wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2018 » Wrocław 2018-11-23 20:00


średnie oceny z 40 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
PTB 2018-12-03 22:38
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Występ fajny, ale miejsca siedzące w sektorze A2 tragedia Tak mało miejsca, że nie było jak oddychać, jak ręką ruszyć Masakra i Ci ludzie chodzący do 21 a występy od 20. Jak zwykle nie mogli się odnaleźć ... TO świadczy o nich samych, nie można było w spokoju skupić się na występie tylko na wycieczkach Pozdrawiam
oceniono 0 razy 0 plus minus
monika 2018-12-02 20:35
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Organizacja i występy super, jedynie przeszkadzał upał na hali.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Darek_264 2018-11-30 15:23
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Sam występ był super ale dlaczego na scenie była kamerzysta ,jeżeli przychodzimy oglądać na żywca to po co siedzi na scenie kamerzysta i cześć widowni jest zmuszona oglądać na telebimie katastrofa bo nic nie widać
oceniono 0 razy 0 plus minus
Remis 2018-11-30 15:12
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super zabawa!!! Gardła, szczęki i brzuchy jeszcze długo nas bolały ze śmiechu - a jak wiadomo śmiech to zdrowie!!!
oceniono 2 razy 2 plus minus
Troche_Zawiedziony 2018-11-29 12:19
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Ogólnie średnio bo: - połowa skeczy była stara i znana z youtube, które tam są raczej oficjalnie. - DUŻY minus dla organizatora - zamieszanie z miejscami i w trakcie przedstawienia obsługa hałasowała i przeszkadzałą oglądać podczas dostawiania nowych krzeseł etc.
oceniono 1 razy 1 plus minus
waga 2018-11-28 11:47
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super. Warto uczestniczyć na "żywo". Płakałam ze śmiechu.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Pietrocha 2018-11-27 11:33
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Było o.k.
oceniono 2 razy 0 plus minus
marek_1973_ 2018-11-27 05:32
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Rewelacja. Pan Daniec - Mistrzostwo!!!!!
oceniono 1 razy 1 plus minus
Andrzej B. 2018-11-26 21:39
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Poziom zadowalający, chociaż bardzo dużo powtórek. Osoby, które oglądają kabaret w TV większość występów będą znały. Poprzednie edycje dały mi wiele satysfakcji. Po tegorocznej edycji jestem rozczarowany.
oceniono 1 razy -1 plus minus
Wrocławiak 2018-11-26 17:57
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Prowadzenie na wysokim poziomu i z dużym żartem ze strony KMN, Marcin Daniec na swoim wysokim poziomie, do łez rozbawił nas skecz z teleturniejem i Igor Kwiatkowski, który zaprezentował świeżość na scenie ;)
oceniono 1 razy -1 plus minus
Gość 2018-11-26 16:54
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super , chętnie pójdziemy ponownie , super.
oceniono 2 razy 0 plus minus
Anna 2018-11-26 13:17
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Wszystko OK. Polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Małgorzata 2018-11-26 08:58
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Świetnie spędzony czas na kabaretach, skecze przezabawne, za rok idziemy też :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agnieszka 2018-11-26 07:19
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Igor Kwiatkowski wymiótł monologiem o podróży nad morze z dziećmi - samo życie, Marcin Daniec - super, extra, nie do podrobienia, Nowaki - dały czadu, KSM - dawaj auto!!! KMN - Robert Górski - prezentacja Polski - 6+
oceniono 0 razy 0 plus minus
Supiort 2018-11-25 23:02
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super impreza
oceniono 0 razy 0 plus minus
kstepik 2018-11-25 15:59
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Kabaret Skeczów Męczących - na prawdę męczący...przykro mi,ale to nie ten poziom co reszta poprzedników na scenie tego wieczoru...
oceniono 2 razy 2 plus minus
scanner 2018-11-25 14:34
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
prawie 4 godziny śmiechu - rewelacja. Widzimy się za rok! :)
oceniono 2 razy 2 plus minus
AXELROUT 2018-11-25 10:24
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Wystepy owszem jestem zadowolony.Jednak po wystepie i to do dzisiaj mam problem z kolananami i łydkami.TAK NIEWYGODNYCH KRZESEŁ NIGDZIE NIE SPOTKAŁEM.t r a g e d i a.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2018-11-25 00:11
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Kabaret był fantastyczny jak zawsze. artyści genialni Catering niezły natomiast nagłośnienie było FATALNE. Nie wspomnę już o miejscach siedzieliśmy z mężem w miejscu ledwo widocznym nawet na telebimie a bilety kupiłam bez ograniczenia widzenia ! mały fragment sceny którą ledwo z daleka widzieliśmy zasłaniał sporej budowy kamerzysta.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jerzy 2018-11-24 22:31