wszystkie recenzje » Polska Noc Kabaretowa 2018


średnie oceny z 1434 recenzji:
ocena widzów
plus = zgadzam się z tą opinią, minus = nie zgadzam się
oceniono 1 razy 1 plus minus
Kate 2018-11-11 23:43
Polska Noc Kabaretowa 2018, Gdynia, 2018-11-10 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Świetne show na wysokim poziomie, uśmiech nie schodzi nam z ust, a brzuch bolał od śmiechu. Dziękujemy
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-11-11 23:14
Polska Noc Kabaretowa 2018, Gdynia, 2018-11-10 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Żadna rewelacja, tzw. odgrzewane kotlety
oceniono 0 razy 0 plus minus
beea 2018-11-11 22:26
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Fajna impreza byłam kolejny raz i za rok na pewno wrócę. No może mogli by zacząć z godzinkę wcześniej bo późno się skoczyło .
oceniono 0 razy 0 plus minus
Sylwia 2018-11-11 19:05
Polska Noc Kabaretowa 2018, Gdynia, 2018-11-10 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Porażka! Kupiłam bilety w prezencie dla rodziców (60 lat), kupiliśmy bilety ze średniego pułapu cenowego, jednak w przeciwieństwie do tych które były tańsze, rodzice dostali miejsca bez oparcia (3 i pół godziny), spora część skeczy to powtórka z zeszłorocznej nocy kabaretowej. Rozczarowanie i marność pieniędzy.
oceniono 1 razy 1 plus minus
French Boy 2018-11-11 18:36
Polska Noc Kabaretowa 2018, Gdynia, 2018-11-10 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bardzo dobry spektakl, można naprawdę się pośmiać ale 1) miąło być zabawa stulecia myslałem że będzie trochę więcej o stuleciu ale było bardziej odgrzewane kotlety z lata co można było zobaczyc w TV. 2) Myśle że Polska scena kabaretowa powinna trochę bardziej się kierować do publiczności tzn. to co jest na scenie możesz naprawdę zobaczyć w TV to sama. Za mała aktywność na sali, artyście nie przechodzą, tylko raz była naprawdę aktywności jednego widza. Powiniście naprawdę w tym kierunku iść aby pójście na spektakl było trochę więcej niż to o można zobaczyć w TV.
oceniono 0 razy 0 plus minus
max 2018-11-11 16:07
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super zabawa, na pewno wybiorę się na kolejną edycję.
oceniono 0 razy 0 plus minus
kabaret 2018-11-11 16:00
Polska Noc Kabaretowa 2018, Gdynia, 2018-11-10 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Witam kabaret świetny, super artyści, bardzo fajnie :) Jeśli chodzi o obsługę , 2 osoby aroganckie i nie miłe.
oceniono 0 razy 0 plus minus
esemes 2018-11-11 15:04
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Żywiołowa zabawa przedniej marki
oceniono 0 razy 0 plus minus
angelah 2018-11-11 14:13
Polska Noc Kabaretowa 2018, Gdynia, 2018-11-10 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bardzo udany występ - kilka kwesti się powtórzyło z kabaretu z telewizji ale i tak było mega super .
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-11-11 13:07
Polska Noc Kabaretowa 2018, Gdynia, 2018-11-10 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super! Na pewno pójdę jeszcze raz!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Marek i Magda 2018-11-11 13:06
Polska Noc Kabaretowa 2018, Gdynia, 2018-11-10 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Zarówno organizacja jak i występ były świetne. Doskonała zabawa, polecamy wszystkim :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Adam 2018-11-11 13:05
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Super zabawa...prawie 4 godz. mega śmiechu...Górski w roli prowadzącego wybitny a wszyscy kabareciarze na najwyższym poziomie...na chłopakach z KSM płakałem jak bóbr!!! Najlepsi!!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Asia 2018-11-11 11:41
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
To był prezent dla rodziców,po występie byli bardzo zadowoleni
oceniono 1 razy 1 plus minus
freemind 2018-11-11 11:24
Polska Noc Kabaretowa 2018, Gdynia, 2018-11-10 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Program: tylko Ireneusz Krosny i Marcin Daniec pokazali coś świeżego reszta niestety pomimo olbrzymiej sympatii do nich zawiodła pokazując skecze które znamy na pamięć! Organizacja:pozostawia wiele do życzenia =( siedzimy na miejscach - 5 minut przed startem podszedł do Nas Pan organizator i mówi że na płycie nie wolno spożywać piwa i albo je wypijemy teraz albo musimy z nimi wyjść!? a dopiero co nam sprzedali 6-pak za 60zł. Palarnia w przerwie wyznaczona tylko w jednym miejscu do tego 10 razy za mała!
oceniono 1 razy 1 plus minus
figi 2018-11-11 10:49
Polska Noc Kabaretowa 2018, Gdynia, 2018-11-10 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Jak na wielka pompę przed, to raczej rozczarowanie. Kilka przerobionych skeczów, ale odnosi się wrażenie, że to już było. Robert Górski jak go lubię to miał chyba gorszy dzień.
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gość 2018-11-11 09:15
Polska Noc Kabaretowa 2018, Gdynia, 2018-11-10 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Było super. Polecam
oceniono 0 razy 0 plus minus
Gosia85 2018-11-11 00:07
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bawiłam się rewelacyjnie występy były super bardzo mi się podobało i czekam na kolejne spotkanie z kabaretami w Olsztynie oby jak najwięcej takich nocy...
oceniono 0 razy 0 plus minus
Ślązok 2018-11-10 21:36
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Bardzo udany wystymp !! Śtyry godziny chichrania gymba mnie boli łod tego polecom :)
oceniono 0 razy 0 plus minus
Katarzyna 2018-11-10 21:05
Polska Noc Kabaretowa 2018, Olsztyn, 2018-11-09 20:00
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski
Było super!!! Daniec i Kabaret Skeczów Męczących rewelacja !!!
oceniono 0 razy 0 plus minus
Aleksandra 2018-11-10 17:25