wszystkie recenzje » 20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS » Mrągowo 2018-07-07 19:30


średnie oceny z 39 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 1 razy 1 plus minus
Tom 2018-07-20 07:57
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
myślałem że na 20ty jubileusz wykonawcy zaprezentują coś ciekawego, niestety poza może dwoma występami całość była odgrzewana skeczami sprzed lat . myślę że już więcej nie pojadę do Mrągowa na Mazurską Noc Kabaretową . jest wielu wykonawców jak choćby Pan Daniec , Pan Poniedzielski , którzy na pewno podnieśli by jakość tej imprezy a tak pojawiają się stali wykonawcy , którzy nie mają już co zaprezentować i kolejny raz przedstawiają stare nudne skecze
oceniono 0 razy 0 plus minus
IGA 2018-07-16 08:01
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Było super śmiesznie i wesoło.pogoda dopisała. Szkoda tylko że nie złapała mnie kamera telewizyjna. Ale i tak przyjadę za rok. Pokój już zarezerwowałam.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Brendusia 2018-07-15 22:59
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Super, ubawiliśmy się świetnie :) na pewno jeszcze odwiedzimy Mrągowo i Mazurską Noc Kabaretową :)
oceniono 1 razy 1 plus minus
picia 1973 2018-07-12 08:10
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Super zabawa na żywo.Warto obejrzeć
oceniono 1 razy 1 plus minus
Barbara 2018-07-11 10:17
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Kabaret rewelacyjny! Oglądanie na miejscu występów na żywo daje dużo większą dawkę emocji i pozytywnej energii, niż oglądanie tego samego w telewizorze. Polecam Wszystkim!!
oceniono 3 razy 1 plus minus
Gość 2018-07-10 22:34
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
skecze już widziałem / słyszałem ,jak na jubileusz DWADZIEŚCIA lat Moję oczekiwania były DUUUUŻO większe . wiadomo obsada super ,ale to za mało ...ogólnie cienko
oceniono 1 razy 1 plus minus
Asia 2018-07-10 19:48
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Super zabawa
oceniono 2 razy 0 plus minus
Aser 2018-07-10 10:22
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Słabe występy kabareciarzy, tylko jeden był O.K. brak sprzedaży piwa, ogólnie kiepsko.
oceniono 2 razy 0 plus minus
Aga 2018-07-10 10:18
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Super zabawa. Szczególnie podobał mi się Łukasz Rybarski w ostatnim wejsciu. Za rok będę z pewnoscią. Polecam
oceniono 2 razy 0 plus minus
Gość 2018-07-10 10:11
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Zajefajny Koncert kabaretowy.Jadę na przyszły rok...
oceniono 2 razy 0 plus minus
Sandra 2018-07-10 10:07
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Spodziewałam się imprezy na dużo wyższym poziomie. Za 170 zł za bilet - uważam, że po prostu nie warto. Show zrobione jedynie pod to jak impreza wypadnie w TV. Niby hasło przewodnie głosiło "niech żyje widz" a teksty typu "zróbcie to czy tamto jak będziemy na wizji...żeby dobrze w telewizji wyglądało" - jak dla mnie... żenujące. Uważam, że w trakcie sławnej na cały kraj Mazurskiej Nocy Kabaretowej widz nie powinien nawet wiedzieć kiedy jest transmija, a kiedy przerwa reklamowa. Po to tam poszliśmy żeby dobrze się bawić, a nie "robić hałas". Dodatkowo po 23 od razu zaczęto używać mnóstwo wulgaryzmów w tekstach. Nie jestem przeciwnikiem, bo one też mają swoją funkcję i są zabawne. Jednak używanie ich w nadmiarze i co drugie słowo... po prostu zabawne nie było. Jestem rozczarowana i więcej się nie wybieram. Niektóre kabarety były naprawdę świetne i tu ukłony w stosunku do Grupy Mocarta, Ani Mru Mru i pozostałych, którzy zrobili dobrą robotę.
oceniono 1 razy 1 plus minus
KMus 2018-07-10 00:39
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Kabareton niezwykle udany, Artur Andrus jak zwykle rewelacyjny, sypał rymami na czasie jak z rękawa, Łukasz Rybarski niesamowity i cała ekipa z kabaretu, Grzegorz Dolniak bardzo fajne skecze i nieźle podane, Paranienormalni i Ani Mru Mru przezabawni jednak jako koneser kabaretów skecze już mi znane, ogólnie występ ciekawy, nudno nie było, bardzo mile wspominamy.
oceniono 2 razy 2 plus minus
maniekstg 2018-07-09 22:19
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Jeśli chodzi o organizację bez zarzutów. Trochę stare skecze.Duży minus brak możliwości kupna chociażby piwa niskoprocentowego jak to ma miejsce w Operze Leśnej w Sopocie oraz nie wygodne siedzenia brak oparć.
oceniono 3 razy 3 plus minus
maja3 2018-07-09 20:29
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Szkoda, że powtarzały się skecze. Większość z nich już widziałam. Atmosfera jak zwykle niepowtarzalna
oceniono 2 razy 0 plus minus
z 2018-07-09 15:48
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Bardzo dobry występ
oceniono 3 razy 1 plus minus
apsik 2018-07-09 13:30
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Kabareton wspaniały, organizacyjnie fatalnie jedna osoba do skanu biletów przy bramce do zdecydowanie za mało.....problem damskiej toalety i kolejka na 40 min. żeby z niej skorzystać masakra....
oceniono 2 razy 0 plus minus
Sikor 2018-07-09 13:12
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Wszystko gra!
oceniono 3 razy 1 plus minus
zawiedziona 2018-07-09 12:45
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
jak na jubileusz MNK już po raz 20 to szału i rewelacji typu fajerwerki to nie było
oceniono 1 razy 1 plus minus
hana 2018-07-09 12:12
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Wszystko EXTRA
oceniono 0 razy 0 plus minus
joAnna 2018-07-09 11:31
20. Mazurska Noc Kabaretowa "Niech żyje widz!" - transmisja TV PULS, Mrągowo, 2018-07-07 19:30
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, PARANIENORMALNI, ARTUR ANDRUS, GRUPA MOCARTA, ANI MRU-MRU, KABARET POD WYRWIGROSZEM, JERZY KRYSZAK, KABARET CHYBA, FAIR PLAY CREW, GRZEGORZ DOLNIAK, SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN
Impreza dobrze zorganizowana, bezpiecznie, sprawnie.
< Poprzednia | 1 | 2 | Następna >