wszystkie recenzje » Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu » Cieszyn 2018-04-15 16:00


średnie oceny z 6 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 2 razy 2 plus minus
Ewa 2018-04-19 09:16
Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu, Cieszyn, 2018-04-15 16:00
KABARET NEO-NÓWKA w CIESZYNIE, 15 KWIETNIA 2018 r. "KAZIK SAM w DOMU"
Genialny skecz! Organizacja w porządku. Jedyne zastrzeżenie to 10-minutowe opóźnienie rozpoczęcia show. Myślę że można byłoby wskazać zalecaną godzinę wejścia osób do sal. Np. wejście najpóźniej na 10 min przed rozpoczęciem występu. Oprócz powyższego na pewno skorzystam w przyszłości.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Justyna 2018-04-18 07:18
Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu, Cieszyn, 2018-04-15 16:00
KABARET NEO-NÓWKA w CIESZYNIE, 15 KWIETNIA 2018 r. "KAZIK SAM w DOMU"
Rewelacja! super kabaret! można powiedzieć prawdziwy teatr - kostiumy, scenografia i wyśmienita gra aktorska!!!☺☺☺
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marti 2018-04-17 11:08
Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu, Cieszyn, 2018-04-15 16:00
KABARET NEO-NÓWKA w CIESZYNIE, 15 KWIETNIA 2018 r. "KAZIK SAM w DOMU"
Występ kabaretu oceniam najwyżej jak można. Neo-Nówka nigdy nie zawodzi :)Natomiast jeśli chodzi o organizację to jestem zawiedziona. Nie wiem czyja to wina, czy teatru, czy Państwa strony ale 10 minut przed rozpoczęciem występu okazało się że mamy te same miejsca co inni widzowie. Kupiłam 6 biletów z czego 4 okazały się zdublowane i zamiast siedzieć w 3 rzędzie, tak jak kupiłam bilety siedzieliśmy w 9 ( dobrze że w ogóle były jakieś wolne miejsca)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kinia 2018-04-16 17:43
Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu, Cieszyn, 2018-04-15 16:00
KABARET NEO-NÓWKA w CIESZYNIE, 15 KWIETNIA 2018 r. "KAZIK SAM w DOMU"
Rewelacyjny występ! Nowy program wspaniały, a Panowie na żywo prezentują się lepiej niż w TV, a do tego rewelacyjny zespół Żarówki
oceniono 0 razy 0 plus minus
Grzesiek 2018-04-16 12:03
Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu, Cieszyn, 2018-04-15 16:00
KABARET NEO-NÓWKA w CIESZYNIE, 15 KWIETNIA 2018 r. "KAZIK SAM w DOMU"
Rewelacja!!!!! Dawno się tak nie śmiałem:) Gorąco polecam!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sonia 2018-04-16 09:28
Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu, Cieszyn, 2018-04-15 16:00
KABARET NEO-NÓWKA w CIESZYNIE, 15 KWIETNIA 2018 r. "KAZIK SAM w DOMU"
Neo-nówka jak zawsze w świetnym stylu :)
< Poprzednia | 1 | Następna >