wszystkie recenzje » Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4


średnie oceny z 9 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Lukas 2019-05-14 18:30
Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4, Warszawa, 2019-05-13 18:00
Kabaret Paranienormalni i Kabaret Czesuaf
Występ kabaretów oraz skecze - super, świetna zabawa, mnóstwo śmiechu, jak najbardziej warto zobaczyć, cena rozsądna. Natomiast samo nagranie dla tv: strasznie długo to trwa ( bisy, powtórki), przesadzanie publiczności "na siłę". Ogólnie warto.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2018-10-10 13:38
Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4, Warszawa, 2018-10-08 20:30
Kabaret Moralnego Niepokoju i inni
SUPER Bardzo dobra organizacja. Miła obsługa. No i najważniejsze super artyści kabaretowi. Jedyne do czego mogę się przyczepić, że zrobiły mi się wyraźniejsze zmarszczki mimiczne od śmiechu. Dla uspokojenia dodam, że wszystko doszło do siebie.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Mucha 2018-09-06 14:15
Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4, Warszawa, 2018-09-05 17:30
Kabaret Ani Mru Mru w programie Ostatnie Takie Trio i Skurcz
Wspaniała zabawa. Wspaniały kabaret, Prowadzący :) Nagranie ? Jakie nagranie....?nie czułam tego, luz i śmiech na całego...
oceniono 1 razy 1 plus minus
Kasia i Przemek 2018-08-26 21:54
Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4, Warszawa, 2018-08-23 18:00
Kabaret Nowaki
Postawiłam na oryginalny prezent urodzinowy dla Męża i wybraliśmy się na kabaret Nowaki - był to strzał w 10! Kabaret Nowaki - 10 na 10; ,,Jutrzenka" - 7 na 10; Prowadzący- Robert Korólczyk - 10 na 10; Atmosfera - 10 na 10; Dostosowanie sali do występu - 10 na 10 (mały minus za dostawianie krzeseł tuż przed występem - w efekcie byliśmy w drugim rzędzie, a chcieliśmy siedzieć w pierwszym); Cena w stosunku do jakości - 10 na 10! Reasumując - polecamy!
oceniono 1 razy 1 plus minus
Doris 2018-08-24 16:23
Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4, Warszawa, 2018-08-23 18:00
Kabaret Nowaki
Wspaniała organizacja. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Występ genialny.Z pełną świadomością i czystym sumieniem polecam.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Alicjas 2018-08-24 10:02