wszystkie recenzje » Legionowska Noc Kabaretowa » Legionowo 2018-09-16 18:00


średnie oceny z 13 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-09-20 17:32
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
Początek słaby bardzoooooo....
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2018-09-18 21:28
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
Dużo śmiechu i dobrej zabawy.Uwielbiam kabarety i ze zniecierpliwieniem czekam na kolejne wydarzenie z udziałem kabaretów w Legionowie. Jednym minusem było 20min. opóźnienie i brak możliwości zakupu przekąsek :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
KarolinaLoz 2018-09-18 14:05
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
Super rozrywka.
oceniono 0 razy 0 plus minus
AgaM 2018-09-18 07:12
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
było super :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gabriela 2018-09-17 14:56
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
Kabarety na jak najwyższym poziomie! Kompletnie się nie zawiodłam! Było świetnie!! Generalnie publika była drętwa a żaden z kabaretów tym się nie zrażał i dał czadu więc mega!! Ja tylko żałuję że nie mnie wzięli do współudziału w skeczu aleee, to tam pikuś 😁 polecam każdemu!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Zuzanna24 2018-09-17 11:46
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
To był miły wieczór. Dobrze, że miasto wspiera takie inicjatywy.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2018-09-17 11:09
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
...czekam na kolejną imprezę w tym cyklu!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Tadeusz56 2018-09-17 09:15
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
Występ niezły. Półgodzinne opóźnienie rozpoczęcia występów
oceniono 0 razy 0 plus minus
Wioleta 2018-09-17 08:47
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
Pierwszy raz na takim wydarzeniu :) Wszystko było ok, nie był to ostatni raz bo na pewno wybiorę się ponownie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Smutna 2018-09-17 08:39
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
Niestety ale z przyczyn niezależnych nie mogłam wziąć udziału w wydarzeniu :( Mam nadzieję że innym razem się uda. Sama transakcja przebiegła pomyślnie.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2018-09-17 08:38
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
Występ był super. Czekam już na następny
oceniono 0 razy 0 plus minus
heca 2018-09-17 08:29
Legionowska Noc Kabaretowa, Legionowo, 2018-09-16 18:00
Kabaret Skeczów Męczących, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Mariusz Ostrowski
Bramki wejściowe mogły być otwarte wcześniej, brakowało obsługi do kierowania ruchem. Poza tym udany event!:-)
< Poprzednia | 1 | Następna >