wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2018 » Rzeszów 2018-05-13 17:00


średnie oceny z 20 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Eduardo 2018-06-18 21:59
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Niestety, PNK schodzi "na psy", zwłaszcza tak reklamowana na 100 lat Niepodległości - 70% skeczy już ogranych, czasem nawet od roku. Najlepszy Marcin Daniec, dlatego aż 3*
oceniono 0 razy 0 plus minus
gosia i grześ 2018-05-18 20:44
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
bez autografów i zdjęć (tylko Pana Dańca udało nam się złapać przed :) i chociaż tyle skorzystaliśmy Tak to występy super tylko brak Pana Mikołaja Cieślaka z KMN i żadnego wyjaśnienia.......
oceniono 0 razy 0 plus minus
Joanna 2018-05-16 19:19
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bardzo atrakcyjne występy. Oglądanie kabaretów na żywo to duża przyjemność. Podobało mi się indywidualne podejście do publiczności i nawiązywanie bezpośrednio do miejsca występu. Jednak wstyd mi za rzeszowską publiczność, która zaczęła wychodzić, zanim artyści zeszli ze sceny, tylko dlatego żeby nie utknąć w korku przy wyjeździe z parkingu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
minta_Y 2018-05-15 20:52
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Mega lux zajefajnie !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Asiulkaa21 2018-05-14 14:52
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Występy świetne! Artyści mega przygotowani, inteligentne żarty, duża różnorodność tematyczna. Wszystkie występy nowe, których nie ma jeszcze na youtube. Polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
elas77 2018-05-14 14:48
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super występ,
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2018-05-14 14:00
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Rewelacja! Doskonały Górski, Kwiatkowski, Krosny (piłka nożna to mistrzostwo!!!). Zabawny Daniec (nic tak nie cieszy, jak "darcie łacha" z pierwszych rzędów). Kabaret Moralnego Niepokoju jak zwykle bezbłędny! Kabaret Nowaki poprawny i to on wraz z Kabaretem Skeczów Męczących wypadli najsłabiej. Nazwa tego ostatniego kabaretu idealna - męczył mnie ich występ, nie bawiły skecze, a chwilami wręcz żenowały. Ale jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził ;-) Całość bardzo na plus. Do zobaczenia za rok!
oceniono 0 razy 0 plus minus
paka 2018-05-14 13:36
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
występ super tylko lokal średni.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Beatka 2018-05-14 10:05
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Świetny program, całe 4 godziny śmiechu,artyści Super!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kcaz 2018-05-14 09:27
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Kabarety Pierwsza KLASA !! :)dawaj auto :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
reeecz3 2018-05-14 09:26
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
xD
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-05-14 09:23
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Świetna zabawa, wspaniali prowadzący. Naprawdę śmieszne występy :)) Wszyscy dali rade! Organizacja w porządku, polecam na przyszłość :-)
oceniono 1 razy 1 plus minus
freeride 2018-05-14 09:21
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Była to najgorsza jak do tej pory edycja PNK. Skecze nie śmieszne, a dodatkowo cześć można było już zobaczyć w telewizji (Igor Kwiatkowski). Na dostatek numer z brakiem możliwości wniesienia nawet małej butelki wody był żenujący. Występ uratowali KSM (tylko szkoda że skecze te same to na 15to lecie). Ogólna ocena to dwója.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Edyta 2018-05-14 09:12
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Występ był bardzo udany👍
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-05-14 08:57
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Miło spędzony czas:-):-):-)
oceniono 1 razy 1 plus minus
Stały widz 2018-05-14 08:52
Polska Noc Kabaretowa 2018, Rzeszów, 2018-05-13 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Co rok droższy bilet a program coraz krótszy ,w porównaniu do lat ubiegłych .Nic dziwnego że tyle wolnych miejsc.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Joanna 2018-05-14 08:41