wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2019


średnie oceny z 1332 recenzji:
ocena widzów
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 0 razy 0 plus minus
slawz 2019-11-12 09:03
Polska Noc Kabaretowa 2019, Bydgoszcz, 2019-11-11 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Świetna zabawa przez całe 4 godziny
oceniono 0 razy 0 plus minus
Widz 2019-11-12 08:56
Polska Noc Kabaretowa 2019, Bydgoszcz, 2019-11-11 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Bardzo nieuprzejmi pracownicy, którzy obsługiwali wydarzenie, mam tutaj na myśli ochroniarzy, którzy chodzili do około sali i cały czas przechodzili obok mojego miejsca przeszkadzając mi w ten sposób, w dodatku ich uwagi były niekulturalne oraz nieuprzejme.
oceniono 1 razy 1 plus minus
Aga 2019-11-12 08:43
Polska Noc Kabaretowa 2019, Lublin, 2019-11-10 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Kabarety świetne, skecze genialne, ubaw po pachy! :):):) Trochę gorzej było z miejscem parkingowym, ale to normalne. A juz całkiem porażką jest wpuszczanie na widownię pijanych osób. Wiem, wiem, to też normalne, ale człowiek, który ledwo stoi na nogach może zrobić krzywdę nie tylko sobie ale i innym , na przykład spadając ze schodów, co nieomal miało miejsce na trybunach.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Szczupak 2019-11-12 08:38
Polska Noc Kabaretowa 2019, Wrocław, 2019-11-08 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Generalnie Suuper Impreza - Polecam, 4 godziny dobrej dawki humoru pomimo iż cześć skeczy była mi już znana z Internetu… na żywo jest zdecydowanie całkiem inaczej w pozytywnym znaczeniu tego słowa :). Bawiłem się Suuper.
oceniono 0 razy 0 plus minus
awus 88 2019-11-12 08:36
Polska Noc Kabaretowa 2019, Lublin, 2019-11-10 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Super polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Magda 2019-11-12 08:31
Polska Noc Kabaretowa 2019, Lublin, 2019-11-10 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Super kabarety, polecam wszystkim. Śmiech do łez aż policzki bolały do rana:)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Madziora15 2019-11-12 08:30
Polska Noc Kabaretowa 2019, Bydgoszcz, 2019-11-11 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Mega SUPER:-)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Paulina 2019-11-12 08:29
Polska Noc Kabaretowa 2019, Bydgoszcz, 2019-11-11 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Ubaw po pachy. Świetne skecze, niektóre pierwszy raz widziałam. Mimo że trwało 4 godziny, to szkoda było jak już się skończyło. Super!!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Zadowolonyyyy 2019-11-12 08:28
Polska Noc Kabaretowa 2019, Bydgoszcz, 2019-11-11 17:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Super zabawa, zreszta jak zawsze!!! ;););)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-11-12 08:25
Polska Noc Kabaretowa 2019, Warszawa, 2019-11-09 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Było super, polecam wszystkim..my jeszcze wybierzemy się na kolejne😊😊😊👌👌👍👍👍
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-11-12 08:24
Polska Noc Kabaretowa 2019, Lublin, 2019-11-10 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Swietne wystepy .Super kabarety .wspaniały relaks mnóstwo śmiechu.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ania 2019-11-12 08:03
Polska Noc Kabaretowa 2019, Warszawa, 2019-11-09 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Super, fantastyczne, ogromna dawka humoru.
oceniono 0 razy 0 plus minus
zywy 2019-11-12 07:49
Polska Noc Kabaretowa 2019, Lublin, 2019-11-10 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Kabarety ok, gorzej z miejscami. Sceny z bocznych miejsc praktycznie nie widać. Pozostaje aby telebim. Na żywo, ale na telebimie.
oceniono 0 razy 0 plus minus
MK 2019-11-12 07:25
Polska Noc Kabaretowa 2019, Lublin, 2019-11-10 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Świetna zabawa,4 godziny śmiechu
oceniono 0 razy 0 plus minus
Monika 2019-11-11 23:54
Polska Noc Kabaretowa 2019, Lublin, 2019-11-10 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Świetna impreza z udziałem znanych kabaretów. Polecam, można płakać ze śmiechu!
oceniono 1 razy -1 plus minus
Klaudia 2019-11-11 21:36
Polska Noc Kabaretowa 2019, Lublin, 2019-11-10 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Wspaniale, występy warte każdych pieniędzy ! Mistrzowie ;) i na żywo to jest jednak na żywo ;)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aga 2019-11-11 21:01
Polska Noc Kabaretowa 2019, Lublin, 2019-11-10 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
SUPER! 4 GODZINY MEGA ŚMIESZNYCH TEKSTÓW . POLECAM KAŻDEMU. NA PEWNO PÓJDZIEMY ZA ROK
oceniono 0 razy 0 plus minus
Skorka5 2019-11-11 20:04
Polska Noc Kabaretowa 2019, Lublin, 2019-11-10 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Bardzo nam się podobało, super impreza. Była przednia za ba wa. Pozdrawiamy ze słonecznej wsi. Michał i Małgorzata z przyjaciółmi.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-11-11 19:27
Polska Noc Kabaretowa 2019, Lublin, 2019-11-10 19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski i Kabaret K2
Za dużo wulgaryzmów na scenie i chamskich podtekstów damsko-męskich, czekałam na nowe skecze a niektóre były mi już znane, na twardych siedzeniach z trudem wytrzymałam 4 godziny, nie rozumiem dlaczego odbywała się równocześnie sprzedaż piwa czy to na pewno impreza o charakterze kulturalnym? duże trudności z parkowaniem, niestety nie wybieram się na taką imprezę po raz drugi, wolę krótszy występ jednego kabaretu w bardziej kameralnej sali.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2019-11-11 18:04