wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2018 » Olsztyn 2018-11-09 20:00


średnie oceny z 18 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Emilia 2018-12-02 15:27
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bardzo miły wieczór spędzony ze znajomymi. Oby takich atrakcji było więcej.
oceniono 0 razy 0 plus minus
iwa86 2018-11-14 21:26
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Kabaret rewelacyjny świetna zabawa i mnóstwo śmiechu :) Polecam!!! Będę za rok na pewno :))
oceniono 0 razy 0 plus minus
peti63 2018-11-13 19:38
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
prawie 5 godzin i się nie nudziliśmy- dobre było. Dwie uwagi, trzeba poprawić nagłośnienie bo czasem nie można było zrozumieć tekstu no i to z czego same kabarety się śmiały- masakryczne siedzenia
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monia 2018-11-13 19:36
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Petarda!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aga R. 2018-11-13 10:27
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super impreza,za rok też się piszę.Polecam dawno się tak nie bawiłam.
oceniono 0 razy 0 plus minus
beea 2018-11-11 22:26
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Fajna impreza byłam kolejny raz i za rok na pewno wrócę. No może mogli by zacząć z godzinkę wcześniej bo późno się skoczyło .
oceniono 0 razy 0 plus minus
max 2018-11-11 16:07
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super zabawa, na pewno wybiorę się na kolejną edycję.
oceniono 0 razy 0 plus minus
esemes 2018-11-11 15:04
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Żywiołowa zabawa przedniej marki
oceniono 0 razy 0 plus minus
Adam 2018-11-11 13:05
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super zabawa...prawie 4 godz. mega śmiechu...Górski w roli prowadzącego wybitny a wszyscy kabareciarze na najwyższym poziomie...na chłopakach z KSM płakałem jak bóbr!!! Najlepsi!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Asia 2018-11-11 11:41
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
To był prezent dla rodziców,po występie byli bardzo zadowoleni
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gosia85 2018-11-11 00:07
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bawiłam się rewelacyjnie występy były super bardzo mi się podobało i czekam na kolejne spotkanie z kabaretami w Olsztynie oby jak najwięcej takich nocy...
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ślązok 2018-11-10 21:36
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bardzo udany wystymp !! Śtyry godziny chichrania gymba mnie boli łod tego polecom :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Katarzyna 2018-11-10 21:05
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Było super!!! Daniec i Kabaret Skeczów Męczących rewelacja !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aleksandra 2018-11-10 17:25
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Rewela. Uchachalismy sie :)ol
oceniono 0 razy 0 plus minus
Paulina 2018-11-10 16:19
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Jestem mega zadowolona świetne występy, mega zabawa, niezwykle emocjie oby jak najwięcej takich imprez polecam każdemu !!! 😁😁😁
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-11-10 13:13
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super przedstawienie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sara 2018-11-10 08:37