Pomoc/ formy płatności

Jak rezerwować?

  1. Na stronie biletynakabarety.pl wybierasz występ, na który chcesz pójść i klikasz "Kup bilet".
  2. Zostanie wyświetlony schematyczny obraz sali, gdzie w zależności od rodzaju występu będziesz miał do wyboru jeden lub więcej sektorów. W wybranym sektorze wpisujesz liczbę biletów, które chcesz zarezerwować i klikasz "rezerwuj".
  3. Zostaniesz poproszony o podanie swoich danych oraz będziesz mógł przekazać dodatkowe informacje dla obsługi (np. nr NIP niezbędny do wystawienia faktury VAT). Możesz wybrać sposób dostarczenia biletów w zależności od wybranego występu oraz metodę płatności. Zwróć uwagę na dodatkowe opłaty związane z wybranymi sposobami wysyłki i płatności!
  4. Następnie wybrane przez Ciebie miejsca są rezerwowane oraz wyświetlane są informacje niezbędne do dokonania przelewu. Masz trzy dni robocze na opłacenie rezerwacji - jeżeli do tego czasu nie wpłyną środki, może ona zostać anulowana, a bilety wracają do sprzedaży.
  5. Wykonujesz przelew zgodnie z wyświetlonymi informacjami i - w zależności od wybranego sposobu dostarczenia biletów - otrzymujesz bilety. W przypadku odbioru biletów przed występem należy pojawić się ok. 1h przed godziną występu i odebrać bilety podając nr rezerwacji (BNK/...) oraz imię i nazwisko zamawiającego.

Dostarczanie biletów

W zależności od ustaleń z organizatorami, dostępne są różne sposoby dostarczenia biletów:

Bilety elektroniczne PDF

Kupując bilety elektroniczne PDF prosimy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

Płatności

Za zakupione bilety możesz zapłacić przelewem bankowym podając numer rezerwacji w tytule płatności lub poprzez serwis płatności on-line PayU. Przelew bankowy nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, natomiast za płatność on-line pobieramy dodatkową opłatę wyliczaną w momencie składania rezerwacji. Jeżeli do występu zostało mniej niż kilka dni możliwa jest jedynie płatność on-line.

Wymagania techniczne

Do działania strony konieczne jest akceptowanie cookies oraz włączona obsługa JavaScript i połączeń SSL. Najlepiej wyświetla się w przeglądarce Mozilla Firefox, ale testowana była również w Internet Explorer oraz Opera.

© BiletyNaKabarety.pl 2006-2019