wszystkie recenzje » IX Katowicka Noc Kabaretowa » Katowice 2018-04-21 20:00


średnie oceny z 51 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Zawiedziona 2018-05-16 13:03
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Z przykrością stwierdzam że ja, jak i moi znajomi iż zeszłoroczna Noc Kabaretowa była o wiele ciekawsza. W tym roku ciągnęło się to strasznie, organizacja dobra ale sam repertuar daje wiele do życzenia. Na kabaret idziemy po to by się śmiać a nie patrzeć na zegarek kiedy się skończy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agnes_99 2018-05-09 17:06
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Kabarety na żywo to jest coś!Było fantastycznie, Igor Kwiatkowski the best :) Serdecznie polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Witkacy 2018-04-27 17:26
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bardzo fajne występy po raz kolejny. Bardzo dobrze się bawiłem i liczę na to samo w przyszłym roku;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
bogel 2018-04-26 21:22
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Dobrze, zadowolony.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Fani Kabaretów 2018-04-24 20:22
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Organizacja POŻAL SIĘ BOŻE!!!!!:-(((( Na wstępie kazano pokazać zawartość plecaków i damskich torebek. Kto miał coś do picia lub jedzenia, nie mógł z tym wejść bo rzekomo to przeszkadza artystom. Inna pani z obsługi powiedziała, że można zakupić picie i jedzenie w Spodku. Zatem, to już nie przeszkadza artystom? ŻENUJĄCE. Zakupione w Spodku chipsy mniej szeleszczą? Jeszcze inna pani z obsługi powiedziała, że taka info pojawiła się na stronie. Tylko dlaczego nikt jej nie zauważył i wszyscy mieli ze sobą coś do przekąszenia i wodę w tym ciepłym dniu? Mnie występy średnio przypadły do gustu (w porównaniu z Kabaretowym Dniem Kobiet w tym roku, którym byłam ZACHWYCONA). Najlepiej podobał mi się występ Igora Kwiatkowskiego:-) A teraz opinia mojego Męża: A ja dodam ze swojej strony, że w niedzielę , czyli dzień później w Spodku był koncert słynnego zespołu "Golec Orkiestra" i nie było żadnej kontroli. Pozdrawiamy BEZNADZIEJNYCH ORGANIZATORÓW.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Syla 2018-04-24 09:04
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Było super. Igor najlepszy .
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-04-23 19:44
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bardzo fajnie było :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-04-23 18:37
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Witam,było super ,ale miejsca mieliśmy za daleko i nawet w okularach nie było dobrze widać,dobrze,że były ekrany.Ogólnie było wesoło.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mr_Raff 2018-04-23 18:31
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Jak zwykle zabawa była przednia choć odnoszę wrażenie że z roku na rok poziom nieco się obniża
oceniono 0 razy 0 plus minus
imka 2018-04-23 16:46
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
wspaniały występ jestem już trzeci raz i jak zwykle jestem zadowolona, dużo śmiechu fajna zabawa. Polecam każdemu :)
oceniono 2 razy 2 plus minus
Pati 2018-04-23 13:45
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Artyści super! Pan Robert świetnie prowadził całą imprezę. Wielki minus za to że nie można było wnosić jedzenia. Ludzie musieli przed wejściem wszystko pozjadac lub wywalić. A w środku nie było w sumie nic ciekawego do kupienia.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Marek 2018-04-23 10:53
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Anka 2018-04-23 08:16
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Zaskoczenie...wiem masowa impreza, ale przesada z odbieraniem przy wejściu wody w butelkach....a zwłaszcza również zwykłych ciastek....chipsów. Tu organizator przesadził. Kabarety na piątkę....zabawa świetna
oceniono 1 razy 1 plus minus
mkantosz 2018-04-23 07:23
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Niestety słabo. Co roku jestem na Katowickiej Nocy kabaretowej, ten występ był najsłabszy.
oceniono 2 razy 2 plus minus
etygrys 2018-04-22 23:53
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Zwykle unikam recenzji, jednak postanowiłem tym razem się podzielić. Ponieważ już naoglądałem się nieco występów, uznałem że mam jakiś punkt odniesienia. Spodek jako sala widowiskowa jest niezwykle kiepska - akustyka po prostu woła o pomstę do nieba, hala niosła takie echo, że nie dało się wogóle słuchać. Kiedy żeńska strona kabaretu Nowaki zaśpiewała, myślałem, że rozerwie mi głowę od środka. Krzesła - super na spotkania sportowe - takie na półtorej godziny. Cztery godziny - to mordęga! Po dwóch godzinach marzyliśmy, aby występy się już skończyły... Repertuar - imprezę ratował Kwiatkowski, niezrównany Krosny oraz Kabaret Skeczów Męczących. Reszta - bez życia, polotu i energii - grali odgrzewane kotlety, co w odniesieniu do Kabaretu Moralnego Niepokoju jest już niezwykle przykre. Byliśmy już w tym roku na KMN - wtedy już występ należał już do tych z gatunku - gramy bo musimy. Ale na taką imprezę spodziewaliśmy się czegoś świeżego i z z zaangażowaniem - niestety klapa na całego. Przykro było na nich patrzeć. Stare, ograne skecze, grane od niechcenia i bez tego "czegoś" co jeszcze niedawno można było u nich znaleźć. Ogólnie - żałujemy, że tam byliśmy jako miejsce - może dla Kwiatkowskiego, Krosnego i KSM warto spróbować gdzie indziej... BYle nie hala sportowa!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Guldi 2018-04-22 21:33
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Dawno nie byłem na takiej super imprezie,chętnie znów wybrałbym się na taką imprezę.
oceniono 1 razy -1 plus minus
Ann13 2018-04-22 20:37
IX Katowicka Noc Kabaretowa, Katowice, 2018-04-21 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bardzo fajna impreza! Duża dawka dobrego humoru. Bardzo polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
bodzio65 2018-04-22 19:24