wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2018 » Płock 2018-06-08 20:00


średnie oceny z 28 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Piotr 2018-06-13 15:53
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super kabaret, polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Killer 2018-06-12 21:09
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super-Polecam
oceniono 1 razy -1 plus minus
Monika 2018-06-12 15:37
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
kabarety super jak zawsze ALE 1. zdecydowanie za mało punktów gastro. ogromne kolejki! 2. bardzo mała różnorodność produktów dostępnych, tym bardziej że jest zakaz wnoszenia swojego jedzenia i picia. 3. brak cennika sprzedawanych produktów. 4. chwali się że można płacić gotówką oraz kartą za przekąski i napoje. 5. brak wydawanych paragonów - to niezgodne z prawem! 6. za mało toalet w związku z tym przerwa 15min jest zdecydowanie za krótka. 7. pomimo zakazu wnoszenia jedzenia i picia - wiele osób miało napoje i jedzenie z poza oferty punktów, czyli niektórzy mogli wnosić?? słaba kontrola? to nie fair.
oceniono 1 razy -1 plus minus
WAGA 2018-06-12 13:09
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Występy kabaretów jak najbardziej na plus, ale ochrona zabierająca wodę i inne napoje bez procentów-żenada!!!rozumiem, jak ktoś chce wypić piwo, to niech kupi sobie, ktoś musi zarobić, ale wodę!za bilety po 200 zł, a wody nie można wnieść. Pierwszy i ostatni raz zostawiłam wodę na murku.
oceniono 0 razy 0 plus minus
GosiaLipno 2018-06-12 11:45
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Świetna zabawa. Poziom występów z najwyższej półki. Razem z mężem bawiliśmy się znakomicie.
oceniono 2 razy 2 plus minus
niezadowolona 2018-06-12 09:10
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Jeszcze nie nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem w jaki sposób odnosiła się ochrona do widzów w Płocku. Nie można było wejść ani z kanapkami ani z nową oryginalnie zamkniętą wodą mineralną, trzeba było wszystko wyrzucać przed wejściem do kosza, ja w tym czasie akurat byłam na antybiotyku więc potrzebowałam wody do popicia żeby przyjąć kolejną dawkę akurat w trakcie trwania kabaretów, musiałam później stracić pół godziny kabaretów żeby móc sobie kupić u nich wodę za 0,5l za całe 8zł. Jeżeli ktoś włączył telefon to buchali jakby jakąś zbrodnię się popełniło. Byłam w ubiegłym roku i była zupełnie inna kultura
oceniono 0 razy 0 plus minus
Buli 2018-06-11 13:59
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bardzo fajne wystepy, premiery oraz kawały Roberta Gorskiego - The Best :) gorąco polecam ! Płock fenomenalny, warto zostac na noc i pozwiedzac miasto ...
oceniono 0 razy 0 plus minus
mattqqq 2018-06-11 08:33
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
daniec rozwalił system oraz kabaret skeczów męczących :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Dorotabk 2018-06-11 08:02
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Poziom skeczów Kabaretu Moralnego Niepokoju żenujący, poniżej dna. W pewnym momencie mieliśmy ochotę wstać i wyjść.Niestety, nie jest to tylko nasze zdanie. Występ Nowaków, jak zawsze, fajny, mile zaskoczył Daniec. Ogólna ocena niżej iż średnia.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Justyna 2018-06-11 07:30
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Dobre skecze, najlepszy Ireneusz Krosny i Igor Kwiatkowski. Zabrakło mi trochę muzyki :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
jb 2018-06-10 20:07
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Niestety z przykroscia musze stwierdzic ze ten wystep do odgrzewane kotlety, wszystko ograne i dobrze znane.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monia 2018-06-10 18:25
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Było super.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Mariusz 2018-06-10 17:19
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Występy spoko, lecz podejście organizatorów do d...py. Kategoryczny zakaz wnoszenia napojów i pożywienia! Wpisali to w regulamin, dostępny do zapoznania się po wejściu na obiekt! Wszystko można kupić na miejscu na terenie obiektu, z marżą 150%. Dla przykładu popcorn 11 zł, mała Cola 6 zł. Za tyle to nawet na pod Kolumną Zygmunta w Warszawie się nie kupuje! Zdzierstwo!
oceniono 0 razy 0 plus minus
jacek 2018-06-10 14:23
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bawiliśmy się super.Najlepszy Daniec i Górski!
oceniono 0 razy 0 plus minus
MKMM 2018-06-10 11:57
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
KMN najlepszy na świecie!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2018-06-10 11:33
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Rewelacja! Bawiliśmy się super, warto było :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jola 2018-06-10 10:12
Polska Noc Kabaretowa 2018, Płock, 2018-06-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bardzo fajne występy, z chęcią pójdę na kolejną edycję kabaretów.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-06-09 23:50