wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2019 » Rzeszów 2019-05-12 17:00


średnie oceny z 30 recenzji:
ocena widzów
< Poprzednia | 1 | 2 | Następna >
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-05-20 12:06
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Polska Noc Kabaretowa 2019 :) Rewelacja :) Polecam :) Uśmiech od ucha do ucha :)
oceniono 1 razy 1 plus minus
Luka:) 2019-05-17 23:34
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Impreza rewelacja polecam Wszystkim :) niezapomniana dawka humoru!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agness 2019-05-16 16:19
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Bawiliśmy się super, im dłużej tym impreza bardziej się rozkręcała. Nasz pierwszy pobyt z mężem na kabaretach i raczej nie ostatni. Było warto, szczerze polecam!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Rafał 2019-05-15 15:12
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Polecam wszystkim, super widowisko :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
luk 2019-05-14 15:01
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Świetne widowisko
oceniono 0 razy 0 plus minus
ladyj 2019-05-14 11:34
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Wspaniałe 4 godziny zabawy. Nowe przezabawne skecze, wspaniałe topowe kabarety. Super wieczór spędzony w doborowym towarzystwie :)))
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-05-13 21:33
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Rewelacja!!! Jestem bardzo zadowolona!!! Dawno się tak nie uśmiałam :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-05-13 18:36
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Było super!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
kecog 2019-05-13 17:16
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Świetna zabawa! Igor i smile roznieśli scenę :D polecam każdemu!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-05-13 16:51
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Było naprawdę super. Świetne skecze. Uśmialiśmy się do łez. Dla mnie numerem 1 był Igor Kwiatkowski. Polecam wszystkim Polskie Noce Kabaretowe!!:-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
zwierzaczek 2019-05-13 15:56
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Było super. Raczej dla widzów dorosłych, ale impreza była późnym popołudniem/wieczorem, więc ok.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monika 2019-05-13 12:56
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Wydarzenie świetne, ale przyczepię się do tłumów, które jeszcze po rozpoczęciu wędrowały po hali szukając miejsc i zasłaniając siedzącym scenę. Lepiej by było gdyby na 10 minut przed rozpoczęciem wszyscy już siedzieli na miejscach. Siedziałam w takim miejscu, że idąca "pielgrzymka" osób, które przyszły w ostatniej chwili wszystko zasłaniała. Podobnie było pod koniec- mnóstwo osób wychodziło przed zakończeniem i również przeszkadzali
oceniono 0 razy 0 plus minus
Alusia 2019-05-13 12:38
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Super śmianie - najlepiej wydane pieniądze :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
agata 2019-05-13 12:38
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Było Super! Pozdrawiam i wracam z rok!
oceniono 0 razy 0 plus minus
R 2019-05-13 11:57
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Super! Po prawie 4 godzinach śmiechu bolał mnie brzuch .. Świetne wydarzenie! Przegląd kilku najlepszych polskich kabaretów w 1 czasie, w 1 miejscu.. Jedyna uwaga - obiekt miał za mało toalet!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marcin 2019-05-13 11:28
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Super bylo
oceniono 0 razy 0 plus minus
Paulina 2019-05-13 11:20
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Swietna zabawa, duzo humoru. Uśmiech z twarzy nie znikal.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gabi 2019-05-13 10:40
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Rewelacja !
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-05-13 10:12
Polska Noc Kabaretowa 2019, Rzeszów, 2019-05-12 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Sama impreza jak najbardziej na plus, organizacja już nie tak bardzo brak ciągu komunikacyjnego, smród że stoisk gastronomicznych i źle oznaczenie sektorów.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Gość 2019-05-13 10:05