wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2018


średnie oceny z 1434 recenzji:
ocena widzów
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marta 2018-11-24 13:30
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
super
oceniono 0 razy 0 plus minus
Szifers 2018-11-24 13:19
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Ogólnie spoko. Szkoda, że było trochę powtórek.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Niezadowolony z obsługi wydarzenia widz 2018-11-24 13:16
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Występ cudowny, obsługa pozostawia wiele do życzenia. Spóźniliśmy się na wydarzenie i po sprawdzeniu biletów nie było nikogo dostępnego z obsługi na widowni, by przekierować spóźnionych wodzów pod zajęcie wykupionego miejsca. Oczekiwały również inne osoby , które w końcu zniecierpliwione brakiem obsługi , podobnie jak my , postanowiły po ok 10 min oczekiwania , szukać właściwego miejsca, w celu jego zajęcia . W końcu udało die znaleźć kogoś z obsługi i po okazaniu biletu , dostaliśmy informacje , ze być może wskazane miejsce może znajdować sie we wskazanym przez obsługę sektorze .. (tu zostało wskazane prawdopodobnienstwo wskazania biletu z miejsca ). Jednak szukanie rzędu oraz nr krzesełka podczas występu graniczyło z cudem. A przecież osoba odpowiedzialna za dany sektor podczas dobrze zorganizowanego wydarzenia, prowadzi widza do samego końca, czyli do znakezienia miejsca, oświetlając je np mała latarka, by nie dochodziło do zakłócania występu oraz do ewentualnej pomyłki w zajęciu miejsca. Może wiec warto pomyśleć o doszkoleniu personelu z obsługi z topografii i rozkładzie miejsc, by pozostały po wydarzeniu wspaniałe wrażenia. Katastrofa ! Przecież kupując bilet mamy mieć wspaniałe wrażenia, a są one składową występów oraz organizacji wydarzenia. Myśle ze należałoby zweryfikować aktywność stójkowych których obecność właściwie sprowadziła się do weryfikacji bilety oraz sprawdzenia toreb .
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magdalena 2018-11-24 13:02
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Świetny występ.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Stanislaw 2018-11-24 11:03
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Występ jak zawsze udany, niestety organizacja imprezy pozostawia wiele do życzenia, miejsca numerowane, a i tak nie można było na nich usiąść bo były podwójne bilety. Ogólne zamieszanie! Kupiony bilet na płycie głównej a chciano nas posadzić na miejscach daleko z boku!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Agata 2018-11-24 10:25
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Świetna impreza super zabawa polecam!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Piotr 2018-11-24 09:24
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Świetna zabawa
oceniono 1 razy 1 plus minus
Damian 2018-11-24 08:40
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Rozrywka na bardzo wysokim poziomie, mnóstwo śmiechu i zabawy. Ps. Jak Boga Kocham nigdy więcej w hali stulecia, za tą cenę krzesła jakaś tragedia - gorzej jak w szkole za młodych lat. Po godzinie człowiek nie wiedział już jak ma siedzieć, do tej pory kręgosłup boli!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Eliza 2018-11-24 08:37
Polska Noc Kabaretowa 2018, Wrocław, 2018-11-23 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Rewelacja.Swietne skecze
oceniono 0 razy 0 plus minus
andrzej 2018-11-21 11:33
Polska Noc Kabaretowa 2018, Łódź, 2018-11-16 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Wszystko fajnie, jednak operator kamery nie ogarniał trochę i często gubił to co najciekawsze, przez co na ekranach nie było tego widać.
oceniono 0 razy 0 plus minus
martynaw 2018-11-20 21:03
Polska Noc Kabaretowa 2018, Łódź, 2018-11-16 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Oj bardzo fajnie było :D aż szkoda że tak szybko mineło
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-11-20 13:21
Polska Noc Kabaretowa 2018, Łódź, 2018-11-16 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bilety były bardzo trafionym prezentem. Występ podobał się bardzo.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ann 2018-11-20 13:07
Polska Noc Kabaretowa 2018, Gdynia, 2018-11-10 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
MEGA!!! Kabarety fantastyczne, mnóstwo śmiechu, super atmosfera!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
jus 2018-11-20 11:11
Polska Noc Kabaretowa 2018, Łódź, 2018-11-16 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Ubaw po "pachy"
oceniono 0 razy 0 plus minus
Dorka 2018-11-19 18:40
Polska Noc Kabaretowa 2018, Łódź, 2018-11-16 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super występy POLECAM !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
martyna 2018-11-19 16:12
Polska Noc Kabaretowa 2018, Łódź, 2018-11-16 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
super impreza :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
NK 2018-11-19 13:40
Polska Noc Kabaretowa 2018, Łódź, 2018-11-16 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Organizatorzy z Atlas Arena raczej się nie spisali. Niektóre wjazdy na parking były zamknięte. Żadnego w tej sprawie oznakowania. Po dojechaniu na miejsce pan osobiście ustnie informował o konieczności zawracania. Spowodowało to zamieszanie, korki. A dla osób z poza Łodzi, nieoznakowanie rozjazdów i wiaduktów było utrudnieniem, skutkującym spóźnieniem. Za to duży minus dla organizatora. Same występy kabaretów, super. Choć mój ulubieniec Igor K. mnie rozczarował. Same stare odgrzewane skecze (które od dłuższego czasu można było obejrzeć w sieci).
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ewa 2018-11-19 11:02
Polska Noc Kabaretowa 2018, Łódź, 2018-11-16 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Występy Ok. Górski jako prowadzący genialny. Daniec z nowym numerem też świetny. Jeśli nawet część występów "odgrzewana" to na żywo miło się oglądało. Organizacja w porządku. Przynajmniej ta w środku. Choć widziałam ochronę zakazującą wniesienia butelki wody mineralnej.Było to o tyle dziwne, ze w środku osoby wnoszące na płytę napoje w kubkach, rozlewający je i porzucający kubki pod krzesełka nie byli niepokojeni. Chyba jednak zakaz wnoszenia jedzenia jest lepszym pomysłem. Przez 3-4 godz nikt z głodu nie padnie. Ewentualnie napoje w zamykanych butelkach, a nie w kubkach. Nie najlepsze świadectwo wystawiliśmy sobie na koniec, kiedy artyści wyszli w finale na scenę, aby się pożegnać, a spora część widowni odwróciła się do nich tyłem i zaczęła lecieć na parking, do samochodów. Żenujące. Kultura w narodzie ginie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Reni33r 2018-11-19 09:23
Polska Noc Kabaretowa 2018, Łódź, 2018-11-16 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Jak co roku można było się spodziewać dobrej zabawy i nie zawiodłam się ja i moja rodzina. Ten rodzaj humoru jest dowodem na to, że można dostarczyć sobie endorfiny na kilka długich i zimowych wieczorów. Aby do wiosny starczyło!!! ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Tomasz 2018-11-19 00:31
Polska Noc Kabaretowa 2018, Gdynia, 2018-11-10 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
W poprzednim roku oglądałem w telewizji,a w tym roku uczestniczyłem w przedstawieniu na żywo i nie żałuje 100 zł wydanych na bilet, bo przez ok. 4h bawiłem się świetnie.