wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2018


średnie oceny z 1434 recenzji:
ocena widzów
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 1 razy 1 plus minus
Pietrocha 2018-11-27 11:33
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Było o.k.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sebastian 2018-11-27 11:06
Polska Noc Kabaretowa 2018, Warszawa, 2018-11-24 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super występ
oceniono 0 razy 0 plus minus
Skrzatjulia 2018-11-27 09:48
Polska Noc Kabaretowa 2018, Inowrocław, 2018-11-25 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Było bardzo sympatycznie. Pan Danie powalił mnie na kolana, rewelacja.jedyny minus, że spodziewałam się nowych skeczow a nie zawsze tak bylo
oceniono 0 razy 0 plus minus
EWeline 2018-11-27 07:53
Polska Noc Kabaretowa 2018, Warszawa, 2018-11-24 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
myślałam, że tyłek i kręgosłup rozpadnie mi się na tych krzesłach. Scena mała. Miałam wrażenie, że cztery godziny oglądam telewizję przez ekrany, które zdominowały wizualnie cały występ.
oceniono 2 razy 0 plus minus
marek_1973_ 2018-11-27 05:32
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Rewelacja. Pan Daniec - Mistrzostwo!!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
keriks 2018-11-26 22:59
Polska Noc Kabaretowa 2018, Warszawa, 2018-11-24 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super spektakl
oceniono 0 razy 0 plus minus
Wioletta 2018-11-26 21:57
Polska Noc Kabaretowa 2018, Inowrocław, 2018-11-25 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Organizacja na najwyższym poziomie. Kabarety spełniły moje oczekiwania. Byłam na nich drugi rok z rzędu, już teraz wiem, że będę i w przyszłym roku. Świetna zabawa, ogromne wrażenia, szczerze polecam i dziękuję.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Andrzej B. 2018-11-26 21:39
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Poziom zadowalający, chociaż bardzo dużo powtórek. Osoby, które oglądają kabaret w TV większość występów będą znały. Poprzednie edycje dały mi wiele satysfakcji. Po tegorocznej edycji jestem rozczarowany.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Witold 2018-11-26 19:17
Polska Noc Kabaretowa 2018, Inowrocław, 2018-11-25 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Wspaniała zabawa.Ubaw po pachy. Kupuje bilety na PNK 2019.Polecam.
oceniono 1 razy -1 plus minus
Wrocławiak 2018-11-26 17:57
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Prowadzenie na wysokim poziomu i z dużym żartem ze strony KMN, Marcin Daniec na swoim wysokim poziomie, do łez rozbawił nas skecz z teleturniejem i Igor Kwiatkowski, który zaprezentował świeżość na scenie ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Robert 2018-11-26 17:00
Polska Noc Kabaretowa 2018, Inowrocław, 2018-11-25 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
fajna impreza, dobra organizacja i super występ. polecam i czekam na przyszły rok.
oceniono 1 razy -1 plus minus
Gość 2018-11-26 16:54
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super , chętnie pójdziemy ponownie , super.
oceniono 0 razy 0 plus minus
czes 2018-11-26 13:54
Polska Noc Kabaretowa 2018, Inowrocław, 2018-11-25 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Występ kabaretów świetny, szczególnie M. Dańca, I. Krosnego i I. Kwiatkowskiego. Pełnię szczęścia psuł kamerzysta zasłaniający mi widok sceny.
oceniono 2 razy 0 plus minus
Anna 2018-11-26 13:17
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Wszystko OK. Polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Fanka kabaretów 2018-11-26 10:48
Polska Noc Kabaretowa 2018, Warszawa, 2018-11-24 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Robert Górski zrobił świetny scenariusz, bo program był dynamiczny i bardzo na czasie...a miało nie być polityki! Może poza końcówką po przerwie która trochę się dłuzyła. Najbardziej podobał nam się Ireneusz Krosny oraz Igor Kwiatkowski.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-11-26 10:45
Polska Noc Kabaretowa 2018, Inowrocław, 2018-11-25 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Niestety zawiodłem się, myślałem że na imprezie tego typu wszystkie prezentowane skecze będą premierowe a tak nie było. Poza tym organizacja i wykonanie bardzo dobre.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Tomek 2018-11-26 10:04
Polska Noc Kabaretowa 2018, Inowrocław, 2018-11-25 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Warto! Super impreza :-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Woti76 2018-11-26 09:47
Polska Noc Kabaretowa 2018, Inowrocław, 2018-11-25 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Wszystko świetnie. Polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mini0001 2018-11-26 09:29
Polska Noc Kabaretowa 2018, Inowrocław, 2018-11-25 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Organizacja świetna. Znakomity dobór obsady, skecze gwarantujące ubaw po pachy. Dziękujemy za wspaniały wieczór! Do przyszłego roku 😊
oceniono 0 razy 0 plus minus
Małgorzata 2018-11-26 08:58
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Świetnie spędzony czas na kabaretach, skecze przezabawne, za rok idziemy też :)