wszystkie recenzje » Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali


średnie oceny z 1254 recenzji:
ocena widzów
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
kejt.riczards 2019-10-26 19:39
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
przykro to napisać ale bardzo słaby program, już prawie żenujące po raz kolejny sceny z małżeństwa, żarciki z pedifili takie sobie, a rozmowa o dzieciach to dłużyzna taka ze wszyscy w okolicy ziewali. najlepsze otwarcie z kawalem o macierewiczy potem zjazd w pół ;/
oceniono 0 razy 0 plus minus
Artii 2019-10-26 17:18
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Jak zawsze świetnie. Oni są znakomici. To jedyny kabaret, który osiągnął wysoki poziom, utrzymuje go i nie schodzi poniżej tegoż poziomu. Bilety na Ich występy można kupować "w ciemno" i na pewno nikt nie będzie żałował. O jakości niech świadczy pełna sala w ICE Kraków. Oby tak dalej.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Anonim 2019-10-26 16:38
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Spodziewałem się tradycyjnie - kilku hitów, wielu fajnych żartów i kilku gniotów jako wypełniaczy czasu, ale wyszło zdecydowanie lepiej. Są w niezłej formie - zdecydowanie warto!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Szczery 2019-10-26 12:50
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Kupa straszna. Nigdy więcej na kabarety nie idę. Jedynie na Lotka Lodkowskiego mogę chodzić - on przynajmniej jest śmieszny.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Kryształowo uczciwy Maniek 2019-10-26 10:40
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Generalnie program dobry dawno się tak nie uśmiałem. Szczególnie "uwagi do przyszłej żony". Natomiast "sesja starych rockmanów" nieco zadługa.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-10-26 10:34
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Naprawde śmieszne. Polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Wiola 2019-10-26 10:03
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Wspaniała zabawa , duże śmiechu polecam !!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Joanna 2019-10-26 10:01
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Bilety kupiłam na prezent imieninowy dla męża . Bawiliśmy się świetnie . Jak zwykle artyści rozbawiali do łez . Super przedstawienie . Trochę szkoda , że na koniec pokazali tylko jeden starszy dowcip. „Drzwi „ lub „wizytę księdza po kolędzie „ z przyjemnością obejrzałabym na żywo . Tak na bis. Jestem zadowolona, wieczór bardzo udany!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
kasia 2019-10-26 09:59
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Pan Robert Górski - mistrzostwo świata. Fatalny dźwięk w rzędach blisko sceny.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Olena 2019-10-26 09:57
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Super, bo bilet był wysłany na maila i nie trzeba było jechać gdzieś za nim. Tylko ze trudno było zorientować się z poziomami na sali. Tylko na miejscu zobaczyłam ze mam bilet „pod sufitem” a nie na pietrze
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sabcia 2019-10-26 09:37
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Program świetny. Mam uwagi odnośnie nagłośnienia,parę scenek nie brzmiało wyraźnie,było za głośno. Nie do zaakceptowania jest nawet do pół godziny późniejsze wchodzenie publiczności,nie mówię o pojedynczych przypadkach. Dziekuje.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Bandi85 2019-10-26 08:53
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Bylo wesolo
oceniono 0 razy 0 plus minus
jegermeister 2019-10-26 08:45
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Występ świetny! Górski jest coraz lepszy (aktorsko) w skeczach damsko-męskich :) No i gościnnie Olga Łasak rewelacja. Szkoda że nie ruszyli więcej polityki, ale może czują że połowa sali nie będzie się smiała :). Na minus - nie wiem, czy mikrofony czy nagłośnienie ale dialogi brzmiały jakby wszyscy nieco seplenili...
oceniono 0 razy 0 plus minus
ZORG72 2019-10-26 08:43
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
jak zwykle rewelka… RG jest niesamowity!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Emilia 2019-10-26 08:33
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Super, Górski rządzi na scenie!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Paolajna 2019-10-26 08:27
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Kraków, 2019-10-25 18:00
Bardzo przyjemny wieczor, swietny program! Warto bylo jechac 300km:-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
KtośNowy 2019-10-23 18:26
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Warszawa, 2019-10-21 20:30
Nowy material, ogolnie rzecz biorac dosc dobry, ale byly troche przynudne kawalki. Na bis byl teleturniej z historii.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Paweł 2019-10-23 16:39
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Warszawa, 2019-10-22 20:30
Było gruboooo, inaczej niż w TV, pewnie z 30% by nie puścili ;), mega się bawiliśmy !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-10-23 08:35
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Warszawa, 2019-10-22 20:30
Przedstawienie klasa. Warto było wydać kilka złotych 😁 wspaniały wieczór.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Bywalczyni Kużni 2019-10-22 20:36
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Warszawa, 2019-10-21 20:30
Śmialiśmy się z samych siebie. Na scenie to nasze dzieci, my sami . Niestety! Doskonały występ całego zespołu z Górskim na czele.