wszystkie recenzje » Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali


średnie oceny z 1505 recenzji:
ocena widzów
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
Daro 2020-01-10 13:35
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Katowice, 2020-01-05 19:00
Nowy program,nowe skecze, jak zwykle świetnie, zabawnie. Najlepsi 👍
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gladr 2020-01-09 12:40
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Katowice, 2020-01-05 16:00
Uwielbiamy Kabaret Moralnego Niepokoju od wielu lat nieustannie. Występ był swietny, nowy materiał w punkt. :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Patyk 2020-01-09 12:16
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Katowice, 2020-01-05 19:00
Dobre skecze z hitem 100 uwag do ...
oceniono 0 razy 0 plus minus
sebczan kanakin 2020-01-09 02:14
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Lublin, 2020-01-04 20:00
Fenomenalny program ! Mnóstwo świetnych żartów, czas spędzony podczas spektaklu minął niesamowicie szybko. Genialne piosenki i scenografia no i Robert Górski i Mikołaj Cieślak nie zawiedli. Klasa światowa ! Gorąco polecam !
oceniono 0 razy 0 plus minus
Małgorzata 2020-01-08 21:57
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Lublin, 2020-01-04 17:00
Świetna zabawa. Jak zawsze wysoki poziom występu. Takie "z życia wzięte", że momentami aż konsternacja i nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
bozena 2020-01-08 16:51
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Katowice, 2020-01-05 16:00
Świetna zabawa ! Genialne skecze. Gorąco polecam !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Mysia 2020-01-08 12:22
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Łódź, 2020-01-06 19:00
Zabawa jak zwykle w przypadku Kabaretu Moralnego Niepokoju po pachy. Czekam już na nowy program .
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monika 2020-01-08 09:25
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Katowice, 2020-01-05 16:00
profesjonalnie!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Jarek 2020-01-08 07:07
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Turek, 2019-11-15 17:30
Na początku nie zapowiadało się ciekawie, ale tak się "rozkręcili", że ze śmiechu leciały łzy :))). Super występ!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aguś 2020-01-07 22:18
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Łódź, 2020-01-06 19:00
Uśmiałam się do łez. Jedyna uwaga-prym wiódł pan Robert, a przecież jest Was tam więcej :-) Choć fakt- spisał się znakomicie
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sylwia 2020-01-07 21:14
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Łódź, 2020-01-06 19:00
Jak zawsze niezawodni.
oceniono 0 razy 0 plus minus
marand 2020-01-07 20:59
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Lublin, 2020-01-04 17:00
najlepszy polski kabaret ostatnich 20 lat, ale ten program nie porywa (oczywiście w porównaniu do innych skeczów KMN a nie do innych kabaretów), w przeszłości mieli jednak lepsze skecze, przydałby się Robertowi roczny urlop na podładowanie akumulatorów
oceniono 0 razy 0 plus minus
Halup 2020-01-07 18:51
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Katowice, 2020-01-05 16:00
KMN jak zwykle w świetnej formie, prawie 2 godziny świetnej zabawy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Trzek 2020-01-07 18:29
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Łódź, 2020-01-06 16:00
Jak zwykle bardzo dobry występ.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Grzegorz 2020-01-07 18:16
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Katowice, 2020-01-05 16:00
Super występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, ale też bardzo dobra organizacja
oceniono 0 razy 0 plus minus
Norbert z Małgosią 2020-01-07 16:23
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Łódź, 2020-01-06 19:00
Super zabawa, uśmialiśmy się z żoną do łez.. Polecam!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
EB4 2020-01-07 14:33
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Katowice, 2020-01-05 19:00
Udało się dochować program w ścisłej tajemnicy. W internecie nie ma przecieków i skecze są nowe - nie znałam ani jednego, z wyjątkiem bisu. KMN nadal trzyma poziom i można się pośmiać z inteligentnego żartu oraz gry słów. Główne role grają 2 panowie: Górski i Cieślak, brakowało mi trochę pozostałych panów, którzy byli mocno w cieniu. Towarzysząca im kobieta to dla mnie osoba trochę zbyt nieśmiała - tęsknię za Magdaleną Stużyńską. Ogólnie bardzo polecam - 2 godziny doskonałej zabawy.
oceniono 0 razy 0 plus minus
bfilipowska 2020-01-07 14:05
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Łódź, 2020-01-06 19:00
Majstersztyk!!! Kabaret numer 1 w Polsce !!!!! Nieprawdopodobnie!!! Cudnie!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Szymon 2020-01-07 13:30
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Łódź, 2020-01-06 19:00
Ubaw po pachy od samego początku do końca. Jednak ostatni skecz z nowego programu rozwalił system. Nic dodać nic ująć polecam gorąco. Do następnego !!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Lena 2020-01-07 13:14
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali, Łódź, 2020-01-06 16:00
Moim zdaniem program bardzo słaby. Jest wiele innych tematów do żartów niż gwałt czy przemoc domowa. Gdyby autorzy skeczy kiedykolwiek spotkali się z ofiarami takowych, już nigdy nie mieliby ochoty żartować na ten temat. Jedynie ostatni skecz w formacie teleturnieju moinm zdaniem częściowo odratował całe show. Nadal jednak wyszłam od Państwa zniesmaczona.