wszystkie recenzje » Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - "Aktorem w płot" » Warszawa 2018-04-16 17:00


średnie oceny z 8 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Piotr 2018-04-22 10:08
Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - "Aktorem w płot", Warszawa, 2018-04-16 17:00
Generalnie bawiliśmy się bardzo dobrze. Nie zrozumieliśmy tylko elementu zbierania pięciozłotówek do kapelusza - to było dziwne, niezależnie od celu, jaki mieli aktorzy. Jeżeli pieniądze były zbierane na schronisko dla zwierząt, to taka informacja powinna zostać przekazana na początku spektaklu - wtedy byłoby wszsytko zrozumiałe i byśmy chętnie wsparli zbiórkę.
oceniono 0 razy 0 plus minus
mmm 2018-04-17 13:44
Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - "Aktorem w płot", Warszawa, 2018-04-16 17:00
super zestawienie kabaretów z banalnego tematu źwietne skecze
oceniono 0 razy 0 plus minus
adzio 2018-04-17 13:17
Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - "Aktorem w płot", Warszawa, 2018-04-16 17:00
Występ obu kabaretów wspaniały ,toz to ekstraklasa kabaretowa,dawno sie tak nie uśmiałem.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-04-17 12:22
Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - "Aktorem w płot", Warszawa, 2018-04-16 17:00
Najlepsza terapia śmiechem. Występ fantastyczny!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-04-17 12:13
Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - "Aktorem w płot", Warszawa, 2018-04-16 17:00
Przedstawienie super!!! Jak zwykle tam gdzie Kabaret Hrabi można "boki zrywać". Udana symbioza z Kabaretem Jurki. Brawo !. Szkoda tylko ,że organizator nie zadbał o przypływ świeżego powietrza podczas spektaklu. Ogromna duchota na sali w teatrze Buffo, jedna osoba nawet zemdlała musiała opuścić tak wspaniałe przedstawienie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2018-04-17 08:47
Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - "Aktorem w płot", Warszawa, 2018-04-16 17:00
Rewelacyja
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monika 2018-04-17 08:40
Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - "Aktorem w płot", Warszawa, 2018-04-16 17:00
Bardzo mi sie podobało. Zaskoczona byłam profesjonalizmem i zaangażowaniem występujących osób. Polecam :). Było bardzo śmiesznie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Leooo 2018-04-17 08:27