-14 16:00
Jak zawsze z Kabaretem Moralnego Niepokoju, tak i tym razem zabawa przednia😊
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anowi 2019-09-14 23:48
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Lublin, 2019-09-11 17:30
rejestracja DVD
Absolutnie rewelacyjni! Cudownie się bawiliśmy! Najlepszy polski kabaret! Jestem pod ogromnym wrażeniem ich kunsztu! Górski i Cieślak - the Best! Polecam! Już dawno się tak nie śmiałam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
ewitar 2019-09-14 17:48
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Lublin, 2019-09-11 17:30
rejestracja DVD
zabawa super!!!!, śmiesznie , wesoło, zabawnie i cudownie !!!!!!!!!!!!!!!! polecam każdemu 11
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna >