wszystkie recenzje » Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat » Opole 2018-06-23 19:45


średnie oceny z 14 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Koza 2018-06-26 20:18
Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat, Opole, 2018-06-23 19:45
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Oprawa muzyczna: The Jobers
Super,za rok też przyjadę..!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
wesołek 2018-06-26 14:40
Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat, Opole, 2018-06-23 19:45
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Oprawa muzyczna: The Jobers
Super zabawa, artyści kabaretowi dawali uśmiech na twarzach nie mogę się doczekać następnego kabaretonu w opolu jak najwiecej kabaretów w opolskim amfiteatrze.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Agnieszka 2018-06-25 16:58
Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat, Opole, 2018-06-23 19:45
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Oprawa muzyczna: The Jobers
Impreza Była super. Kontakt z serwisem bardzo dobry. Okazało sie że musialam zrezygnowac z rezerwacji jednego miejsca wiec kontaktowałam sie z serwisem by zasięgnać informacji. Odpowiedz była bardzo szybka . Polecam
oceniono 1 razy 1 plus minus
maya 2018-06-25 11:02
Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat, Opole, 2018-06-23 19:45
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Oprawa muzyczna: The Jobers
Wszystko super !!!
oceniono 3 razy 1 plus minus
Gość 2018-06-25 10:09
Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat, Opole, 2018-06-23 19:45
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Oprawa muzyczna: The Jobers
Super !!!!!!!
oceniono 3 razy 1 plus minus
Gość 2018-06-24 21:25
Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat, Opole, 2018-06-23 19:45
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Oprawa muzyczna: The Jobers
było fantastycznie
oceniono 1 razy 1 plus minus
Aga 2018-06-24 16:57
Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat, Opole, 2018-06-23 19:45
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Oprawa muzyczna: The Jobers
Bardzo szybka wysyłka biletów. występ hmmm. rewelacja!!!! Takich występów w Opolu życzyłabym sobie więcej i więcej:)
oceniono 1 razy -1 plus minus
Jo 2018-06-24 14:30
Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat, Opole, 2018-06-23 19:45
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Oprawa muzyczna: The Jobers
Szału nie było...
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gary1985 2018-06-24 14:19
Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat, Opole, 2018-06-23 19:45
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Oprawa muzyczna: The Jobers
Petarda!!!
oceniono 1 razy 1 plus minus
Samba1980 2018-06-24 12:38
Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat, Opole, 2018-06-23 19:45
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Oprawa muzyczna: The Jobers
Cudownie 😍
oceniono 1 razy 1 plus minus
Teresa 2018-06-24 12:33
Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat, Opole, 2018-06-23 19:45
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Oprawa muzyczna: The Jobers
Super impreza. Polecam.
oceniono 1 razy 1 plus minus
jj543 2018-06-24 09:41
Opolska Noc Kabaretowa 2018 - realizacja TV Polsat, Opole, 2018-06-23 19:45
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Oprawa muzyczna: The Jobers
Super zabawa, Smile, KMN, Krosny, Górski celujaco. Pozostali mocne piątki. Nowaki stary numer i tylko energetyczna Ada ratuje sytuację. Boska.
< Poprzednia | 1 | Następna >